Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2018-11-05, 12:07:47)Georgepetrov137 написа:  Сензорът за близост никога не е работил коректно. Настоил съм го на по-голяма чувствителност. Иначе са оправени бъговете с фейсбук и месинджъра в 10.0.4.0. При мен батерията държи до следващия ден вечерта без проблеми.
Почисти до с хартия пространството между рамката и екрана в горният край

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-05, 15:23:32)suffer написа:  Като суайпвам и веднага ми дърпа екрана back, затова се радвам на хардуерните бутони
1 месец с 6 или 7 ейдж и никога повече няма да доближиш до края на екрана при писане Big Grin
Жестовете при miui са по-добре организирани отколкото при отхапаните, особено що се отнася за браузване с 1 ръка е много по-удбоно. Въобще връщане назад и смяната м/у последните 2 приложения, няма по-удобна реализация.
Цитирай

здравейте,доволни ли сте още от телефона? Дойде време да си купя нов телефон и се триумя между ми8,покофон и ми2с,като последния ми харесва най-много.Какво ще кажете,заслужава ли си телефона или да се насоча към някой от другите два,как се държи батерията? благодаря предварително

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Батерията при миксера и ми8 предполагам ще бъде долу горе еднаква. Поко предполагам ще е по-добре. Ще трябва сам да решиш най-вече по външен вид, ако не ти харесва ноча микса е от малкото алтернативи.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

(2018-07-28, 01:24:51)pi4a7a написа:  Нещо което забелязах вчера. Около камерата е започнало да се бели........трябва да се загледаш за да го видиш, но е факт, бели се...(явно седмица без кеис не му се отрази добре..

Колега така ли се бели?
[Изображение: 87c70f1f8e8467e0df29fc5f3c06729e.jpg]
Това на смимката защитно фолио ли е или заводски дефект

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Здравейте колеги. Мога ли да помоля някой от вас, притежатели на mi mix 2s, да сподели една снимка отблизо горе на слушалката, за да видя как е, дали има мрежичка или нещо, или пък само кажете дали е така, както на снимката, или нещо липсва. Благодаря Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-07-25, 09:28:16)Sv3TL10 написа:  Здравейте колеги. Мога ли да помоля някой от вас, притежатели на mi mix 2s, да сподели една снимка отблизо горе на слушалката, за да видя как е, дали има мрежичка или нещо, или пък само кажете дали е така, както на снимката, или нещо липсва. Благодаря Smile
Има мрежичка [Изображение: 596825cf807da439975cc98fa50061e5.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на petar37 за това мнение:
  • Monipeev, Sv3TL10
Цитирай

@petar37 Благодаря ти.
Цитирай

MIUI 11[Изображение: df6bac26715f6bf24460009cd1e5a084.jpg][Изображение: 140b4d963ca351302fd7ca1dea188035.jpg][Изображение: 1111fcf1ef4a3c897a31b653eb512df3.jpg][Изображение: 9a43f214781883b000973af48f571e29.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Xiaomi подготвя Android 10 за Mi Mix 2S: https://www.gizchina.com/2019/12/25/thes...d-10-soon/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • petar37
Цитирай

Дойде и за нас

Изпратено от Mi MIX 2S
[Изображение: 8dc181b480a708d1588aaa056c0fcbae.jpg][Изображение: 0c2013f8eb34ee6b8b270cb9c6a02e8e.jpg]

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Обещаната актуализацията на софтуера до Миуи 12, пристигна и за Mi Mix 2.
Виждам разлика в описанието на промените за двата модела (Mi Mix 2s и Mi Mix 2), което не знам защо е необходимо, освен може би разбира се софтуера за камерата.
Надявам се на все така стабилност и на тази актуализация.

Нещото, което забелязах за иначе изключително краткото време на разглеждане из телефона, е че не откривам вариант за така наречените плаващи прозорци.
Показва се само стандартната опция за разделен екран, но не и възможност за плаващите, независимо на кое от приложенията пробвам. Би ми било полезно в ежедневието.
Ако никой има идея за решение, на линия съм. :-)


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2020-10-16, 18:35:21)Monipeev написа:  Обещаната актуализацията на софтуера до Миуи 12, пристигна и за Mi Mix 2.
Виждам разлика в описанието на промените за двата модела (Mi Mix 2s и Mi Mix 2), което не знам защо е необходимо, освен може би разбира се софтуера за камерата.
Надявам се на все така стабилност и на тази актуализация.

Нещото, което забелязах за иначе изключително краткото време на разглеждане из телефона, е че не откривам вариант за така наречените плаващи прозорци.
Показва се само стандартната опция за разделен екран, но не и възможност за плаващите, независимо на кое от приложенията пробвам. Би ми било полезно в ежедневието.
Ако никой има идея за решение, на линия съм. :-)
Като дръпнеш щората и там имаш меню плаващ прозорец може и да е скрито натисни редактиране за да си го изведеш.

Изпратено от Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Уви,  смятах дори
, че трябва да си е включено по подразбиране.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Инсталирах и аз 12-ката.
Забелязвам обаче един дразнещ проблем при мен - при пристигане на нотификации от повече от три различни приложения не се визуализират всички иконки, а се появява многоточие (по точно " .. ") след първите три, сякаш се очаква да имам ноч, който не позволява да се визуализират всичките.
Някой успял ли е да намери решение или проблема е само при мен?

Втори проблем (или аз нещо не разбирам) - не ми работят floating notifications. Активирал съм ги от настройките.

Проблем три - изчезнал ми е фабричния браузър. Изглежда са го махнали, не го откривам никъде, дори в настройки/приложения (вкл. системните такива). Съответно всички запаметени страници отидоха на ..... си.

П.п. Не съм правил hard reset след актуализацията.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай

По първият ти проблем нямам наблюдение все още,  вероятно не съм обърнал внимание до сега.
По втория с плаващите известия, какво точно трябва да се разбира под плаващи известия? Нещо като ефекта, който се получаваше преди време след съобщение от месинджър например?
След желание за допълнителна информация около това,  вероятно добих представа какво би трябвало да се има предвид,  но дали и тази липса на възможност за плаващи известия, не е поради липсващото ни устройство в списъка с поддръжка на плаващи прозорци,  а вероятно и на всякакви плаващи елементи, която информация сподели с нас потребител тук във форума :
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1645222

По третия проблем,  не го използвам и за това не съм забелязал да е премахнат.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • siebel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)