Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Снощи си изтеглих някаква тема от нета, но нещо не ми хареса и ми промени Font-а и сега не зная как да върна стоковият, че този е много дразнещ.
Някой знае ли как става ?
Цитирай
Аксесоари
#2

С коя версия на Андроид си?

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

8.0 Oreo

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Emui font reset от плей стора , стартираш и готово .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#5

Задържаш с пръст иконата на приложението Теми и ще ти се появи меню, оттам избера опцията за шрифт и вече можеш да го промениш.

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Благодаря ти !

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Още един начин- инсталираш си emui tweaker избираш disable font change. Приложението работи без руут, а има и др опиций.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#8

(2018-03-27, 13:50:11)zaharyg написа:  Задържаш с пръст иконата на приложението Теми и ще ти се появи меню, оттам избера опцията за шрифт и вече можеш да го промениш.
Това само под 8.0 ли става? Защото при мен като задържа с пръст и ми дава - Системно приложение, не може да бъде изтрито. И нищо друго.
Андроид 7 съм все още.
Цитирай
#9

Да това е функция в Андроид 8, доста приложения вече я поддържа.

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Да, само под Андроид 8 я има тази опция, едно от нововъведенията е  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)