Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony xa2 ultra проблеми и решения
#1

Здравейте, от няколко дни ползвам този телефон, откривам следните проблеми. Не могат да се преместят приложения в картата памет, няма
   Събуждане с докосване по екрана, местоположението не е коректно, рових доста но решение за сега няма или поне не намирам. Това oreo ми се струва доста прехвалено. Старата ми z3 compact е по телефон от тоя гардероб...
Ако имате информация или решения пишете.

Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Открих интересно нещо свързано с ползването на слушалки. Отворих слушалките в комплекта, звук никакъв, сетих се че сони имаха приложение smart connect, инсталирах и всичко тръгна. Защо не е приложено в телефона първоначално не ми е ясно.
Другото интересно е че от години искам да си слушам музика в колата през телефона, но не мога да активирам изхода на слушалките. Имам изведен кабел от предусилватела на касетофон, открих че при изключен касетофон и сложен Жак в телефона , смарт конекта открива нещо си и се активира, съответно си слушате или говорите през аудиото на колата. Нито едно от приложенията в стора не работи? платеното също.
Цитирай
#3

След последния ъпдейт преди 3 дни, smart lock функцията буквално изчезна, начертавам си кода за отключване и празен екран. До днес, отваряйки я откривам всичко на мястото си, много интересна работа, дано някой обясни какво се случва. До колкото мерна във форума на сони, за невъзможността да се местят риложения се определя Google, новия eple
Цитирай
#4

След поредния ъпдейт, камерата задната, отказва да работи, след изтриване на кеша и датата тръгва. Unknown error, тоя телефон почва много да ме дразни, днес GPS непрекъснато губеше връзка. Много голям боклук ще излезе тоя туч, излагат се, много скоро ще изтупам от прахта Z3 compakt, това поне е телефон, един път не е направил заа 2 години какъвто и да е проблем. Мн ме е яд на Sony, на всичкото отгоре в глобалния форум се трият мнения на поразия, не знам какво да мисля, разочарован съм...
Цитирай
#5

Ако желаете лагване, да ви е неудобно на ръката, да се чудите как най- бързо да си отключите телефон  за 800  и повече лв, да снимате по няколко пъти, защото поне една от снимките може и да става за нещо. Да имате лоша блутут връзка след 3-4 метра, мястото в паметта да изчезва буквално, да спират да работят някои функции и точно да тръгнете към сервиза и да поработя. В статистиката на телефона естествено няма проблеми с приложенията.... И тн и тн. Ха2 ultra ако искате всичко това и доста други неща, знаете кой е
модела, успех.
Цитирай
#6

Много се колебая между XA2 ultra и huawei p20 lite.Везните клонят към ултрата,ама колегата много лошо се изказа за него и сега се колебая.Някой друг който го има да каже нещо за ултрата.

Sony Xperia XZ2
Цитирай
#7

Нека пак съм аз, за 4 месеца се скапа дъното, отказа навигацията първо, после камерата, смениха гаранционно дъното, дойде с ъпдейт новото дъно който още не е пуснат в бг, смартлока се прецаква постоянно и се налага през ден да рестартирам с изключен тръст агент и после да го включвам, защитните стъкла са скъпи и само закривените вършат работа, камерата не е нищо особено, ползвам хендсфрии, ако ми звънне друг номер докато говоря, връзката се прекъсва и минава на слушалка. На дъщеря ми взех ксаоми s2 онзи ден, 10 пъти работи по добре, това е най безМисления телефон на сони. Взимай китаеца, или по скъпо сони, не се набълбуквай с тоя кютук не земен.

Z3 compakta ще ти се стори като не човешка технология в сравнение с ултрата,предишния ми беше такъв, ползвах го докато кютука беше на ремонт, видех се в телефон......
[-] 1 потребител изказва благодарност на buzzi68 за това мнение:
  • ddqnov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)