Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S9 наличности
#26

(2018-03-29, 18:31:56)andriann написа:  Телефони имаше. Аз го получих на 09.03., като това е първият възможен ден за получаване, само че предварителната ми поръчка беше час след официалната премиера на 25.02. Очевидно бройките са изчерпани и се очаква новата доставка. Предварителна поръчка можеше и от технотата и от емаг, но едва ли някой е направил заради цената. Знам какво е да чакаш... Аз за тия близо две седмици чакане, докато започнат продажбите щях да спукам вена.... Smile

По същия начин и аз го взех на 09.03. от Мтел с предварителна поръчка

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз моя го чакам седмица от М-Тел...ходих до магазина - нямат отговор кога...онлайн чата - не казва да не ме подведът (ай стига бе Big Grin ), оператор - и те не знаят...в цяла БГ нямало по магазините им бройки...егати тъпата работа.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#28

Сега ми звъннаха от офиса на Теленор, че телефона ми е пристигнал, но утре ще го взема, че съм на път. Поръчан на 15.03 пристига на 30.03, общо взето 15 дни чакане.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#29

току що ми се обадиха от М-Тел (гр. София Мол София), че телефончето е там и ме чака Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#30

Със здраве да си ги ползвате колеги и безаварийно..... че аз върнах един с дефектна селфи камера и сега съм с втори - вече ОК... Smile

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#31

Впрочем, кога са Ви произведени телефоните? Че се чудя, дали да чакам втора или трета производствена линия Big Grin.
Цитирай
#32

Моето телефонче също пристигна вчера, колеги. Зарадваха ни поне.
Цитирай
#33

Днес си взех телефона и останах още по-изненадан от цената 1330 лева, явно нещо съм объркал при изчислението на тарифния план защото си мислех, че цената му ще е около 1450 лева.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#34

В теленор освен лилаво-розовия нищо нямат. Кога? Някой ден. Но може да си го платиш или вземаш на изплащане веднага, без да притежаваш телефона. Ей това е оферта Smile

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#35

И пак ли операторите нямат наличност?
Цитирай
#36

(2018-04-16, 17:54:08)iliev80 написа:  В теленор освен лилаво-розовия нищо нямат. Кога? Някой ден. Но може да си го платиш или вземаш на изплащане веднага, без да притежаваш телефона. Ей това е оферта Smile

Аз си го взех на 20-ти от Теленор. Синичък Smile

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#37

(2018-04-23, 07:33:34)kiril_2 написа:  Аз си го взех на 20-ти от Теленор. Синичък Smile

Виж,  на 16ти когато го постна бях в Теленор към 17.30ч и нямаха. На 17ти в 9ч ми се обадиха,че дошла 1 бройка черна като предния ден нямаха никъде. И как така толкова рано се появи не ми стана ясно. Всичко е една измама с тези оператори.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#38

Ами и аз ходих в един офис. Там ми казаха, че няма в мрежата. Имало само 5 бройки в цяла бг и били запазени за клиенти. Реших да прозвъня няколко магазина и да питам. И в Paradise Center ми казаха, че имат бройка син. Може би се лъжат и помежду си, за да не им ги взимат....знам ли... Tongue

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#39

Здравейте,
от 23 април не е писоно в темата... как са наличностите при операторите ДВА месеца по късно (интересуват ме конкретно МТЕЛ и ТЕЛЕНОР) на S9+ (S9 май го имат повечето).
Поздрави!
Цитирай
#40

Всички нови и настоящи клиенти на Telenor, които закупят едно от двете устройства Samsung Galaxy S9 или Samsung Galaxy S9+ с плащане в брой или го вземат на лизинг с договор за абонаментен план Тотал с месечна такса 24.99 лв. или по-висока за срок от 24 месеца могат да получат обратно 50 лв. от направените покупки в Google Play чрез услугата "Плати с Теленор". Предложението е в сила до края на август: http://www.mobilebulgaria.com/news/43925...от-telenor

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OliQueenBG, zdravko959
Цитирай
#41

От къде е най-изгодно да си го купя?




Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)