Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Видео Урок] Galaxy ACE 2.3.3 и 2.3.4 Root/Unroot и ClockWorkRecovery
#76

хора на мен не ми става ребоута - задържам "Home" бутона и "Power" и не става ако нчкой може да помогне благодаря предварително Sad

Таблети: Google Nexus 7 , Lenovo IdeaTab A3000
Телефони: Samsung Galaxy Pocket S5300 , Alcate One Touch Idol 6030X
Цитирай
Аксесоари
#77

Хораа защо немога да вляза в тва recovery mode задържам двата бутона и просто ми включва телефона Cry
Цитирай
#78

Задръж първо Home и тогава натисни power и ги дръж заедно докато не влезе в Recovery.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#79

amudi13 написа:здр..аз съм нов в форма ...набравих това всчко но не може да влизам в меню иам (galaxse ace) моля помош...?

Първо,се научи да пишеш,тогава си рови в играчката...
Цитирай
#80

Аз съм с версия 2.3.6 и не става при мен. Някой може ли да ми помогне.!?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - Samsung Galaxy S DUOS GT-S7562
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3113 - Samsung Galaxy S Plus I9001
Цитирай
#81

dbeldovski написа:Аз съм с версия 2.3.6 и не става при мен. Някой може ли да ми помогне.!?
Същата работа. Пробвах с различни файлове, изписва че успешно е завършен ъпдейта, като рестартирам се появява иконка за Super User, но на практика не е руутнат. Да връщам ли до 2.3.5 или има някакво решение?
Цитирай
#82

Метода, който Lenks е описал за рут съм го прилагал успешно до версия на ROM-ма 2.3.5. Преди 1м. си инсталирах ROM 2.3.6 и не можах да го рутна с файловете на Lenks. След дъго четене и експериментиране с различни файлове за рут, накрая намерих този метод. Идеята в него е да се изтрие ThinkFree Office който се инсталира заедно с рома, по този начин се освобождава място за рут файловете, липсата на свободна памет е основната причина да не може да се рутне телефона по старият метод. След изтриване на ThinkFree Office сигурно ще стане и с файла на Lenks, лично аз използвах universal_gb_root_v23.zip и всичко стана от първият път.

1. Теглите и копирате в основната директория на външната карта: universal_gb_remove_quickoffice.zip
universal_gb_root_v23.zip

2. Пуснете телефона в Recovery режим, това става като при изключен телефон натиснете и задържите 2-те копчета (Power + Home) докато на екрана не се покаже Recovery менюто и избирате „Choose zip from sdcard” след това посочете архива с universal_gb_remove_quickoffice.zip и потвърждавам инсталацията.

3. След това избирате пак „Choose zip from sdcard” след това посочете архива с universal_gb_root_v23.zip и потвърждавам инсталацията

4. След това избирате „reboot system now”

5. Отидете в менюто с приложенията на телефона и отворете ”SuperSU” , ще се отвори прозорец, натиснете продължи, след малко вашият телефон ще се рестартира веднъж и сте готови. Възможно е, телефона да се рестартира и втори път това е нормално.

ВАЖНО: Root метода е проектиран да работи в режим на възстановяване на стоков ROM. CWM Recovery и къстъм ROM не се поддържат!
Цитирай
#83

Вече съм с нов подпис благодарение на форума :thumbup:

Sony Xperia M2 D2303 Black- Stock
Цитирай
#84

Здравейте.Досега не съм руут-вала телефон,но разбрах как става.Всичко се получава,както е описано,но когато натисна update from sdcard ми изписва следното:E:failed to mount/sdcard (no such file or directory)
E: cant mount/sdcard
Install from sdcard complete.

Файлът е качен и в това съм убедена.Пробвах няколко пъти,но нищо не става.Идеи?
Цитирай
#85

Попринцип recovery-clockwork-5.0.2.6-galaxyace-fix това е recoveryto за Ace GT-S5830. Но сега в XDA излезе ново за телефона и се чудя това ли е вече новото RECOVERY ??? Ето и темата: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1545019
Гледам че доста хора с Ace GT-S5830 в XDA вече използват него, а не старото 5.0.2.6.
Ако е така и е вярно по-добро да го качвам и аз на сестра ми на телефона.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#86

Искам да попитам дали е за GT-S5830i или GT-S5830, или и за 2-та?
Цитирай
#87

nikyvas написа:Искам да попитам дали е за GT-S5830i или GT-S5830, или и за 2-та?

GT-S5830. За i си има отделна тема.
Цитирай
#88

! Алекс написа:Имам малък проблем!Следвам инструкцията за рутване,прехвърлям файла upd_1.zip в картата с памет след което влизам в recovery mode и от там update from sdcard но не ми открива файла...Телефона е с Gingerbread 2.3.3....Къде може да е проблема..?

и при мен е така , някой може ли да помогне ? Изписва ми - can't access to '/system/csc/GBL/system'.
E: failed to mount /sdcard (No such file or directory)
Цитирай
#89

Добре тегля посочения фаил от kuzmanovb ,поставям го в СД-то и след като задържа Home buttona и Power button телефона се включва нормално и няма меню
Цитирай
#90

Добре ,хайде сега свали тази програмка и с кабелчето през компа всичко ще е както искаш http://dox.bg/files/dw?a=691ede521e

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#91

А тази е за директно рутване през компа http://dox.bg/files/dw?a=8395953031

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#92

Със за 2.3.6 gingerbread става ли? Гледам че пише само за 2.3.3 и 2.3.4 ?

| Phone: HTC ONE X
Цитирай
#93

! Алекс написа:Имам малък проблем!Следвам инструкцията за рутване,прехвърлям файла upd_1.zip в картата с памет след което влизам в recovery mode и от там update from sdcard но не ми открива файла...Телефона е с Gingerbread 2.3.3....Къде може да е проблема..?
при мен е същото положение Rolleyes в картата имам към 10 папки но в recovery mode в картата не намира нито един файл :/
Цитирай
#94

Здравейте, имам Samsung Galaxy Ace GT-S5839i с операционна система android 2.3.6 gingerbread....проблемът ми е сления
Руутнах си телефона по следния начин

https://www.androidbg.com/forum/topic456...3-237.html

нещата се получиха , но когато реших да инсталирам ClockWorkMod по следния начин

https://www.androidbg.com/forum/topic165...overy.html

телефончето отказа да се включи след ребоотване на системата, запецва на начален екран

Samsung galaxy ace gt-s5839i и нищо повече Sad
Когато вляза в system recovery , най-отдолу със сини букви ми изписва следното :

--Appling Muti-CSC--
E : failed to mount / system(Inval id argument)
E : failed to mount / system(Inval id argument)

брикнат ли е телефона и ако е някакви идей как бих могъл да го оправя ?
Цитирай
#95

Здравейте първо се извинявам за въпроса ако е бил зададен някъде в темата и не съм го видял. Въпросът ми е имам Samsung Galaxy Ace GT-S5830 със ROM 2.3.6 руутнал съм го сложих му recovery-clockwork-5.0.2.6-galaxyace-fix и сега не мога да намеря ROM 4.*.* може ли да ми предложите някой които ще върви без проблеми.Благодаря предварително.
Цитирай
#96

Здравейте, сестра ми има ace и го рутнах сега и искам да сложа CWM но не работи линка и в постовете тук не намерих такъв,може ли някой да даде линк за къстъм рековърито?

Samsung Galaxy S4 Black Mist I9505|4.3 MKF stock+root|Kingston 64gb class 10
Цитирай
#97

боря един Ace, v.2.3.6 S5830XWKT4, компилация Gingerbread.HRKT2, румънски ром. След като го брикнах ,с този РОМ ми го върнаха от сервиз - беше гаранционен.
РОМа е супер бърз за стоков, обаче такъв зор с рут не съм имал. Успях единствено CWMAce да му кача, тоест в. 4.х.х. Версия 5 не става - дава грешка. Рут въобще не успях да му сложа, пробвах с upd_1.zip, updateSuperSU.zip, universal_gb_root_v25.zip, както и v25b.zip. Всичко описано. Е, не мога да го ритна. Помагайте. Вече си мисля дали да не върна стоково рекавъри и/или друг РОМ.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#98

Wipe на всичко и флашваш някой нормален , последния Италиански примерно :cheers:
Цитирай
#99

Здравейте не съм много на ясно с цялата процедура,но ще се пробвам.Въпроса ми е следния-става ли за samsung s 5830i? Защото за ODIN вече разбрах че има голяма разлика...

З.Стефанова
Цитирай

може ли малко помощ  ас сам с Samsung Galaxy Ace GT-S5830 андроид 2.2.1 исксам да си  роотна телефонат ако някои може да ми помогне ще сам много благодарен благодаря предварително  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)