Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Видео Урок] Galaxy ACE 2.3.3 и 2.3.4 Root/Unroot и ClockWorkRecovery
#26

стокови ромове се качват със odin, но ние няма как да знаем 2.3.4 дали е стоков или къстъм ако не знаем името му или някви повече подробности

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
Аксесоари
#27

sabotage7410 написа:стокови ромове се качват със odin, но ние няма как да знаем 2.3.4 дали е стоков или къстъм ако не знаем името му или някви повече подробности
колега аз питам дали има стоков не дали е стоков.не си ме разбрал правилно Confusedtupid:

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#28

http://www.sammobile.com/showthread.php?...=1#post104

тук има, да. Съжалявам за грешката тогава

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#29

^мерси^ Smile :bow: :thumbup:

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#30

Здравейте!Аз съм с 2.3.4 Gingerbread и когато отворя от Recovery-то файла с който се роотва и ми изписва отдолу, че инсталацията е неуспешна. Някой ако може да ми помогне, много ще съм му благодарен Smile)
Цитирай
#31

При мен обаче нещо май не тръгва. Инсталирах го, както е показано в клипчето и всичко си излизаше на екрана както пише и в клипа. Обаче изобщо не ми 'почиства' рама, след като затворя програмите и трябва всеки път от диспечера на задачи да ги спирам.
Защо така? Не съм руутвал преди да инсталирам програмата. Версията на андроида ми е 2.3.3
Цитирай
#32

един прост въпрос кат си рутна телефона губи ли се гаранцията ? ии понеже съм НОВ дори незнам за какво трябва да си рутна телефона ? какво по добро ставва ;с ??

Samsung Galaxy Ace / Gingerbread 2.3.3
Цитирай
#33

disconnect написа:един прост въпрос кат си рутна телефона губи ли се гаранцията ? ии понеже съм НОВ дори незнам за какво трябва да си рутна телефона ? какво по добро ставва ;с ??


тук е описано каво е Рут
https://www.androidbg.com/forum/topic142...ichki.html

тук също и защо се прави Ънрут
https://www.androidbg.com/forum/topic332...o-224.html

тук има за гаранцията писано
https://www.androidbg.com/forum/topic161...y-ace.html
Цитирай
#34

аз си рутнах телефона но за какво служи ClockWorkRecovery ? да знам да го сложа ли и него ?

Samsung Galaxy Ace / Gingerbread 2.3.3
Цитирай
#35

disconnect написа:аз си рутнах телефона но за какво служи ClockWorkRecovery ? да знам да го сложа ли и него ?



Добре де колега, защо не се поразровиш в форума....
Има си и търсачка и най-вече да прочетеш повечето важни теми в разделите
От мързел ли от кво ли?
Има ги обсъждани почти всички важни неща, ако не в раздела на ACE, то в останалите раздели.

https://www.androidbg.com/forum/topic737...overy.html
Цитирай
#36

При него е от тъпотия най-вече. И инат...

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай
#37

Здравейте,

странен проблем се появи при мен при стартиране на upd_1.zip ми изкарва: E:Error in /sdcard/upd_1.zip (status 7) Instalation aborted.

Wipe-вах, Ресторвах, пробвах с друга карта, форматирах и под FAT, нищо не помага за момента. Сложил съм ClockworkMod Recovery v4.0.0.9 както си е описано. Някой да е имал сходен проблем ?
Цитирай
#38

Сложи по-ново Recovery.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#39

Имам малък проблем!Следвам инструкцията за рутване,прехвърлям файла upd_1.zip в картата с памет след което влизам в recovery mode и от там update from sdcard но не ми открива файла...Телефона е с Gingerbread 2.3.3....Къде може да е проблема..?

Samsung Galaxy S10+/ Prism White


Цитирай
#40

Здравейте, Инсталирах си "recovery-clockwork-5.0.2.6-galaxyace-fix" - О'К
Сега се опитвам да рутна телефона с "upd_1", но ми изписва: Error in /sdcard/upd_1.zip (status 7)
Телефона е с Gingerbread.XWKR2 2.3.5 ...къде ли бъркам или пропускам нещо?
Благодаря предварително.
Цитирай
#41

Здравейте.Пробвах да си роотна телефона,но ми изписа някакви грешки след като избрах "upd_1.zip"

http://prikachi.com/images/90/4459090Q.jpg

Телефона ми е "Samsung Galaxy Ace S5830i"
По принцип следвах инструкциите за 5830,а моя е 5830i не знам дали с това "i" има разлика.

Благодаря предварително.

Нови приятели създай , но старите не забравяй !
Цитирай
#42

уф, някъде с големи червени букви трябва да се запише, че 5830 и 5830i са различни телефони, и че ромовете, инструкциите и т.н. от 5830 не стават на 5830i

иначе най-вероятно ще има хора допрели до сервиз
Цитирай
#43

Еми като не гледам така става.То си имало специална тема за 5830i
както и да е роотнах си тела успешно Smile

Нови приятели създай , но старите не забравяй !
Цитирай
#44

Важни теми са направени... ЧЕТЕТЕ...
Цитирай
#45

Става и за стоков 2.3.6. Сега го пробвах и се рутна без проблем. Според мен е коректно да се оправи заглавието, за да не се бъркат хората.
Цитирай
#46

Lenks написа:Ето ви бърз и лесен урок как да рутнете и следоватедлно ънрутнете Galaxy ACE и да му сложите рековъри :)

I. Root

1.Версията на ROM-a трябва да ви е 2.3.3 или 2.3.4
2.Teглите upd_1.zip и го слагате в главната директория на картата си.
3.Изключвате телефона
4.Натискате едновремено и задържате "Home" бутона и "Power" бутона, това трябва да ви одведе в "recovery mode"
5.Избирате update from sdcard
6.Избирате upd_1.zip
7.След като процедурата е готова рестартирате телефона си
8.Телефона ви вече е рутнат, може да познаете по това, че в програмите ви ще се появи иконка на "superuser"

II. Unroot

1.Версията на ROM-a трябва да ви е 2.3.3 или 2.3.4
2.Teглите unroot.zip и го слагате в главната директория на картата си.
3.Изключвате телефона
4.Натискате едновремено и задържате "Home" бутона и Power бутона, това трябва да ви одведе в "recovery mode"
5.Избирате update from sdcard
6.Избирате unroot.zip
7.След като процедурата е готова рестартирате телефона си
8.Телефона ви вече не е рутнат

III. ClockWorkMod 4.0.0.9

1.Версията на ROM-a трябва да ви е 2.3.3 или 2.3.4
2.Teглите ClockWorkModAce.zip и го слагате в главната директория на картата си.
3.Изключвате телефона
4.Натискате едновремено и задържате "Home" бутона и "Power" бутона, това трябва да ви одведе в "recovery mode"
5.Избирате update from sdcard
6.Избирате ClockWorkModAce.zip
7.След като процедурата е готова рестартирате телефона си
8.Телефона ви вече има ClockWorkMod :)

Eто ви видео за това как аз си качвам ClockWorkMod :)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=VfVDtk5pkxA[/video]




Всичко е тествано от мен. Следвайте инструкциите и не мисля, че ще имате проблеми. Не отговарям за на никой телефона, такаче каквото правите си го правите на ваша отговорност!



ClockWorkMod Link:
http://www.multiupload.com/9YELY0SJHP
Здравей,може ли да оправиш линка за ClockWorkMod защото не ми го отваря.Иначе успешно руутнах с твоя урок Благодаря

Samsung Galaxy Ace GT S5830 - чакащ помощ
Цитирай
#47

мандаринака написа:
Lenks написа:Ето ви бърз и лесен урок как да рутнете и следоватедлно ънрутнете Galaxy ACE и да му сложите рековъри Smile

I. Root

1.Версията на ROM-a трябва да ви е 2.3.3 или 2.3.4
2.Teглите upd_1.zip и го слагате в главната директория на картата си.
3.Изключвате телефона
4.Натискате едновремено и задържате "Home" бутона и "Power" бутона, това трябва да ви одведе в "recovery mode"
5.Избирате update from sdcard
6.Избирате upd_1.zip
7.След като процедурата е готова рестартирате телефона си
8.Телефона ви вече е рутнат, може да познаете по това, че в програмите ви ще се появи иконка на "superuser"

II. Unroot

1.Версията на ROM-a трябва да ви е 2.3.3 или 2.3.4
2.Teглите unroot.zip и го слагате в главната директория на картата си.
3.Изключвате телефона
4.Натискате едновремено и задържате "Home" бутона и Power бутона, това трябва да ви одведе в "recovery mode"
5.Избирате update from sdcard
6.Избирате unroot.zip
7.След като процедурата е готова рестартирате телефона си
8.Телефона ви вече не е рутнат

III. ClockWorkMod 4.0.0.9

1.Версията на ROM-a трябва да ви е 2.3.3 или 2.3.4
2.Teглите ClockWorkModAce.zip и го слагате в главната директория на картата си.
3.Изключвате телефона
4.Натискате едновремено и задържате "Home" бутона и "Power" бутона, това трябва да ви одведе в "recovery mode"
5.Избирате update from sdcard
6.Избирате ClockWorkModAce.zip
7.След като процедурата е готова рестартирате телефона си
8.Телефона ви вече има ClockWorkMod Smile

Eто ви видео за това как аз си качвам ClockWorkMod Smile
[video]http://www.youtube.com/watch?v=VfVDtk5pkxA[/video]




Всичко е тествано от мен. Следвайте инструкциите и не мисля, че ще имате проблеми. Не отговарям за на никой телефона, такаче каквото правите си го правите на ваша отговорност!



ClockWorkMod Link:
http://www.multiupload.com/9YELY0SJHP
Здравей,може ли да оправиш линка за ClockWorkMod защото не ми го отваря.Иначе успешно руутнах с твоя урок Благодаря

А не може ли примерно да си го рутваш и да си инсталираш ром мениджър и от там клок.
Имам предвид не е ли по лесно?

Samsung Galaxy Note II
Jelly Bean 4.3
Цитирай
#48

Четете бе хора!!! Хиляда пъти се изписа, че с ROM MANAGER ще си hard-brick-неш телефона, на 100%! НЕ Е СЪВМЕСТИМ С Galaxy Ace! Направи това което си написал, и ще си поредния който ще ревне, че телефона му е брикнат. От нечетене...

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#49

Imaginary написа:Четете бе хора!!! Хиляда пъти се изписа, че с ROM MANAGER ще си hard-brick-неш телефона, на 100%! НЕ Е СЪВМЕСТИМ С Galaxy Ace! Направи това което си написал, и ще си поредния който ще ревне, че телефона му е брикнат. От нечетене...
@imagineri Сори прав си аз се обърках със стария ми телефон. Мерси за подсещането. Ето какво става като си на 4—ти андроид.

Samsung Galaxy Note II
Jelly Bean 4.3
Цитирай
#50

badsector написа:Абе root за 2.3.5?
п.п. същото е като за 2.3.3 и 2.3.4. Можете в първото мнение да добавите и 2.3.5.
И аз съм с 2.3.5 и пробвах да руутна, инаталацията ми даде, че е успешна, но като се опитам да махна някои програми, които само с руут се махат, не ми дава :/
Малко хелп къде бъркам? Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)