Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплея на Mate 10 Pro
#26

А това?
[Изображение: d87bbe74f8ff5401e5d080729849a4c5.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай
Аксесоари
#27

Дааааа работи...не потъмнява...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#28

Супер! Да пробват и другите. Smile
Цитирай
#29

Малко е играчка, но бачка...браво...трябва те черпим...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#30

"1. Turn-off Power Saving Mode
2. Go to System > Developer Options > Increase Readability Under Sunlight> Toggle Off
3. Then make sure to restart your phone and open your apps (like Chrome) to see if it's still auto-dimming"

Аз такова нещо като "Developer Options" в настройките нямам.. Undecided  А не ми се тегли и цяло приложение, което да "оправи проблема". Да се надяваме Хуавейците да си го пипнат. Ако имате друга идея - споделете.
Аз обаче имам и друга чуденка.. Преди да заключа телефона той е на начален екран, понякога обаче (не винаги), като го отключа е на екрана с приложенията Undecided
Защо така?! Не, че е страшен проблем, но дразни. При някой друг получава ли се така?
Цитирай
#31

Ето как се пуска developer опциите.
https://youtu.be/TZxF6QuA8j0
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • monkas
Цитирай
#32

(2019-03-22, 11:09:47)monkas написа:  Аз обаче имам и друга чуденка.. Преди да заключа телефона той е на начален екран, понякога обаче (не винаги), като го отключа е на екрана с приложенията Undecided
Защо така?! Не, че е страшен проблем, но дразни. При някой друг получава ли се така?

Никога не ми се е получавало така

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#33

(2019-03-22, 11:25:35)eksoldier написа:  Ето как се пуска developer опциите.
https://youtu.be/TZxF6QuA8j0

Мерси! Деактивирах опцията за четливост на слънце, рестартирах, но проблемът остана. Bu
Яркостта продължава да се променя. С версия 9.0.0.206 съм, ако има значение това..
А смяната на екрана при откл./закл. на телефона в началото мислех, че си въобразявам, но снощи преди да заспя умишлено проверих при кой екран го заключвам (началния) и сутринта като го отключих се отвари на екрана с приложенията...  Undecided Undecided
Цитирай
#34

Е човекът написа как става. Сега ако не искаш други програми явно няма как...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)