Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 Plus (Отзиви, въпроси, мнения)
#1

Здравейте. Има ли собственици на въпросния телефон? Може тук да дискутираме въпроси и проблеми свързани с модела Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз,съм с един такъв... Работата ми не ми дава възможност да пиша често във форума...

Изпратено от моят VIE-L09 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
#3

И аз съм с модела. За сега разочарование е само, че няма пълно криптиране както на телефона, така и на външната SD карта. Бях се наканил на mate 10 pro, но с тази китайска политика може и да пропусна. Явно американските служби с основание препоръчват да не се ползва Huawei...
Цитирай
#4

Проблема на американците е съвсем друг, но това е друга тема. Да питам - с коя версия на фърма си? Аз съм с 381. Има вече 382 , но още не е одобрен. Щял да включва подобрение в бързината на камерата
Цитирай
#5

Има нов ъпдейт одобрен във ФФ. 384. Добавя 3д панорама в камерата, кошче в галерията, секюрити пач от април,някакво подобрение в бързината на камерата и още няколко неща.
Цитирай
#6

И аз съм с такъв ..обаче е към водафон и номера на версията е съвсем друг ..а ще има ли андроид 8.. че скоро не съм чел из форума ..допреди НГ се говореше че ще има ?!
Цитирай
#7

И аз съм такъв но версията ми е VIE-L29 и ъпдейта ми е 390

В сайта на xda са обявили че ще получим ъпдейт до андроид 8 https://www.google.com/amp/s/www.xda-dev...eo-emui-8/
Цитирай
#8

Има нов ъпдейт 387. Нищо интересно - юлския пач на сигурността.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)