Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви Huawei P20 Lite

(2018-04-06, 11:15:12)i770514 написа:  Здравейте,и аз взех един от мтел,но защо като му дам да се оптимизира ми изписва не до 100 % ами все 97/98%.И другото което ако може да ми кажете,къде се намира настройката да сменя позицията на навигационите бутони.

Хора не видях някой да отговорил на това но и при мен на оптимизация е до 99% на какво може да се дължи. Благодаря
Цитирай
Аксесоари

Вече и аз съм в клуба Smile
На гърба имам през цяло лепенка, а отпред няма?!
Предполагам няма 3г вип гаранция?

Някакви препоръки за кейс, който не уголемява много размерите... и протектор за екран (закалено стъкло добре ли пасва)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Нямаш 3 години вип.
Цитирай

Приятели знаете ли дали нашите телефони поддръжат VoLTE?
Цитирай

Поддържат 
   

Edit: даже от тази нощ при мен стана VoLTE
   
Цитирай

(2018-07-26, 22:25:10)nescafe написа:  Поддържат 


Edit: даже от тази нощ при мен стана VoLTE

На кой оператор си?
Предполагам на Теленор.
Цитирай

На Теленор съм да.
Цитирай

Здравейте от два дни имам телефона и за сега съм много доволен. Имам въпрос за сензорите на дисплея, които като че ли са два, единия в долния край почти невидим, а другия в горния край като бяла точка. И при вас ли е така, защото гледах и други телефони, от същия модел в магазина и ми се струва, че такава бяла точка няма.
Цитирай

Аз в долния край не виждам да има,или поне аз не го намирам.
Цитирай

Сензорите са само отгоре. Отдолу няма.
Цитирай

(2018-07-25, 16:36:28)vandalz написа:  Хора не видях някой да отговорил на това но и при мен на оптимизация е до 99% на какво може да се дължи. Благодаря

При мен става на 100% едва тогава когато задам и сканиране за вируси.
Цитирай

Какво ли не съм му давал и не става 100%. Bu
Цитирай

За какво се занимавате с тая оптимизация, никога не я пускам. Трийте си кеша от време на време и това.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nescafe за това мнение:
  • stugutka
Цитирай

Здравейте, от скоро нямам обхват на първата си карта... Двете по отделно работят но когато включа и двете едната няма обхват...
Цитирай

Абе само на мен ли диода свети в зелено като стане на 90% при зареждане понеже при самсунг светва зелено едва когато се зареди
Цитирай

Така си свети не е само при теб.. Всички huawei са така.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shivachevm за това мнение:
  • vandalz
Цитирай

Идеи за слим кейс и скрийн протектор?
Все на китайски дестинации попадам, а не ми се чака месец.
https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-P20-...dcat=20349
Тук по-назад, гледах един с "кожен", като този
https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-P20-...0#shpCntId

Екрана пасва ли със закалено стъкло?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2018-07-30, 08:12:21)hakama написа:  Тук по-назад, гледах един с "кожен", като този
https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-P20-...0#shpCntId

Екрана пасва ли със закалено стъкло?

С такъв съм "кожен" ... идеален е за парите си. Пасва перфе и не увеличава размера кой знае колко, та може да се борои за слим... И със закалено стъкло е ОК ( от тези 3Д който покриват на 100%, въпроса е да попаднеш на читаво стъкло че с първото имах ядове с тъча ...стана нечувствителен а отраженията зловещи... Сега имам още 2 стъкла но не е дошло ред да ги слагам ...
Цитирай

Аз още като го взех от Теленор си взех силиконов кейс на Hama и стъкло отпред. Стъклото беше 15лв, но е доста добре, не се цапа и тъча бачка перфектно. Силиконовия кейс е 20лв.
Цитирай

(2018-07-30, 09:08:38)bodonance написа:  С такъв съм "кожен" ... идеален е за парите си. Пасва перфе и не увеличава размера кой знае колко, та може да се борои за слим...
Същият от линка ли?

(2018-07-30, 09:08:38)bodonance написа:  И със закалено стъкло е ОК ( от тези 3Д който покриват на 100%, въпроса е да попаднеш на читаво стъкло че с първото имах ядове с тъча ...стана нечувствителен а отраженията зловещи... Сега имам още 2 стъкла но не е дошло ред да ги слагам ...
Ako имате конкретни идеи от къде (линкове) Blush
(2018-04-26, 08:06:00)PROXIMO написа:  edit:
Някой пита за кейс, този е уникален .. имам го
https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-P20-...2749.l2648
Да сте ги виждали с локация ЕУ (не знам колко ще пътува от China)... да го нямаше смотания надпис "Ауто фокус".... в горната част...

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Момчета помагайте паметта на телефона се пълни в "категория други" и нито мога да отворя да видя какво е нито да изтрия


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

При мен е 2.53GB други.
Цитирай

А дали има варянт да се трие понеже мислих че е някакво каше и пробвах през палър бутона и силата на звука но от там изтрих само wape cashe и нищо не стана
Цитирай

Според мен е от тук:
 Снимки имам мои около 40 бр и Музика 2-3 песни.
Всичко друго е от приложенията емотиконки звуци!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Това са кешове, емотикони, файлове на приложения (примерно мелодийките с които идва Quik video editor-а с едни песнички за видеата) и т.н. Не се трият, не е и нужно. При 64GB памет пък едва ли. Дори и при 32.
Проблемни са при 16-ки с реални 9-10GB , ама в този си вид няма проблем.
Мой приятел на iPhone 64GB има 9.3GB other и хич не му пука Big Grin
При мен са 3.4GB. На 32GB тел. Имам и още 12GB памет и дори не знам какво да ги правя Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • vandalz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)