Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви Huawei P20 Lite

(2018-08-21, 19:50:16)hakama написа:  Открих го... разбрах как да снимам екрана с едно движение с 3 пръста  Big Grin
Вече и шифтинга - за цифрите горе) направих да е бърз - с един плъзгач, на око... (няма ги вече милисекундите...). Остава да се разкара и аутокоректа и ще е песен.
Вие с каква клавиатура сте (различна е от Swipe...и още не свиквам с някои букви и знаци)

Телефона може да се ползва и като зарядна станция или?

ПП: Никой ли не ползва закалено стъкло (от външни сайтове)?
Колега я обясни снимане на екрана при Huawei с три пръста, понеже при Xiaomi плъзваш по екрана с три пръста от горе на долу и прави скрийнщоота. Същото ли е? Аз знам два варианта при Huawei. Едното е две бързи почуквания върху екрана с кокълчето на пръста по телефона и другия сваляш лента с часовника и там има иконка за скрийнщоот.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
Аксесоари

Може с 3 пръста, но трябва да го активираш от настройки. Другия вариант от бързите иконите от менюто отгоре.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

3 тия вариант е с натискане и задържане на копчето за заключване + копчето за намаляне на звука.
hakama, аз съм със стъкло тип Nano: http://smartfoni.bg/products.php?product...i-P20-Lite Тук е скъпо давам го само за пример. Не се разлепя по ръбовете. Пробвал съм доста други и това е най-добрия вариант.
Цитирай

(2018-04-09, 07:01:25)i770514 написа:  Въпрос на лична прец
взех си прехваления хавай мейт 20 про и е с бъг не се набутвайте и си опичайте акъла при избор мой приятел има същия бъг с хавай п 20 про ...не може телефон който се бори да е топ да се продава с бъгове..от сервизът на хавай ми отговориха че най верояно с актуализиране на андроида бъгът ще исчезне но мен ме дразни много...а той е когато съм извън обхват и получа смс за пропуснатото повикване аз не мога да набера номерът който ме е търсил а когато аз набера някой и той е извън обхват и получа смс че вече може да бъде избран мога да си го набера няма проблеми...снимах и двата смс а и ги пратих на оторизираният сервиз от там ми отговориха да има проблем и най вероятно със актуализацията на андроидът това ще бъде отсранено..но нали се сещате че това е супер дразнещо а и шибаният телефон струва 1700 лв не трябва да има недостатаци...
Цитирай

(2019-02-27, 12:33:51)jordani написа:  взех си прехваления хавай мейт 20 про ........

И какво общо има въпросния телефон с подфорума/р20 lite/?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

(2019-02-27, 12:33:51)jordani написа:  взех си прехваления хавай мейт 20 про и е с бъг не се набутвайте и си опичайте акъла при избор мой приятел има същия бъг с хавай п 20 про ...не може телефон който се бори да е топ да се продава с бъгове..от сервизът на хавай ми отговориха че най верояно с актуализиране на андроида бъгът ще исчезне но мен ме дразни много...а той е когато съм извън обхват и получа смс за пропуснатото повикване аз не мога да набера номерът който ме е търсил а когато аз набера някой и той е извън обхват и получа смс че вече може да бъде избран мога да си го набера няма проблеми...снимах и двата смс а и ги пратих на оторизираният сервиз от там ми отговориха да има проблем и най вероятно със актуализацията на андроидът това ще бъде отсранено..но нали се сещате че това е супер дразнещо а и шибаният телефон струва 1700 лв не трябва да има недостатаци...

Това рекорд за най-дълго изречение ли трябва да е? Нещо големи букви, препинателни знаци....
А и за марка "Хавай" не съм чувал. Бих посетил Хавай, прекрасна дестинация е, но марка с това име не знам да има.

Това, че веднага не може да набереш номера, който те е търсил не е бъг от самия телефон. Подобни проблеми имах често в мрежата на А1 с който и да е телефон, тези SMS не идват веднага, щом телефона "види" обхват, а и "чертичките" не винаги означават реално покритие, това е някаква дистанция към това, за което телефона се е закачил, но доколко е ползваемо е друг въпрос. Преди години на Мтел в едно определено село имаше място, където хващаш 3 черти, но не може да избереш номер и да ползваш интернет и друго, на което се хваща една черта, но е използваема за разговор (с накъсвания, ама долу-горе се разбира).

Все пак направи едно актуализиране или фабрични, както и се обърни към оператора си. Пробвай с предплатена карта на друг дали е същото, отделно виж номерата, които избираш те самите в какъв обхват са и доколко е използваем. SMS-а е само ориентир, не е гаранция за свързаност.

Аз пък мога да кажа, че там, където предишния ми Samsung на същата карта и същия оператор хващаше една-две черти, губеше и прекъсваше, Huawei-я ми хваща 3 и "захапва" без да прекъсва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • Jerrish
Цитирай

Здравейте.Притежател на П20 лайт съм от излизането му.Доволен съм,но едно ми прави лошо впечатление.Вижте сега


Huawei P10 lite:HiSilicon Kirin 658
Huawei P20 lite:HiSilicon Kirin 659
Huawei P30 lite:Hisilicon Kirin 710

Смисъл,че те просто не мислят.Тва е тъпо.Неможе п20 лайт да е с чисто нов дизайн и да представя ноча,лицевото разпознаване,жестове и такива неща на цена от няма и 500 лева и да му нахакат най тъпия чип сет.Абе хора тва нещо грее в тубата.Смисъл такъв че тел от 2015 не грее пък той откача.Никакви забележки,но хуалей просто си нае*аха телефоните.Просто нямам думи Bu
Цитирай

Мда, доста грее.

Аз съм пред дилема. Понеже екрана даде дефект още преди месеци (няма и 1г) и ще го давам на сервиз... се чудя дали след като го взема (с нов екран и батерия) да го обява за продан (тези дни ще преподписвам договор на А1)?
Малко ме е яд че съкратих NOVA-та, макар и 5" но в момента няма нищо под външ. размери на P20 lite и размери на екрана от 5,2-5,8" (макар че ако не броим ноча го измерих 5,61", т.е. 0,2" дава бонус този дизайн) , а масово вече се пускат по 6".... което е голямо вече.
Изключвам модели над 800лв.

Иначе основната му камера не е кой знае какво.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Колеги, няма ли вече да излиза Андроид 9 за нашите телефони. Някой има ли информация?

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Нова кампания на Huawei предлага отстъпка за смяна на дисплей. На 26 юни се предлага до 50% отстъпка за извънгаранционна смяна на дисплей на P20 Lite. Промоцията важи при посещение на Центъра за обслужване на клиенти на Huawei в София на ул. "Леге" 6 или пък при ползване на услугата "От врата до врата", с която на тел. 080018818 може да се поръча куриер за сметка на компанията, а след това ремонтираното устройство ще бъде върнато обратно на избран адрес. Повече за промоцията - тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Pepifness
Цитирай

Някой може ли да ми каже подходящи настройки на камерата на този модел за добри и качествени концертни снимки? Smile
Цитирай

Наясно ли сте дали P20 Lite поддържа usb to HDMI out

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Да ви се "похваля" колеги- моя p20 lite замина в сервиз на виваком с жълто петно отстрани между двете копчета. Купен е януари тази година и е в гаранция 2 години.Появи се преди 10 дни като едвам се забелязваше, но бързо нарасна в размери и пожълтя доста. Не е изпускан никога или мокрен. Бил е съхраняван при нормална температура и влажност. Бил е със силиконов гръб и стъклен протектор. Явно е доста разпространен дефект при 20-серия-mate, pro и lite-2 дни четох всевъзможни форуми из интернет-доста народ се оплаква-явно матриците са им от дефектна партида. Дано ми признаят гаранцията от виваком, ама надали-сигурно ще откажат- бил е мокрен.
Цитирай

Споко и на мен ми се получи такова петно и ми признаха гаранцията,не си само ти
Цитирай

Здравейте.
От скоро съм с хуавей п20 лайт. Купих си нано протектор за екрана и се намали чувствителността на дисплея.
Случайно някой да има същия проблем?
Да не се дължи на бъгав екран или това ще да е от протектора?
И ако може да препоръчате някакъв по-читав протектор, ако евентуално чувствителността е намаляла заради протектора, че скоро може сам да си счупя телефона ??.

Благодаря предварително.
Цитирай

За такова нещо за пръв път чувам. Не, всъщност преди доста години на едно LG ми се случи подобно нещо....
Ама на сегашните телефони, дето са повече от чувствителни...не. Смени протектора и пробвай с друг, може и да е от екрана. Виж как е без протектор и после как е със. Пробвай с оригинален, тези на Celullar Line са много хубави, макар и по-скъпи, но са тънки, здрави и с олеофобично покритие да не трупат пръсти (пак трупат, ама по-малко).
Цитирай

(2019-06-27, 12:16:52)ilianiron написа:  Да ви се "похваля" колеги- моя p20 lite замина в сервиз на виваком с жълто петно отстрани между двете копчета. Купен е януари тази година и е в гаранция 2 години.Появи се преди 10 дни като едвам се забелязваше, но бързо нарасна в размери и пожълтя доста. Не е изпускан никога или мокрен. Бил е съхраняван при нормална температура и влажност. Бил е със силиконов гръб и стъклен протектор. Явно е доста разпространен дефект при 20-серия-mate, pro и lite-2 дни четох всевъзможни форуми из интернет-доста народ се оплаква-явно матриците са им от дефектна партида. Дано ми признаят гаранцията от виваком, ама надали-сигурно ще откажат- бил е мокрен.
Моето петно май вече почти изчезна, дори на бял фон се мъча да го намеря - как е възможно (имам го от 18мес)? Не ползвам протектор.
Бях се засилил към сервиза, понеже и батерията вече изкарва трудно цяло денонощие. От А1 е.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)