Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви Huawei P20 Lite
#1

Да споделяме впечатления и отзиви от модела.
Моите първи впечатления:
Телефона е с прекрасен екран, компактен за размера си, лежи добре в ръката.
Направих няколко снимки и съм доволен от качеството. С ноча се свиква бързо, но така или иначе може да се крие.
Ако има нещо интересно ще пиша или вие питайте.

                                                                    
Цитирай
Аксесоари
#2

колко пари или на каква оферта?

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#3

Телефона взех за 674 лв. от Технополис(имат -10% до 01.04.2018)
Ако трябва да бъда откровен, имайки п10 Лайт, няма голям смисъл от този ъпгрейд. Има някои глезотийки и външен вид, седи малко по- добре в ръката, различен екран, Орео(което и П10 ще получи)..още изследвам, че днес бях в движение.

p.s 1 Това, което надгражда П20 Лайт е звука в слушалките(и от външните говорители е малко по- добро качеството). Правя сравнение, докато и двата телефона са в мен с едни и същи песни, слушалки, плеър и т.н.П20 има и повече настройки за слушалки.
p.s 2 Камерите снимат малко по- добре, особено предната

                                                                    
Цитирай
#4

значи тези в продавалник са ги купили около 450-500 в кеш... и ги продават за 600 като нови

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#5

Ъпдейтите вървят... [Изображение: b579ec8b93fbd72c10353e34ddec386f.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Бях с П9 лайт преди това 10 го пропуснах и сега съм с този много ми харесва и като дизайн и бързина. Не мога да кажа друго за сега, но съм доволен и мисля че няма да съжалявам.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#7

При мен на основната камера не включва Боке функцията,пробвах и друг въе Вивател същата работа,даже и след ъпдейта,но той беше за предната камера

Huawei P30 Pro
Цитирай
#8

Здравейте,и аз взех един от мтел,но защо като му дам да се оптимизира ми изписва не до 100 % ами все 97/98%.И другото което ако може да ми кажете,къде се намира настройката да сменя позицията на навигационите бутони.
Цитирай
#9

Провери във система- системна навигация

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#10

От днес и аз съм горд собственик на този модел и мога да кажа само хубави неща за него. Бързина, качество, клас, особено качеството на дисплея е уникално, камерата ще я тествам тея дни.

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай
#11

..и камерите са супер Smile

                                                                    
Цитирай
#12

(2018-04-06, 17:08:32)sisozhekov написа:  От днес и аз съм горд собственик на този модел и мога да кажа само хубави неща за него. Бързина, качество, клас, особено качеството на дисплея е уникално, камерата ще я тествам тея дни.

Аз го сравних с Samsung s7 Edge и Samsung s8 от към бързина е малко по слаб,за дисплея няма да говоря сравнен с изброените Самсунг не може да се доближи до качество на цветове ,контраст и т.н .Все още не са измислили по добър дисплей Амулет от Самсунг  Smile

Huawei P30 Pro
Цитирай
#13

(2018-04-07, 09:07:04)rosenrt написа:  Аз го сравних с Samsung s7 Edge и Samsung s8 от към бързина е малко по слаб,за дисплея няма да говоря сравнен с изброените Самсунг не може да се доближи до качество на цветове ,контраст и т.н .Все още не са измислили по добър дисплей Амулет от Самсунг  Smile

Хах ... как сега да го разбираме този коментар ... Хвалене или плюене ... мнение само ли изразяваме ... така написано ... 
Щом е само "малко по слаб" то тогава нещата са повече от перфектни ... Все пак сравняваш кон с кокошка ... п20 лайт е в категорията на j/а серията a там си е ОК ... Все пак е "плюнката" на серията ...
Това за екраните заучена реплика ли е или така си чивал за амолед? Сещаш се, че и  амолед има слаби страни кото пък са силни за IPS ... трудно компексно може да се определи по добрия та ... 
Амолед екраните можеш да ги сравняваш с п20 про ... поне да са в една категория ... флагман с флагман ... ама предвид, че той е с амолед от самсунг ... Какво ще кажеш тогава ...амоледа на самсунг е по хубав от амоледа на самсунг ли? Малко по сериозно и обективно ако може ... Сравнявай с друго от класа и с друг IPS ... IPS -а в п20 лайт е доволно добър ... яркостта е повече от прекрасна и даже според мен има твърде много цвят ала стар амолед ... и идвам от IPS ...


Колкото до отзивите ... Доволен като цяло ... Екрана го споменах по горе ... напълно адекватен и доволен за класа и цената на телефончето... Производителността на ниво, напълно достатъчна за ежедневието. Не е флагман, но пък и не му трябва повече ... паметите достатъчно и сериозен напън от към фонови процеси, макар, че там батерията може да е проблемна ... Качеството на разговор повече от прекрасни, обхвата е прекрасен, WiFi също е идеално за класа си и като скорости и като сигнал ...
Камерката е посредствена но за класа и ежедневие е ОК ... И по лоши камери има в класа та ... 
Батерията при мен кара по малко над 5 часа SoT към момента, но на няколко заряда още е рано да кажа как е ... освен това при мен има и напъни с клаш оф клнс и клаш роял, а гейминга и се отразява пагубно ... Телефона определоно издиша в тази насока (гейминга) и то заради бързо стапящата се батерия тогава, а не заради производителността. Малка иде 3000 ма/ч за гейминг явно.
Та батерията по натам повече ...
Цитирай
#14

На мен ми е интересно дали телефона е със заводски протектор както P9 Lite беше например?

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай
#15

(2018-04-07, 16:33:41)sisozhekov написа:  На мен ми е интересно дали телефона е със заводски протектор както P9 Lite беше например?

Няма протектор, но пък тук имаме горила и на екрана и на гърба ...

Поръчах 3 стъклени протектора от тези които са за цяло стъкло ... да видим като дойдат как ще са ... Уви нилкин х9+ про има само от този който е частично ...

Предлагам на закупилите телефончето да гласуват в анкетата и да правим по една тема за батерията и аксесоари и да ни отворят раздел ...
Цитирай
#16

А някой пуснали е анкета,защото аз не е намирам?
Цитирай
#17

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=93164

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Да ви покажа няколко снимки направени днес с него.[Изображение: 56f0e1906fd6114807b6fc6e6dd31c5e.jpg][Изображение: 45e82871322ffa2f00a3648f011d9ed5.jpg][Изображение: 97c291ebcf190931ba75d876bdf429f2.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#19

(2018-04-07, 18:32:50)PROXIMO написа:  Да ви покажа няколко снимки направени днес с него.[Изображение: 56f0e1906fd6114807b6fc6e6dd31c5e.jpg][Изображение: 45e82871322ffa2f00a3648f011d9ed5.jpg][Изображение: 97c291ebcf190931ba75d876bdf429f2.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Щом те избива на фотография пускай тема... За разделчето...

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Някой може ли да каже откъде могат да се дръпнат и инсталират други шрифтове и стил на заключен екран

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

(2018-04-08, 01:01:45)shivachevm написа:  Някой може ли да каже откъде могат да се дръпнат и инсталират други шрифтове и стил на заключен екран

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

https://play.google.com/store/apps/detai...tory&hl=bg
https://emui.huawei.com/en/hwtheme
http://www.huaweitheme.work/
https://plus.google.com/communities/1142...5227891217
и т.н. ...
Цитирай
#22

Някой може ли да ми каже разликата на този модел с Huawei mate 10 lite.
Цитирай
#23

Huawei P20 Lite - по-нов Андроид (8.0), 16МП селфи камера (13МП + 2МП за Mate 10 Lite), NFC, Fast charging 9V/2A, USB Type-C 1.0, по-малка батерия.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#24

Заслужава ли си 150 лева повече за p20 lite, като mate10 lite е почти същия.
Цитирай
#25

Въпрос на лична преценка. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)