Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви Huawei P20 Lite
#51

(2018-04-16, 15:27:59)xelibry написа:  Колега Р10 Lite не е с метален гръб а е стъклен като на Р20 Lite Wink

Така е ...ама като не мислим така се получава  Big Grin Angel

Линка който е дал колегата https://www.phonearena.com/phones/compar...0808,10455
Materials  Main body: Glass стои под п20л и  Main body: Metal под п10л ...
Та извинявам се ...подведох се без да се замисля  Lol
Цитирай
Аксесоари
#52

От кой бг сайт мога да купя прокетор
Цитирай
#53

Вчера взех и аз един от Мтел. Като за начало не мога да открия как да настроя директно включване на дисплея без да се налага да слайдвам екрана. Не използван нито лицево, нито пръстово, нито ПИН, нито парола. Искам директно да отивам на началния екран след като натисна бутона за включване/изключване. Настройки - заключване на екран и пароли - парола няма. При стария ми Huawei P7 можеше...

Huawei P20 Lite
Цитирай
#54

Направи си пръстовия и така само слагаш пръста и ти излиза екрана,без слайдване.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Опитай чрез Опции на програмиста. Скрийншота е от друг модел, но и при теб трябва да е подобно.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#56
Shocked 

(2018-04-17, 23:48:36)ledenrz написа:  От кой бг сайт мога да купя прокетор

Здравей днес си купих от citytel за 16лв стъклен и силиконов протектор, даже пичовете (имаше и една яка мацка де) Smile ми показаха два модела стъклени протектори, имаха и един където покрива целият дисплей и един дето е изрязан, аз си взех от изрязания не покриваше камерата и т.н. той нали си е с малък диод на известията и на протектора като видях малката дупка си викам съвсем няма да се вижда Smile ама въпрос на вкусово виждане.

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#57

http://casebg.net/huawei-p20-lite/8558-i...-lite.html
този дали е е по добрия вариант дали няма да дебелява телефона излишно
Цитирай
#58

Виж по техно веригите ,аз от там си взех.
Цитирай
#59

Здравейте,
Имам въпрос относно телефона. Всъщност са 2.
1во как ви се държи батерията през ноща. при мен пада около 10% което не е малко. Имам пуснат Wifi, BT и Mob net. Реално вкъщи си е на WIFI, а БТ го ползвам само за колата. П9 лайт мисля че по-малко ми хабеше нощем. Трябва ли някаква настройка да заспиват посред нощ и да пестят по-малко енергия тези модили.
2ри въпрос. Ползвам Smart Lock за запаметяване на паролите в сайтовете Не знам дали е опция на андроид 8 но вече позволява да се запаметяват логините на приложенията. Предполагам пак в Smart Lock или някаква алтернатива на Google отново. Въпросът ми е къде се съхраняват и как се редактират. Конкретния проблем е, че като въвеждам нов контакт винаги на имената ми прави предложение да въведе моите имена, което дразни. Ако спра опцията от картинката не ми се появяват, но няма да се появяват и в др. приложения. Идеята ми е да намеря това с моето име и да го изтрия за това питам къде се съхраняват и редактират.  Много ще се радвам ако намерим отговор на тези въпроси и ще са полезни на всички. Може не всеки да е обърнал внимание на тези неща, но скоро ще ви направи и на вас.
Благодаря!

[Изображение: e4be2c946f0332fb80bec9de70c3467b.jpg]

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#60

Ако си изключиш Бт няма да харчи толкова...при мен пада с 2 3% при вкл.wi-fi и мобилен.относно 2ри въпрод нямам решение.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

(2018-04-18, 12:11:43)ronnie72 написа:  Опитай чрез Опции на програмиста. Скрийншота е от друг модел, но и при теб трябва да е подобно.
 

    Да, получи се при мен.

Huawei P20 Lite
Цитирай
#62

Сега последно какъв протектор да си взема и от къде кой е по добрия вариант ?
Цитирай
#63

Здравейте! Някой може ли да ми каже какъв е реалният размер на екрана с notch-a изключен и без да се считат навигационните бутони?
Цитирай
#64

(2018-04-22, 10:52:03)Desi_slava написа:  Здравейте! Някой може ли да ми каже какъв е реалният размер на екрана с notch-a изключен и без да се считат навигационните бутони?
5.84"
Цитирай
#65

При синхронизиране ня контактите от фейсбук,месинджър и прочие,на някой случайно да му излизат снимките от там в контактите на телефона?Ако има такава възможност да ми кажете.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Някой ще предложили протектор какъв да си взема ? Че ми трябва има 3 варианта но кое да взема незнам някой да даде линк ако може ?
Цитирай
#67

Здравейте,На заключен екран но светнал при мен излиза едно катинарче и след него пише  плъзни за отключване.А гледам  по ревютата катинарчето е доста по голямо и е по в средата на дисплея и надписа е под него.Това от някоя настройка ли се прави или има нещо различно в софтуера за различните региони.
Цитирай
#68

Вчера лягам и телефона беше на 51% само WiFi и mob. data без BT, сутринта на 43% за 8 часа някъде. Вероятно е имало някакво приложение във фонов режим, не знам и аз, един път се държи добре, друг път пада доста, чудна работа?!

edit:
Някой пита за кейс, този е уникален .. имам го
https://www.ebay.com/itm/For-Huawei-P20-...2749.l2648

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#69

Здравейте колеги имам един въпрос
Имам samsung NOTE 4 заслужава ли си да го сменя с Huawei P20 Lite

Samsung Galaxy S23 Ultra + Huawei Watch GT 2 Pro
Цитирай
#70

(2018-04-26, 20:04:05)eros написа:  Здравейте колеги имам един въпрос
Имам samsung NOTE 4 заслужава ли си да го сменя с Huawei P20 Lite

Не

Note 4 + Note Edge + Redmi 5Plus
Цитирай
#71

И моето мнение е НЕ.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#72

Благодаря.
Аз заради Ореото исках иначе досега nota е без грешка

Samsung Galaxy S23 Ultra + Huawei Watch GT 2 Pro
Цитирай
#73

Здравейте! Имам P9lite от излизането на модела. Запазил съм си го почти като нов и съм изключително доволен специално в няколко направления - качество, камера, софтуер и батерия. Работи безгрижно, снима много добре като за телефон (според мен), батерията държи повече от добре. Колебанията ми са дали да премина към P20 lite версията, която предполагам ще е също толкова добре, дори повече по изброените от мен направления. Единственото нещо, което ме притеснява е батерията, тъй като на p9 lite не знам защо, си мисля, че ще се справя по -добре. Понеже не ми е толкова зор и съм в процес на обмисляне, други алтернативи са ми Xiaomi Redmi note5, Xiaomi mi note 3, nokia7 plus или евентуално да се напъна за P20. Всичко е въпрос на средства, но някак ми се струва не най-доброто замяната на p9lite с p20lite, още повече при наличието и цените на устройствата масово днес. Какво мислите? Вие как бихте постъпили?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#74

Щом си работи твоя телефон ползвай си го поне още година до тогава може да са излезли и по добри модели.
Цитирай
#75

Аз замених p9 lite с p20 lite, доволна съм от телефона, батерията си държи чудесно, като се има в предвид, че нон стоп съм на него. Въпрос на средства е  кой ще избереш, не ми се даваха много иначе и аз бих се насочила към p20, но и този си върши чудесна работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)