Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения и отзиви Huawei P20 Lite

мнение 51 от bodonance

(16 Apr 2018, 16:27:59)xelibry написа: Колега Р10 Lite не е с метален гръб а е стъклен като на Р20 Lite Wink

Така е ...ама като не мислим така се получава  Big Grin Angel

Линка който е дал колегата https://www.phonearena.com/phones/compar...0808,10455
Materials  Main body: Glass стои под п20л и  Main body: Metal под п10л ...
Та извинявам се ...подведох се без да се замисля  Lol
Цитирай

мнение 52 от ledenrz

От кой бг сайт мога да купя прокетор
Цитирай

мнение 53 от gorila

Вчера взех и аз един от Мтел. Като за начало не мога да открия как да настроя директно включване на дисплея без да се налага да слайдвам екрана. Не използван нито лицево, нито пръстово, нито ПИН, нито парола. Искам директно да отивам на началния екран след като натисна бутона за включване/изключване. Настройки - заключване на екран и пароли - парола няма. При стария ми Huawei P7 можеше...
Huawei P20 Lite + Nokia 6680
Цитирай

мнение 54 от shivachevm

Направи си пръстовия и така само слагаш пръста и ти излиза екрана,без слайдване.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 55 от ronnie72

Опитай чрез Опции на програмиста. Скрийншота е от друг модел, но и при теб трябва да е подобно.

XIAOMI MI MAX 2 - 4/64GB BLACK

Цитирай
Shocked 

мнение 56 от mi5ko

(18 Apr 2018, 00:48:36)ledenrz написа: От кой бг сайт мога да купя прокетор

Здравей днес си купих от citytel за 16лв стъклен и силиконов протектор, даже пичовете (имаше и една яка мацка де) Smile ми показаха два модела стъклени протектори, имаха и един където покрива целият дисплей и един дето е изрязан, аз си взех от изрязания не покриваше камерата и т.н. той нали си е с малък диод на известията и на протектора като видях малката дупка си викам съвсем няма да се вижда Smile ама въпрос на вкусово виждане.
Huawei P20 Lite / Klein Blue
Цитирай

мнение 57 от ledenrz

http://casebg.net/huawei-p20-lite/8558-i...-lite.html
този дали е е по добрия вариант дали няма да дебелява телефона излишно
Цитирай

мнение 58 от i770514

Виж по техно веригите ,аз от там си взех.
Цитирай

мнение 59 от PROXIMO

Здравейте,
Имам въпрос относно телефона. Всъщност са 2.
1во как ви се държи батерията през ноща. при мен пада около 10% което не е малко. Имам пуснат Wifi, BT и Mob net. Реално вкъщи си е на WIFI, а БТ го ползвам само за колата. П9 лайт мисля че по-малко ми хабеше нощем. Трябва ли някаква настройка да заспиват посред нощ и да пестят по-малко енергия тези модили.
2ри въпрос. Ползвам Smart Lock за запаметяване на паролите в сайтовете Не знам дали е опция на андроид 8 но вече позволява да се запаметяват логините на приложенията. Предполагам пак в Smart Lock или някаква алтернатива на Google отново. Въпросът ми е къде се съхраняват и как се редактират. Конкретния проблем е, че като въвеждам нов контакт винаги на имената ми прави предложение да въведе моите имена, което дразни. Ако спра опцията от картинката не ми се появяват, но няма да се появяват и в др. приложения. Идеята ми е да намеря това с моето име и да го изтрия за това питам къде се съхраняват и редактират.  Много ще се радвам ако намерим отговор на тези въпроси и ще са полезни на всички. Може не всеки да е обърнал внимание на тези неща, но скоро ще ви направи и на вас.
Благодаря!

[Изображение: e4be2c946f0332fb80bec9de70c3467b.jpg]
Wordmate - универсален речник за Android | Donate ePay | PayPal
Цитирай

мнение 60 от shivachevm

Ако си изключиш Бт няма да харчи толкова...при мен пада с 2 3% при вкл.wi-fi и мобилен.относно 2ри въпрод нямам решение.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 61 от gorila

(18 Apr 2018, 13:11:43)ronnie72 написа: Опитай чрез Опции на програмиста. Скрийншота е от друг модел, но и при теб трябва да е подобно.

Да, получи се при мен.
Huawei P20 Lite + Nokia 6680
Цитирай

мнение 62 от ledenrz

Сега последно какъв протектор да си взема и от къде кой е по добрия вариант ?
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android