Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения и отзиви Huawei P20 Lite
#76

В фърмуеър-файндър излезе нов ъпдейт, пробвах да го инсталирам но ми изписва непотвърден файл. Някой нещо да знае?

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

Лога ...[Изображение: 4ab10fd3ce4cd381ecc30bc071b00664.jpg]
Цитирай
#78

Нещо не разбрах

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

Ако не е одобрен не можеш да го инсталираш. Дай му един чек и ще видиш дали е одобрен
Цитирай
#80

Явно ще чакаме

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 99ee4b7c46d25710c6af7d1d702f7d09.jpg]
Цитирай
#81

Здравейте,да изкажа и моето мнение за P20 lite.Такааа
1-во бях голям Фен на марката Huawei имал съм почти всички модели P7,P8,P9,P10lite след 10lite преминах на Moto X4 при което все още си пазя 10lite и като излезна P20lite и т.н. си казах МАЛИИИ вземам го и какво стана дървоооо голямо дърво е пред MOTO X4 и не само този модел а всички модели са пълно дърво пред Мотото.Няма такава батерия,няма такава бързина,супер камера за този клас,ударостойчив,водостойчив,уникален.И сега ми се насъбраха P10lite,P20lite и Moti X4 съжалявам че си взех това ?.Та който има голям мерак на P20lite го посъветвам да не скача толкова бързо да го взема или да си вземе P20 чисто или PRO.Благодаря ви.

Поздрави!
Цитирай
#82

Апаратчето има ли функция при която датата и часа да се показват като на самсунга.. Гледам че p20 p20 pro mate 10 го имат. Allways on мисля че се казваше при самсунга.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#83

Не няма е тази функция,при Р20lite
Цитирай
#84

(2018-05-03, 21:22:25)pumamax написа:  Здравейте,да изкажа и моето мнение за P20 lite.Такааа
1-во бях голям Фен на марката Huawei имал съм почти всички модели P7,P8,P9,P10lite след 10lite преминах на Moto X4 при което все още си пазя 10lite и като излезна P20lite и т.н. си казах МАЛИИИ вземам го и какво стана дървоооо голямо дърво е пред MOTO X4 и не само този модел а всички модели са пълно дърво пред Мотото.Няма такава батерия,няма такава бързина,супер камера за този клас,ударостойчив,водостойчив,уникален.И сега ми се насъбраха P10lite,P20lite и Moti X4 съжалявам че си взех това ?.Та който има голям мерак на P20lite го посъветвам да не скача толкова бързо да го взема или да си вземе P20 чисто или PRO.Благодаря ви.

Поздрави!

Щом харесваш такава смешка, като тая марка Моторола, а а особенно сега като ги правят Леново, ясно ми е що за достоверност има в коментара ти.
Цитирай
#85

Има нова актуализация Теленор!!!
Цитирай
#86

И виваком от вчера

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#87

Има ли нещо ново, или си е месечна актализация само.
Цитирай
#88

Има[Изображение: 91f3ea8e51c43e2a3fecebdb288e96d5.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

Колко точки ви изкарва телефончето на АнТуТу бенчмарк.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#90

(2018-05-15, 19:19:09)tonus написа:  Колко точки ви изкарва телефончето на АнТуТу бенчмарк.

87-90000
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#91

Има специална тема за актуализациите, моля пишете там!

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
[-] 1 потребител изказва благодарност на sisozhekov за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#92

Вчера си продадох galaxy s8 и взех p20lite Ами мога спокойно да кажа супер и не отстъпва безкрайно много от флагмените. Примерно лицево то и пръстовия са много по добри от на s8 липсва ip68 но аз така или иначе не мокря телефонитеSmile. С една дума за онзи дадох 1350 от Техно този го взех за 520 не разпечатан от човек та спрямо парите си е невероятен.

Samsung S23+
Цитирай
#93

Не пиши в темата за Сеймшит, че ще наскачат. Със здраве да си го ползваш!
Цитирай
#94

(2018-05-22, 10:41:05)MUFC написа:  Не пиши в темата за Сеймшит, че ще наскачат. Със здраве да си го ползваш!

Мерси колега

Samsung S23+
Цитирай
#95

Здравейте,
Да попитам при P20 lite когато се сложат две сим карти и се говори по едната, приемат ли се обаждания от другата? И още едно питане, има ли възможност за настройване на лимит за моб. нет за определен период (т е. не само за 1-31, а за произволен такъв)?

Благодаря!

Sony Xperia P 2.3.7
Цитирай
#96

Може да си избираш периода, относно обажданията с 2 симки почти няма телефон, който да поддържа 2 едновременно, една от причините е голямата консумация на енергия. Ако имаш много минути и на 2 те може да си правиш пренасочвания от 1та към др и обратно когато си unreachable и така няма да пропуснеш нищо.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#97

Мерси за бързия отговор!
Значи, ако съм разбрал правилно ако говоря по едната и ме търсят по другата, то разговора ще се пренасочи към тзи по която говоря. И няма да дава на другата телефона е изключен?

Sony Xperia P 2.3.7
Цитирай
#98

Това трябва да го настроиш на всяка карта и по принцип те таксуват за това, но ако имаш безплатно минути или неограничени не е проблем.
Пример: някой с номер х ти звъни на карта 2, но ти говориш по карта 1. Ако ме си направил пренасочване от 2 към 1 ще им каже, че номерът не може да бъде избран. Ако си ще чуеч че имаш 2ро обаждане в слушалката, може и да не разбереш че е от карта 2 защото си излиза номера Х. Ако вдигнеш и говприте 10мин те ще си платят за 10 мин до карта 2 илище им вземе от безплатните, а ти ще си платиш за разговор 10мин от карта 2 до карта 1, ако имаш минуто ще ти вземе от тях, ако си с неограничени ти е безплатно.

Същото трябва да направиш и от 1 към 2, за да е в сила и обратния вариант.


Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#99

Здравейте , предстои ми да си закупя нов телефон  но имам колебания между Р10 и Р20 lite . Ако някой е използвал двата модела може ли да сравни практически камерите . Кой от двата  апарата прави по- добри снимки - при добро и не толкова добро осветление . Техн. параметри показват , че Р10  при лошо осветление снима по- добре . Но какво показва практиката ?
Цитирай

Правих сравнение с п9 и на добра светлина не мога да кажа, че прави по-добри. P10 едва ли е много по-добър от п9 така, че мога да предположа, че ще са близки като качество. Със сигурност обаче п10 ще се справя доста по-добре на тъмно. Но из темата е коментирано п20 лайт има други предимства, всеки преценява сам. Специално за снимките, в гсмарена има опция да се види check quality на камерите им на едни и същи снимки.
Лично моя избор е п20 лайт, защото е нов, по-добър дизайн, дисплей, нов андроид почти е сигурно, че ще получи ансроид Р. По-приятен е за мен за работа и рядко ми се налага да правя нощни снимки. Като барзин няма осезаема разлика. Ти решаваш. По скоро помисли за хонор 10 там е друга работа вече.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 1 потребител изказва благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • bambi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)