Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite

Здравейте. P20 lite, на около месец е. От няколко дни започна да се отключва когато е в джоб. От там си цъка на каквото иска и тн. Изключих лицевото разпознаване и продължава. ХЕЛП!
Цитирай
Аксесоари

А как е заключен?
Цитирай

Има ли вариант при който, при заключен екран падащото меню да не може да се показва.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Явно и при мен заради това така става. Има ли как при заключен екран падащото меню да не може да се активира?
Цитирай

(2018-07-19, 11:48:58)borko197 написа:  Явно и при мен заради това така става. Има ли как при заключен екран падащото меню да не може да се активира?

Много странно, да не си с кофти кейс и от да се цака нещо?
Цитирай

(2018-07-19, 22:40:17)stugutka написа:  Много странно, да не си с кофти кейс и от да се цака нещо?

Нямам калъф. Този телефон си го купих, понеже е красив. ГРЕШКА. Вече доста го изпусках. Стъклата му издържат, но канта се криви лесно. Мисля, че P9 lite е по добър във всичко...
Цитирай

Замислям се за моделчето, но пръстовия отпечатък (отпред ли е) 0 не че го ползвам, но явно е удобство - вярно ли е че не хващал добре?
Основната камера прави ли добри снимки и при по-слаба светлина как се представя?
Няма да е за игри. А за нормална употреба.
Струва ли си или да изчакам до декември, когато ще мога пак да взема през оператор.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2018-07-20, 02:19:12)borko197 написа:  Нямам калъф. Този телефон си го купих, понеже е красив. ГРЕШКА. Вече доста го изпусках. Стъклата му издържат, но канта се криви лесно. Мисля, че P9 lite е по добър във всичко...

Хахахха ами колега добре го рекламираш ...значи е и здрав освен красив ...щом му държат стъклата ... Щом държи такова блъскане, че да се кривят лайсните ...

(2018-07-21, 10:36:45)hakama написа:  Замислям се за моделчето, но пръстовия отпечатък (отпред ли е) 0 не че го ползвам, но явно е удобство - вярно ли е че не хващал добре?
Основната камера прави ли добри снимки и при по-слаба светлина как се представя?
Няма да е за игри. А за нормална употре*а.
Струва ли си или да изчакам до декември, когато ще мога пак да взема през оператор.
Отпечатъка не е ок при мокри и/или мръсни ръце, също не е ок ако самия той е замърсен ... Кога е чисто и сухо бачка перфектно и бързо ...
Камерата е ОК за през деня ... вечер не е  ОК
И за игри да го ползваш не му е проблем ...
Струва си колега да се чака стига цената да е добра ...това телефонче е ОК до определена цена ...например на цената която е в техно веригите вече го прави лош избор, понеже за тези пари можеш да вземеш друго, което е по добро ...
Цитирай

Мислех на 5.2" да скоча, но с тази тънка рамка... може да се прежаля и на 5.8"
Само този прорез не знам дали няма да ме дразни (разбрах че е айфонска иновация).
Но пак е с 2.2 апертура, - моя така и не можах да намеря колко му е (ще се разровя в книжката), то за това и нощните не са му сила.

Добре някакви слаби места има ли (които да са над допустимото)?
С преподписване (червените или оранжевите) ще дойде към 570лв (да кажем че това ми е таванът на бюджетът). (между юни и юли е паднал значително ако съдя по брошурите на червените)

PS: Каква е стойността на SAR? На моя е 1,42W/kg (ухо) 0,70W/kg (tqlo)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2018-07-21, 12:15:50)hakama написа:  Мислех на 5.2" да скоча, но с тази тънка рамка... може да се прежаля и на 5.8"
Само този прорез не знам дали няма да ме дразни (разбрах че е айфонска иновация).
Но пак е с 2.2 апертура, - моя така и не можах да намеря колко му е (ще се разровя в книжката), то за това и нощните не са му сила.

Добре някакви слаби места има ли (които да са над допустимото)?
С преподписване (червените или оранжевите) ще дойде към 570лв (да кажем че това ми е таванът на бюджетът).

Прореза е хубаво нещо ... Без него с тези си размери екрана щеше да е 5,6" и щеше да има една черна неизползваема лента горе ... Така имаш още 0,24 инча полезно място в което да ти стоят статусите и часовника ... Мечо пух има правило за това ...

Камерата не очаквай чудеса

Слабо място му е цената ...570 лв за това телефонче ми се виждат много, предвид, че за толкова с план можеш да вземеш нокия 7+ например ... Моя го взех за 450 което е далеч по добре ... Мисля, че над 500лв телефончето не си струва много ... Има и по добри модели вече ...
Цитирай

Някой знае ли как се интелигентно разделяне на екрана (split screen),
Цитирай

Пробвай със задържане на квадатчето.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Момчета имам някакъв проблем с падащото меню... Значи като слайдна падащото меню стрелката за пребиране на функцийте винаги е пусната... След като е настисна да ги прибере при следващото пускане на падащлто меню пак ми изкарва два реда вместо един... При вас има ли го това нещо
Цитирай

Колеги как е при вас датчика за осветеността защото при моделите на Huawei с андроид 7 има възможност когато е на автоматична яркост и го регулираш например на средата дори и на тъмно не пада под тази граница, а тук при ореото нещо не се получава или не знам как.
Цитирай

На моя червеното направо искри към лилаво... може ли да се коригира цветния профил?
На NOVA-та пък червеното почти го нямаше... нещоо...

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2018-08-07, 14:17:04)vandalz написа:  Момчета имам някакъв проблем с падащото меню... Значи като слайдна падащото меню стрелката за пребиране на функцийте винаги е пусната... След като е настисна да ги прибере при следващото пускане на падащлто меню пак ми изкарва два реда вместо един... При вас има ли го това нещо

Не няма го при мен ...
(2018-08-07, 16:21:18)hakama написа:  На моя червеното направо искри към лилаво... може ли да се коригира цветния профил?
На NOVA-та пък червеното почти го нямаше... нещоо...

Дисплей>цветови режими ... По подразбиране си е ОК червеното ... лилаво ако си пуснал студените цветове ... на топлите пък бялото жълтее ... Имаш опция да си правиш безброй твои вариации от палитрата ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • vandalz
Цитирай

Здравейте
Жена ми взе този телефон от виваком преди месец.Днес вече има големи жълти петна по дисплея.Който е имал lg например G2 знае за какво става въпрос.Много неприятно,но жълто петно се получи и при p20 lite.телефона е в гаранция,ама е много неприятно след само месец да се получат петната.... Bu

HTC Wildfire S - > Huawei Ascend P1->LG G2 -> Samsung S7->Huawei P smart pro
Цитирай

Здравейте,
искам да ви питам нещо за крачкомера на HUAWEI P20 Lite. Ако въпроса не е за тази тема, МОЛЯ да ме извините.
Та, имам HUAWEI P20 Lite от около седмица. В началото крачкомера отчиташе брой крачки, превръщаше ги в км и отчиташе МИНУТИ активно време. В събота нищо му стана, кръгчето с минутите зацикли на 0 /нула/ и оттогава брои крачки, преизчислява км, но времето не мърда - все нула си седи.
Някои има ли представа защо? Аз ли нещо цъкнах или.....???
Благодаря ви придварително !
Цитирай

(2018-08-13, 14:59:57)Pitanka написа:  Здравейте,
искам да ви питам нещо за крачкомера на HUAWEI P20 Lite. Ако въпроса не е за тази тема, МОЛЯ да ме извините.
Та, имам HUAWEI P20 Lite от около седмица. В началото крачкомера отчиташе брой крачки, превръщаше ги в км и отчиташе МИНУТИ активно време. В събота нищо му стана, кръгчето с минутите зацикли на 0 /нула/ и оттогава брои крачки, преизчислява км, но времето не мърда - все нула си седи.
Някои има ли представа защо? Аз ли нещо цъкнах или.....???
Благодаря ви придварително !

И при мен е така не бях забелязал но и при мен е 0 не съм пипал нищо .
Цитирай

След като се ъпдейтна приложението с новия дизайн и при мен спря да отчита минути, това на P smart.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Здравейте, от около месец имам Huawei P20 Lite, още в началото не бях очарована, но реших, че просто ще свикна. От седмица обаче този телефон ми къса нервите. От обикновено цъкане във Фейсбук например, телефона загрява толкова много, че просто не мога да го държа. Пробвах да го ползвам без кейс, но промяна няма. Искам да попитам дали този проблем е само при мен, и на какво може да се дължи, защото вече сериозно започвам да се притеснявам?
Цитирай

(2018-08-27, 13:21:10)Пламенова написа:  Здравейте, от около месец имам Huawei P20 Lite, още в началото не бях очарована, но реших, че просто ще свикна. От седмица обаче този телефон ми къса нервите. От обикновено цъкане във Фейсбук например, телефона загрява толкова много, че просто не мога да го държа. Пробвах да го ползвам без кейс, но промяна няма. Искам да попитам дали този проблем е само при мен, и на какво може да се дължи, защото вече сериозно започвам да се притеснявам?

Явно е само при вас. И все пак проверете, кои приложения работят във фонов режим, че току-виж сте хванала някоя копачка на криптовалути. Smile

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

Проблема със загряването не е само при вас! Съвсем наскоро при един приятел се получи същото с п20 лите и след седмица се отлепи горната част на екрана!
А на други от нищото се появят черти по дисплея! Сега се чудя дали и моя го чака същата участ.... :/
Цитирай

Нали е в гаранция ако ще и да се взриви Big Grin
Цитирай

На моя се появиха 2 жълти дъгички на екрана и мисля че е защото го ползвах като навигация и много се беше напекъл от слънцето, това е предположение. Сега ще го пращам по гаранция да го оправят. Иначе нямам други ядове.[Изображение: 9a7a67a1d2a0c45f590a7db916fa7c1f.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)