Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite

На баща ми П8 Лайт 2 пъти на същото място му се появяват такива петна. Оправиха го по гаранция.
Цитирай
Аксесоари

Те хубаво са в гаранция ама дали ще я признаят е друг въпрос!
Цитирай

От преди малко постоянно ми излиза това и не мога да го махна.
Ок и отказ все тая.
[Изображение: a4e1a3e7e256e7b9aa00d82193ef88d2.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Влизаш в достъп до местоположение и натискаш трите точки в дясно.После настройки за сканиране.След това спираш сканиране на  WiFi и  Bluetooth.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

И с тях и без тях все тая какво му стана не знам[Изображение: bd6d4dd291d9e76c6066afd94481ca7b.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Edit:
Явно много хора имат този проблем появява се от явно от ъпдейт на Google play services и се решава за сега като се изключи Wifi+ иначе няма спиране на досадното съобщение.
https://forums.androidcentral.com/genera...-stop.html

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Пробай да му изчистиш кеша през боот менюто. Дай му Wipe cache.
Цитирай

Тука го оправиха с ъпдейта, а незнам дали ви бях споменал, но имах жълти петна по екрана, вероятно от прегряване на телефона от слънцето. Пратих го до сервиза на Хуавей, като ги помолих да не го преинсталират и уважиха молбата ми. Бях заключил почти всички приложения с пръста обаче. Върнаха ми го за няколко дни, но си платих куриерите. Ако беше през оператора нямаше да ги платя, но щяха да ме бавят месец.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Здравейте, интересуват ме всички сервиз кодове за модела. Благодаря.

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай

(2018-09-22, 13:55:40)vanci написа:  Здравейте, интересуват ме всички сервиз кодове за модела. Благодаря.

И мен ме интересуваха едно време, ама от как се научих да ползвам търсачки ми е много добре ... станах независим ... Пробвай.

Ето малко нагледно някой друг ...
Цитирай

Благодаря ти. Ползвал съм Google , ама явно нещо ми е избягало. Защото повечето кодове или не довеждаха до нищо или бяха набирани като номер. Съжалявам ако съм те издразнил. Защото се опитвам да достигна до Cell Info, но с никакъв ко не мога да вляза, *6130#*#* , не сработва, както и *#*#4634#*#*, нямам идея защо но просто нищо не се случва. Същото е и като набера *#*#86583#*#*... Явно в моя телевизор повечето кодове показани във видеото изобщо не сработват.

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай

(2018-09-22, 22:22:11)vanci написа:  Благодаря ти. Ползвал съм Google , ама явно нещо ми е избягало. Защото повечето кодове или не довеждаха до нищо или бяха набирани като номер. Съжалявам ако съм те издразнил. Защото се опитвам да достигна до Cell Info, но с никакъв ко не мога да вляза, *6130#*#* , не сработва, както и *#*#4634#*#*, нямам идея защо но просто нищо не се случва. Същото е и като набера *#*#86583#*#*... Явно в моя телевизор повечето кодове показани във видеото изобщо не сработват.

Именно колега... Не сработват и там е ключа от бараката... С един ром действат с другия не... Подмодела също е от значение... Просто трябва да продължиш да опитваш...
Например напиши hidden codes for android в ТЪРСАЧКАТА на гугъл плей и виж какво излиза... Има не лоши неща...
И не, не си ме издразнил, но нещата които работят при теб са някъде там... Просто трябва да търсиш а това става с търсачката... Едва ли някой може да каже кои точно кодове ще работят на 100%... Ако съберем всички п20лите от темата може би само *#06# ще е 100% работещ...
Цитирай

Имам P20 lite от 5 дни и снощи на екрана се появи по цялата дължина една синя линия. Виждаше се на тъмен екран. Сутринта и днес цял ден пък я няма. Какво се случва в крайна сметка?
И имам чувството, че като цяло нещо все не е наред. Не мога, примерно, да изключа крачките от началния екран, не ме интересуват, не искам да ги виждам. Махам отметката, а после пак ги виждам. Не намерих и лицевото разпознаване. В менюто, където го пише, има само пин, парола или фигура. Слагам снимки на контактите, а като ми звънят/аз звъня, не ми излизат.
И изобщо, хем си ми харесва като, хем с усещането, че съм се прецакала, с толкова проблеми...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Really за това мнение:
  • stugutka
Цитирай

Здравейте, Huawei p20 lite има ли функция автоматично повторно свързване с bluetooth? Сдвоила съм го с този но колата и когато се кача и запаля трябва пак да го сдвоя с парола. Преди това бях с iphone 6, който автоматично се свързваше...
Цитирай

При мен няма проблем като се кача в колата се връзва сам.

Samsung S23+
Цитирай

Здравейте,
От около месец съм с P20lite и го ползвам с две карти. Проблема ми е, че всеки път като набирам трябва да му посочвам от коя карта, а не запомня кой номер с коя карта съм набирал. Рових по менюто и интернет, но не откирам.

Ако някой има идеи ще съ благодарен.
Цитирай

Днес си купих Huawei P20 lite. Искам да попитам вашите телефони имат ли фабричен найлонови протектор, или идват без фабричен протектор?

Sony Xperia XZ2
Цитирай

Идват без.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Нямат.. Само високия клас са с фабрични.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На какво се далжи дисплея да питамнява от време на време при изключени всички опции за пестене на енергията.Като цяло телефона се даржи добре но това с потамняването ме дразни.
Цитирай

Софтуерно е. От хуавей е. Може да го оправят с ъпдейт.

Sent from my LG-D802
Цитирай

P20 Lite има ли NFC? Нещо не го намирам.

Sony Xperia XZ2
Цитирай

Има в падащото меню икона пише NFC

Samsung S23+
Цитирай

Това потамняване много ме дразни дали проблема е само софтуерен или има по сериозна повреда. Забелязва се наи вече като телефона загрее.
Цитирай

Здравейте,
Да питам май активирах нещо дето ме пита тия дни да не ме безпокоят когато шофирам. Реших да ги активирам, за да видя как работи, е видях, но знам от де се спира? Питам защото на 2 3 пъти хванах телефона да в тоя режим, дори когато се возя. Искам да го спра, моля за съдействие.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Здравейте.
Мой приятел си е закупил P20 Lite от allgsm.eu, но изобщо няма опция за Fingerprint в настройките ?
Номер на версията е ANE-LX1 8.0.0.144(C461). Тъй като въпросният сайт на мен ми се струва съмнителен, възможно ли е да слагат гаражни ромове и проблема да е софтуерен или си е чисто хардуерен и телефона трябва да се изпрати на сервиз при въпросния сайт ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)