Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite

Здравейте, притежатели на  p 20 lite. Да попитам за led индикатора - къде е сложен, вижда ли се през деня или когато телефонът е сложен отстрани до теб? Просто съм свикнал с този индикатор и не ми се иска да си взимам тел, на който му е зле разположен или не работи коректно. Благодаря предварително !
Цитирай
Аксесоари

За съжаление при този модел Лед индикатора е по-малък от предните модели и съответно от по-далече по-трудно се забелязва. Ако пък сложиш цяло стъкло с бяла рамка, което има малък отвор за индикатора, за да го виждаш трябва телефона да ти е под прав ъгъл, иначе забрави да видиш нещо. Индикатора се намира над предната камера.

Huawei P20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на gorila за това мнение:
  • dudas
Цитирай

Индикатора се вижда перфектно без значение, какво стъкло за предпазване на дисплея използваш

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinzano за това мнение:
  • dudas
Цитирай

Честно казано, отвикнах от лед индикатора със този модел, предишните ми телефони бяха на Самсунг и си бях свикнал със него. Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



[-] 1 потребител изказва благодарност на mom4ev за това мнение:
  • dudas
Цитирай

Привет момци,

имате ли проблеми с push notifications на huawei p20 lite?

На някои апликации не работят изрядно...
Search-нах в Гугъл и доколкото разбрах батерията ги блокира, за да има повече енергия. Оправяли ли сте подобен казус?

Поздрави.
Руслан
Цитирай

Най-вече със календара Big Grin
От 10 месеца не бе показвал известия а имаше толкова много Big Grin
Тази сутрин се включи и показа известие за 24 този месец а нищо не съм пипал Хахах.. 1 седмица по-рано.
Бас ловя, че на датата няма да покаже нищо.

П. С. - Не съм търсил решение!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Малко съм разочарован. Смених p8 lite заради по-малкото рам памет - явно се натовари от приложенията, които ползвам. За съжаление, ако не намеря вариант да оправя p20-ката ще бъде нелепо...
Цитирай

Здравейте, от взех p20 lite от emag. С карта на А1 на първи слот приема ми пин кода и след това не се вързва към мрежа. Сложих картата на слот 2 и я прие и тръгна след това я преместих отново на слот1 и тръгна без проблем. Нямам идея защо, първоначално даже си помислих, че е е кодиран, но от емаг едва ли, но пък последствие всичко се нормализира. После излезе ъпдейта, ъпдейтнах го и същата гимнастика слот1-слот2 и после на слот1 работи. Обяснявам си го като някакъв софтуерен бъг.
Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобен проблем.
И втори въпрос логато някой ми пише по Viber дисплея светва и изписва "скрито съдържание". Проверих си настройките спрямо стария p10 и всичко е 1към1. Може ли помощ къде да цъкна, че да показва нормално какво е написано.
Извинявам се за дългия пост и благодаря предварително на отзовалите се! ?
Цитирай

Здравей, за сим картите не знам защо така ти прави, аз съм със 2 сим и никога не съм имал подобен проблем.
За скритото съдържание може да го оправиш, предполагам си отключваш телефона със лице, та като влезеш във нея настройка, там има известия при интелигентно заключване на екрана, просто го забрани. Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Mom4ev, благодаря ти много! Стана по начина, който си описал!
Цитирай

Има ли някакви начини за подобрение на основната камера... app или друго?


(2019-03-17, 00:03:00)cinzano написа:  Индикатора се вижда перфектно без значение, какво стъкло за предпазване на дисплея използваш

Аз не съм на това мнение, Nova-та имаше доста по-виден индикатор. A и камерата му беше по-добра.
А аз не ползвам протектор.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Аз виждам индикатора повече от добре, под всякакъв ъгъл, предполагам има значение и какъв е основният цвят на телефона(за да има контраст)

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Здравейте някой усетил ли е вибрацията да е много слаба на този телефон защото аз когато съм на без звук почти никога нея усещам?
Цитирай

Вибрацията я усещам, като на стария ми телефон samsung s7 edge и новия ми телефон п20 про е със същата сила на вибрация, мисля че особеното е във дебелината и размера на телефона, защото нямах проблем при самсунга и сега със новия също нямам проблем.
Просто е много малък и тънък, както самсунг с8, там също имах ядове.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Моя p20 lite получи жълто петно отстрани на дисплея и замина в сервиза на виваком. Явно е често срещан проблем както чета по форумите на хуавей 20-серия.
Цитирай

Здравейте. Една позната има този телефон и фенерчето ѝ не работи. Когато се прави снимка, се появява светкавица, но никакво фенерче не тръгва. Според нея е станало след като е получила Андроид 9. Някой знае ли защо може да не работи?
Цитирай

За фенерчето: при мен след ъпдейт до версия 9 на софтуера иконата ми на фенерчето изчезна - няма я като пряк път или пък в настройките. Мога да го пускам само от падащото меню при началния екран.
Също и на мен ми се появи дефект жълта лента (прогаряне) на дисплея - вдясно вертикалата на снимката.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P20 Lite
Цитирай

От сигурно 4-5 дни ми се появява това нещо в notification bar и не мога да го изчистя, а ме дразни супер много, някаква идея какво да направя че да не се появява повече?  Rolleyes 


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Настройки->Приложения->отново приложения->търсиш "оптимизатор", цъкаш на известия и демаркираш всичко!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2019-07-02, 22:46:00)mom4ev написа:  Настройки->Приложения->отново приложения->търсиш "оптимизатор", цъкаш на известия и демаркираш всичко!

Това и направих още първия път, но не се получава, уж всичко съм изключила, но пише срещу трите "активирано".. не става
Цитирай

Защо просто не натиснеш на известието, виж къде ще те отведе и му изключи там всички оптимизации за място.
До сега не съм имал проблем със това приложение, показва ми известие натискам, виждам какво иска да направя, не го правя и това е, повече не се показва. Big Grin



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2019-07-03, 14:38:56)mom4ev написа:  Защо просто не натиснеш на известието, виж къде ще те отведе и му изключи там всички оптимизации за място.
До сега не съм имал проблем със това приложение, показва ми известие натискам, виждам какво иска да направя, не го правя и това е, повече не се показва. Big Grin

Правилно, беше ме страх да не изтрие нещо, затова  Big Grin
Цитирай

Здравейте на всички тук. От скоро може би се появи странно петно на снимките,все едно съм пипнал камерата с мръсни пръсти. Няма петна по лещите, няма драскотини, телефона не е изпускан или мокрен, но на всички снимки се появяват петната. С Андроид 9 съм и не знам какво е. Някой да има този проблем и какво мога да направя? Благодаря за отделеното време.  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Привет колеги, уважиха ми рекламацията за жълтото петно на дисплея и ми ги замениха гаранционно от хуавей във виваком!
Цитирай

След новия ъпдейт не ми се изключва с бутона - централно... не успях да го настроя.
Има ли напредък с камерата?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)