Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite
#1

Всякакви нередности - софтуер, хардуер, недомислици от страна на разработчиците, нека да обсъждаме тук.

                                                                    
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги на вас излиза ли ви снимката на контакта (човека) който набирате защото при мен не излиза снимката по време на набиране

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexs_ за това мнение:
  • krisi_ivanova22
Цитирай
#3

Излиза но не се вижда добре ,все едно е няма.Не е проблема при теб и на самсунга ми ги вади така.
Цитирай
#4

И при мен е така  замазани, но и на стария p9 lite беше пак така
Цитирай
#5

Преди на п9 лайт се виждаха само в малки кръгчета контактите, после след ъпдейт ги направиха на цял екран, но сами ако ти звънят, ако ти звъниш е размазано, което и мен не дразни но това е нямат друга опция за сега. При новите модели е същото, а на старото ми леново си имаше опция дали искаш на цял екран или не.

Сега имам 1 въпрос обаче. Тази сутрин в просъница забелязах, че телефона ми иска пин код с някакъв надпис, че това става автоматично на 3 дни. Какво е това нещо, мога ли да го махна. Не съм убеден в текста, защото не се бях събудил още, но пина го искаше 100%?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#6

Не можеш да го махнеш. Били го сложили с цел да не си забравиш паролата. Smile
Цитирай
#7

Много хубаво да го оставят по подразбиране, но аз няма да го забравя има хора дето сигурно ще забравят и кой от 20 пръста са сложили и рисунка на крайник и пръст да сложат. Трябва да има опция да се маха това, че е ужас.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 1 потребител изказва благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • stugutka
Цитирай
#8

Аз съм с Р10 от два месеца и същото беше и при мен. Преди около месец спря от само себе си да иска кода за отключване без да съм пипал нещо по настройките и съответно не е било и след ъпдейт. Явно след някакъв брой вкарвания на кода, решава че си го научил и спира да го иска. Дано съм бил полезен с инфото.
Цитирай
#9

(2018-04-24, 17:45:49)blueeyesm написа:  Аз съм с Р10 от два месеца и същото беше и при мен. Преди около месец спря от само себе си да иска кода за отключване без да съм пипал нещо по настройките и съответно не е било и след ъпдейт. Явно след някакъв брой вкарвания на кода, решава че си го научил и спира да го иска. Дано съм бил полезен с инфото.

Аз съмсс P10 oт една година и продължава да ми иска пин на 3 дни и при рестарт.

(2018-04-24, 17:45:49)blueeyesm написа:  Аз съм с Р10 от два месеца и същото беше и при мен. Преди около месец спря от само себе си да иска кода за отключване без да съм пипал нещо по настройките и съответно не е било и след ъпдейт. Явно след някакъв брой вкарвания на кода, решава че си го научил и спира да го иска. Дано съм бил полезен с инфото.

Аз съмсс P10 oт една година и продължава да ми иска пин на 3 дни и при рестарт.
Цитирай
#10

Интересно колеги, аз съм с Мате 10 про и на мен не ми иска ПИН (освен след рестарт). Иначе има логика в причината Smile
Цитирай
#11

На 10+ също иска ПИН на всеки 3 дни ако е активиран пръстовия отпечатък.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#12

На мен, на всички модели , които съм имал Хуауей, никога не ми е искал пин, освен ако не съм рестартирал(с активен пръстов съм винаги).

                                                                    
Цитирай
#13

(2018-04-25, 18:31:10)georgi4a написа:  На мен, на всички модели , които съм имал Хуауей, никога не ми е искал пин, освен ако не съм рестартирал(с активен пръстов съм винаги).

И при мен така
Цитирай
#14

И на мен до сега на нито едно устройство не ми е искало през интервал от време да въвеждам .Само при рестарт ми е поисквало.
Цитирай
#15

Това е функция в по-новите версии на софтуера. Преди беше само при рестарт. (П9 плюс)
Цитирай
#16

При вас камерата в messenger, лагава ли е някакси, не работи толкова smoothly като нормалната камера.

И друг въпрос, този телефон ще започне ли да забива след няколко месеца?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#17

Много ясно, че ще започне, все пак е среден клас, но и зависи как го ползваш също. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#18

(2018-04-26, 18:34:47)hazART написа:  Много ясно, че ще започне, все пак е среден клас, но и зависи как го ползваш също. Big Grin

В какъв смисъл, как го използваш?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#19

Някой да каже как се спира вибрация та на клавиатурата при писане  Rolleyes
Цитирай
#20

(2018-04-26, 21:15:25)e0n78 написа:  Някой да каже как се спира вибрация та на клавиатурата при писане  Rolleyes

Система - език и... - вирт. Клавиатура- swift  key- въвеждане- звук
Цитирай
#21

@tisho, като го натовариш с приложения и го ползваш постоянно, ще почне, а и след няколко месеца и без да го натоварваш ще се усеща.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

Няма да лагва като айфон на 1 година(те и нови са зле, но с тия анимации в началото не се усеща), но все пак ако нямаш хигиена на инсталираните приложения ще започне да лагва. Всичко зависи от теб.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#23

телефончето си е екстра и много слабо да започне да лагва Wink

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай
#24

Здравейте, имам супер странен проблем с моя p20 lite. Всяка сутрин в 9:30 ми звъни аларма, която нямам. Спирам всички аларми, но пак звъни и не мога да разбера как да я изключа. Някой има ли същия проблем и ако може да ми помогне. Smile
Цитирай
#25

Да не е календара?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)