Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite
#76

(2018-06-14, 10:58:43)bodonance написа:  Копирай в телефона и от настройките на контактите от опциите за показване забрани да се виждат от сим ... Не ползваш гугъл и си ги имаш и на сим ...

Това е първото нещо, което обичайно правя. Не помага, в конкретния случай.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте. Имам нужда от надеждно прилижение за запис на разговорите. Постоянно съм в движение и това е много важно за мен. За Хуавей не мога да намеря такава апликация, която да работи добре. И при P9 lite беше същия проблем. Хелп..??
Цитирай
#78

Call recorder на руснака skvalex. Имаше го в маркета, но го махнха заради нарушени някави лицензи. Сега има нова версия, но е бета непубликувана. Има предната предполагм в мобилизма иначе е платена около 20лв.
Ползвал съм го на п9 лайт и сега с п20 лайт.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 1 потребител изказва благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • borko197
Цитирай
#79

ACR работи перфектно. На П9 лайта спря да записва автоматично след ъпдейта до андроид 7. В момента при мен не е пропуснал разговор, имам го телефона от 2 седмици вече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nescafe за това мнение:
  • borko197
Цитирай
#80

Здравейте! 
Много моля, ако някой е имал проблем като моя, или ако знае на какво може да се дължи, да ми помогне! 
От около месец съм с Huawei p20 lite, първите 2,3 дни нямаше никакъв проблем, но след това целия екран на телефона започна да трепти, но след няколко минутки спираше и не беше чак толкова дразнещо, докато в един момент до такава степен започна да трепти, че дори ми е трудно да разчитам какво пише, даже и сега ми е трудно да пиша... от известно време започнаха да се появяват едни линии по екрана, става блед и като отворя снимките също са доста бледи и когато съм на по-светло съвсем нищо не се вижда.. 
Моля дайте мнение за какво може да става въпрос, надявам се да сте добили представа от обясненията ми :d Предварително благодаря на всички!
Цитирай
#81

Носи го в сервиз нали е гаранционен.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#82

Някой да има идея от какво се получава това всяка нощ? Трия го и на другия ден пак става.
   
Цитирай
#83

Само при мен ли се получава някакво насичане при влизане и излизане от приложенията ? След рестарт се оправя временно.
Цитирай
#84

(2018-06-28, 14:26:25)nescafe написа:  Само при мен ли се получава някакво насичане при влизане и излизане от приложенията ? След рестарт се оправя временно.

При мен се получава само във фейса, за други до сега не съм забелязал!!!

А сега сега да попитам дали някой знае защо настройките за звука при допир и заключване сами се премахнат?
Цитирай
#85

Здравейте.От 1 месеца съм с P20 Lite и онзи ден се случи нещо странно.Батерята беше на 14% и иконките които са сини (FB.Shazam и тн.) станаха розови.Самият дисплей и цветовете почнаха да гличват.След рестарт се оправи и вече 2-ри ден нямам проблем.

Galaxy S4 White
Цитирай
#86

Аз лично започвам да съжалявям, че го взех този телефон. На майка ми редми 5цата е по-бърза от моя.... Започна да има мн насичане при мен. След рестартиране се оправя временно. Спрял съм всички приложения да не работят във фонов режим от тези които съм инсталирал, имам фб месинджър вайбър и инстаграм и телефона лаги все едно съм го наблъскал като за последно. П9 лайта ми вървеше по-мазно от този... Нещо са омазали ама нз какво, дано с някой ъпдейт го оправят.  Sad

EDIT: Увеличих анимацията на преход от 0.5 на 1. Ще видя дали пак ще е такъв лага след малко използване.
Цитирай
#87

И моето старо сони се държеше по-добре от p20 lite а не трябва да е така!
Цитирай
#88

(2018-06-28, 14:26:25)nescafe написа:  Само при мен ли се получава някакво насичане при влизане и излизане от приложенията ? След рестарт се оправя временно.

Гасиш, след което включваш като държиш бутночето за увеличаване на звука за да влезеш в рекавъри ... wipe cache partition и си готов.

(2018-06-30, 09:17:45)slim313shady написа:  Здравейте.От 1 месеца съм с P20 Lite и онзи ден се случи нещо странно.Батерята беше на 14% и иконките които са сини (FB.Shazam и тн.) станаха розови.Самият дисплей и цветовете почнаха да гличват.След рестарт се оправи и вече 2-ри ден нямам проблем.

Това с цветовете не е ОК ... при следващ случай не рестартирай а бягай да ти го сменят с нов ...

(2018-06-30, 21:50:16)stugutka написа:  И моето старо сони се държеше по-добре от p20 lite а не трябва да е така!

ОК не трябва да е така, но всъщност как е? По малко спрямо сонито ама какво и как ?
При мен всеки път е  5+ часа екран при 4г+ и VoLTE ... на WiFi и по щадящ гърч стигам до почти 7 часа екран при ден употреба ... Спокойно кара деня ... ако няма гърч кара и 2 дни без ядове при мен ... Деня ми е с над 1 час разговори обикновено...
Цитирай
#89

Wipe cache вече правих. Нищо не се промени. В момента с увеличена анимация ще видя дали ще се усеща лага, но трябва да минат поне 2 дена.
Цитирай
#90

Може така да ми се струва поне още не съм му свикнал на някой от нещата!
Цитирай
#91

Аз спрях анимацийте за сега. Оставих само animator на 1. Така поне телефона не ми се струва толкова лагав. Ще ги пусна на следващия ъпдейт да видя дали са пооправили нещо.
Цитирай
#92

(2018-07-02, 16:48:52)nescafe написа:  Аз спрях анимацийте за сега. Оставих само animator на 1. Така поне телефона не ми се струва толкова лагав. Ще ги пусна на следващия ъпдейт да видя дали са пооправили нещо.

От къде ги спря? Да не ти е рутнат телефона?
[-] 1 потребител изказва благодарност на borko197 за това мнение:
  • stugutka
Цитирай
#93

меню за разработчици... не е нужен рут, а кликване на 7 пъти върху версия е miui (emui)

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#94

Да и се отключва менюто за разработчици в Настройки - > Система. И от там като влезнеш в него по-надолу ще видиш 3 опции за анимации. При мен в момента го направих така и е добре:
   
Цитирай
#95

Имам запитване относно яркостта на дисплея!
Защо след като е намалена докрай след отключване то на телефона е усилена до край и след това бавно от само себе си се намаля, през вечврта е много дразнещо а не е зададено на автоматично да се корегира!
И второто ни запитване е защо сам маха настройките за звук при натискане на дисплвя? При някой появявали се това?
Цитирай
#96

Яркостта е направена така заради лицевото разпознаване при тъмно да може да отключва

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexs_ за това мнение:
  • stugutka
Цитирай
#97

Благодаря Smile
Значи ако премахна тази функция ще се "оправи" един вид?
Цитирай
#98

На моя телефон му хванах горе-долу края кога започва да лаги. Значи като е в покой телефона и започна да го ползвам си работи нормално, обаче след 15 мин да кажем при ровене във фб месинджъри т.н. на по-силен екран започва лага. Дефакто като вдигне температура и започва да лаги. Примерно вечер ако съм изгасил лампите в стаята и пак използвам телефона няма никакъв проблем с лаг, но тогава дисплея е на минимум яркост. С две думи като загрее от дисплея и започва лага.
Цитирай
#99

(2018-07-10, 11:25:11)nescafe написа:  На моя телефон му хванах горе-долу края кога започва да лаги. Значи като е в покой телефона и започна да го ползвам си работи нормално, обаче след 15 мин да кажем при ровене във фб месинджъри т.н. на по-силен екран започва лага. Дефакто като вдигне температура и започва да лаги. Примерно вечер ако съм изгасил лампите в стаята и пак използвам телефона няма никакъв проблем с лаг, но тогава дисплея е на минимум яркост. С две думи като загрее от дисплея и започва лага.

Дефектна бройка ... Гаранция ако имаш ползвай я ... Това не е нормално. Няма значение каква ми е осветеността, телефона и екрана не греят при мен ... При около и над час гейминг може да се затопли отзад малко и до там ... Нещо не е ОК машинката ти и не чакай ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • stugutka
Цитирай

Днес свалих Real Racing и играх 1 час нон-стоп. Телефона загря в нормални граници, в играта нямаше грам лаг, нищо, че беше загрял. Обаче като излезнах от играта имаше лаг в менюто. Преди няколко дни му дадох Factory Reset за по-сигурно, но няма разлика. В един момент е добре телефона в следващия не, ще чакам следващия ъпдейт да видя дали ще има разлика. Ако го занеса за гаранция не знам какво да кажа като причина, за да ми я уважат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)