Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и дефекти при Huawei P20 Lite

Къде в менюто се намира т.нар. pocket mode, или усилващо звънене докато е в джоб чанта и т.н при 9.1, явно е активирано и не успявам да го изключа...

"Функцията Pocket Mode е активирана по подразбиране и за съжаление не може да се изключи мануално."
Отговор от съпорта

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
Аксесоари

Аз пък след последната актуализация имам друг проблем - вечер като го оставя да се зарежда го оставям на начален екран и го заключвам, но все по-често ми се случва на следващия ден сутринта като го отключа той да не е на начален екран, а на другия, някой има ли същия проблем?
Цитирай

Здравите как да махна това кръгче?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Кое кръгче? Кофата ли, това е за затваряне на всички приложения наведнъж, чисти RAM и ги затваря. Няма как да го махнеш, а и не е нужно.
Цитирай

Здравейте на всички тук. От скоро може би се появи странно петно на снимките,все едно съм пипнал камерата с мръсни пръсти. Няма петна по лещите, няма драскотини, телефона не е изпускан или мокрен, но на всички снимки се появяват петната. С Андроид 9 съм и не знам какво е. Някой да има този проблем и какво мога да направя? Благодаря за отделеното време.  [Изображение: smile.png] Моля, някой ако знае какво е да ми каже,защото ме притеснява. А телефона е в гаранция още и да знам дали да го пращам на сервиз.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ще споделя следният проблем с P20 LITE след приключване на разговор телефона започва да набира сам номер от списъка с повиквания (от по-стари повиквания).Освен това не може да бъде прекъснато това набиране ,докато отсрещната страна не вдигне.

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай

При мен се появява същия проблем. С последната версия на софтуера съм, даже наскоро го обнових, но пак набира сам понякога

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

Имам апарата от лятото на 2018. Няколко месеца по-късно се появи петното горе в ляво, доста дразнеше, но постепенно свикнах... мислех тия дни да го дам на сервиз и като се загледах - почти не се долавя дефекта /дори на бял фон/?!
А батерията нещо почна да ме дразни и исках да го дам на сервиз и за това.
Има ли шанс да ми го подменят блока?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2019-08-24, 21:45:52)cve_t написа:  Ще споделя следният проблем с P20 LITE след приключване на разговор телефона започва да набира сам номер от списъка с повиквания (от по-стари повиквания).Освен това не може да бъде прекъснато това набиране ,докато отсрещната страна не вдигне.

(2019-09-03, 15:15:58)Pepifness написа:  При мен се появява същия проблем. С последната версия на софтуера съм, даже наскоро го обнових, но пак набира сам понякога

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Направо с чука и никога повече Huawei.По коварен бъг от тоя здраве му кажи  Bu

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Натам вървят нещата.

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай

Ако имате по-добра алтернатива с добро ратио (екран/тяло) споделете - до 6" макс. и добра камера (тази не е добра според мен...)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Сещам се за Samsung A40, Motorola one i Xiaomi MI A3
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • hakama
Цитирай

A40 много ми допадна в ръцете, но камерата май му е слабата страна.

Иначе какъв тест мога да пусна за екрана (жълтото петно)?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте
Имам Huawei mate 20 lite ползвам го няколко месеца забелязах че при видео разговор viber messenger дисплея ми гасне и не мога да го отключа и каквото и да направя не иска да светне оправя се чак когато ми затворят. На какво може да се дължи това. Спирам сензора за близост от настройките на телефона от настройките на viber.
Благодаря предварително
Цитирай

Снощи падна по гръб от 1м, но си работеше до днес предиобед нормално. В момента примигва долу и горе и се включва слайд панела, яркоста пада до нула... бутоните се активират с 1-2с задържане, два пъти рестартирах  няма ефект. Дали е от падането? Мислех че екрана е мръсен но не е от това.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Мислех, че се оправил, но ми направи пак този номер с примигването и трудното управление на екрана... поне 3 пъти за една седмица. Не го свързвам с претоварване или друго.
Понякога трудно вдига повикване.
Дали е за ремонт?

ПП: По принцип ще го сменям с Галакси А40 (стига да не ме издразни), брат ми ползва стария ми Nova 5" - та се чудя кой да продам и кой да оставя за него - той няма претенции, но все пак Р20 Lite е с по-голям екран и мощност (гледа видеа и чат пат снима). Последния ще го продам по-лесно и за повече (има няколко мес гаранция)...  Huh Ще го ползва на село доста често (слаба мрежа), а там няма обхват навсякъде - на теория може ли да се сравни кой е с по-добра антена или трябва практически да се тестват?  Rolleyes

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Вчера, само 30мин в жегата и се появи отново петното в ляво. Трябва ли да го заснема преди да го дам на сервиз или направо да им го оставя...?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Аз също имах жълто петно горе в ляво, свързах се със хуавей кеър, любезната жена прати куриер до нас. Вземаха го на следващия ден, и след 1 седмица ми го върнаха със сменен дисплей, като пееди това на един лист описваш проблема и го слагаш в пакета. Снимай си го целия преди това.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

(2020-05-18, 07:02:17)mavrut написа:  Аз също имах жълто петно горе в ляво, свързах се със хуавей кеър, любезната жена прати куриер до нас. Вземаха го на следващия ден, и след 1 седмица ми го върнаха със сменен дисплей, като пееди това на един лист описваш проблема и го слагаш в пакета. Снимай си го целия преди това.
Да, но петното в момента го няма. Предполагам че при стрес тест може да се появи с някакъв видим интензитет, но се влияе според мен и околната темп-ра. Батерията сменят ли?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

При мен петното свдеше без значение от температурата или натоварването,за батерията не знам, не ми дадоха някаква бекежка на която да пише каквп е сменяно.Само видях че дисплея е сменен.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай

Здравейте, проблема ми с телефона е, че както си беше заключен, светна екрана, без звук, появи се някакво известие, и угасна екрана.Натиснах го да видя, и нямаше нищо на дисплея. Не знам за какво светна
Цитирай

Здравейте! Напоследък имам някакъв проблем при видео връзка в Whatsapp. Този проблем е от няколко седмици. Когато разговарям с един човек, той ми казва, че от мен се чували някакви шумове от рода на блъскане, местене на мебели и т.н..Абсолютно сигурна съм, че микрофонът ми е в добро състояние, телефонът не е изпускан, намокрян и т.н.С този човек разговаряме всяка седмица и всеки път проблемът е един и същ-тези шумове. Реших да пробваме по Viber, там проблемът е същия. Няма никакви странични шумове освен моя глас. Сложих си дори слушалки, тъй като знам, че те си имат свой микрофон....отново същото. Не знам какво да направя вече. Какъв може да е проблемът? Този човек каза, че има такъв проблем с мен и с още един човек.Спомена ми, че и другият човек като мен постоянно е със слушалки и че проблемът може да е от честата им употреба. Дали? Все пак жакът на слушалките ми не е в близост до микрофона. Реших да се обадя на свой приятел и да изпробваме дали при него се чува така, но не. Той ме чува перфектно. Не знам какъв е проблемът. Моля Ви за съвет... Пробвах да рестартирам телефона както и да инсталирам наново Whatsapp и не съм сигурна, че проблемът се е оправил... Ако случайно не е бихте ли ме посъветвали какво да правя?
Цитирай

Здравейте! Едно въпросче и от мен Smile Има ли вариант за стартиране на p20 lite различен от пуск бутона? Явно имам проблем с бутона. Телефона е изключен и при зареждане с натискане на бутоните за усилване и намаляне светва, а с бутона за вкл. нищо не се получава.
Благодаря!
Цитирай

На 23тия месец го оставих в сервиза на Леге с вече пернаментно петно...
След седмица ми се обадиха, че отказват гаранц. обслужване поради:
 "механично деформирано шаси на дисплей модула вследствие на натиск... довело до дефекта с петното..."

Не помня да съм го натискал, падал е на ръба, но не е имал проблем...
В нас си направих тест и се оказва че едната страна (с петното) е е една идея по огъната от другата с бутоните - реално около 1мм.
Има ли го при вас това огъване? Нося го без калъф и в джоб на дънките... - дали пък не е от извивката на бедрото... не знам.
Какви са опциите, мислех да го продавам, но сега не знам. Лично мен ме дразни.
230лв е при тях.
[Изображение: 20200703-231508.jpg]/url] [Изображение: 20200703-231633.jpg] [Изображение: 20200703-231828.jpg] [Изображение: 20200703-231731.jpg][Изображение: 20200703-231415.jpg]

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте,искам да попитам дали ви се е случвало телефона ви да звъни,но да не се показва кой ви звъни ,а само мелодията ...Някой ако е имал същия проблем моля да ми пише какво е и защо така се получава ..вече два дни подрет така и не изписва кой звъни ако изобщо някой ми звъни...Пробвам от друг номер показва си звъненето...Предварително благодаря

Здравейте,искам да попитам дали ви се е случвало телефона ви да звъни,но да не се показва кой ви звъни ,а само мелодията ...Някой ако е имал същия проблем моля да ми пише какво е и защо така се получава ..вече два дни подрет така и не изписва кой звъни ако изобщо някой ми звъни...Пробвам от друг номер показва си звъненето...Предварително благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)