Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6 представен на 16.05.2018

Според мен Pixel-a е леко преувеличен ама както и да е.Да не разваляме илюзията Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

https://www.anandtech.com/show/13038/the...s-6-review


Цитат:Performance of the OnePlus 6 is its absolute shining point as not only does it offer the same outstanding system performance that I’ve described in our Mi MIX 2S review, naming that one of the fastest devices I’ve ever experienced, but actually the OP6 also manages to distinguish itself from other Snapdragon 845 devices by having vastly superior sustained 3D performance. This latter, while I’m not exactly certain on the facts, is something that I want to attribute to a seemingly better thermal dissipation design on the OnePlus 6.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Според доклада на агенцията Counterpoint  за продажбите на премиум смартфони на пазара в Индия, OnePlus са успели да окупират напълно този пазар в азиатската държава и техният актуален флагман OnePlus 6 има дял от 30%. Второто място е на Samsung Galaxy S9+, който обаче има само 12% пазарен дял, а трети отново е модел на китайците - миналогодишният OnePlus 5T.

[Изображение: 82b2e44f233624492cecc3656e7dab4a-full.jpg] 
Източник: >>>>>>>

 
Цитирай

Графиката друго показва различно от написаното. Та най - вероятно и двете не са верни.

П.П. Сега видях къде в статията пише това, което е написано. Но въпреки това статията и графиката са брандове не за модели ама здраве да е. Да има постове.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

След като смяташ, че от агенцията Counterpoint са объркали графиката - подай сигнал до съпорта им.


[Изображение: 523eb022c3331218e2d7b2175057d74c-full.jpg]

 
Цитирай

То в статията всичко е ок. Но поднесена от теб информация се разминава. Та горното го считай за сигнал.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)