Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6 представен на 16.05.2018
#26

Мисля че ще го обявят някъде края на Април или началото на Май, щом почнаха с тиизърите и рекламите от сега. Ако добавят и едни такива случашлки в комплекта ще е екстра Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Карл Пей потвърждава ноча Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini :

[Изображение: oHsZJyf-YFun2T3TTO_htR_RGEyteno4WlbKSrM2...y2jMCw.jpg]
Цитирай
#28

Яд ме е за този ноч. Не го харесвам, а пък така ми легна тази марка... В момента предлагат най-доброто като софтуер (може би и пикселите). Дано го разкарат в 6Т.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#29

Като гледам ШарПей, надали скоро ще им разкарат веселите бонбонки... А тъпотии ще има.

Изпратено от моят Nexus 7 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#30

[Изображение: 917d1360b8b859bd45344ca9e0151470.jpg]


Не остана много време.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай
#31

оставете Notch-a, ако е с LCD и струва повече от 5Т, не знам кои би си го купил. LCD е крачка назад.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#32

Никъв шанс да е LCD, а и не са ползвали LCD от Oneplus 2. Ще е Optic Amoled, произведен от Samsung, както е ше и досега. Със сигурност ще е по-скъп от 5T, като най - евтината версия ще е около 600 евро . Честно казано при предположение, че няма да е водоустойчив и че екрана отново е Full HD, и че вероятно няма да има стерео говорители.... не си струва цената вече. По-добре Note 8, който до лятото нов ще върви около 1100-1200 вероятно също или Pixel 2XL

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#33

Дали пък няма да има нов шампион според DxOMark ?

[Изображение: eacb16089d5ad891b02d584e202747a3.jpg]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай
#34

Какъв е тоя безел над ноча.....

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#35

(2018-04-10, 18:11:12)remixa92 написа:  Какъв е тоя безел над ноча.....

Като този отдолу - безидейното копиране на iPhone X и вече наистина е без значение кой първи го е патентовал този дисплей или е пуснал такъв (изрязан, пък било то като LG V10 или като Essential Phone). Защо безидейно - защото на Епъл устройството поне наистина е от-до в дисплей.
Цитирай
#36

В изтеклото видео тук https://youtu.be/zJqs5Eh59W4
Не изглежда толкова зле.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#37

Голяма загуба на време е това видео. Няма изобщо да коментирам лага при скрол, да, не е излезнал, ама 20 дни преди премиера да пускаш видео с такъв лаг.... Дизайна, субектовно...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#38

Ти верно ли ?
Цитирай
#39

Какъв лаг па успя да различиш на това ужасното видео дето върви с 15 кадъра в секунда?  Big Grin

Убивате ме с такива коментари. Точно при 1+ проблеми с лаг няма.

Иначе горната рамка не е толкова голяма, като на рендърите, но ночът е факт, за съжаление.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#40

Нищо против марката ,напротив, ползвам съм, довоклен съм останал. Но лаг има, 38 сек. На три различни устрйства гледах видеото. Не знам с колко кадъра в секунда, не ме и интересува, не задълбавам толкова. Важното е че се показва някакъв телефон. Да може да е бета, може и най-вероятно са тестови бройки, ама... Аз виждам лаг.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#41

Пич, не се излагай, тва даже не е видео, а GIF, много ясно че ще изглежда като лаг след като е 5 кадъра в секунда.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#42

(2018-04-11, 18:41:06)boris.stz написа:  Нищо против марката ,напротив, ползвам съм, довоклен съм останал. Но лаг има, 38 сек. На три различни устрйства гледах видеото. Не знам с колко кадъра в секунда, не ме и интересува, не задълбавам толкова. Важното е че се показва някакъв телефон. Да може да е бета, може и най-вероятно са тестови бройки, ама... Аз виждам лаг.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Не от това на какво го гледаш, колега. Просто самия клип е заснет с много лошо качество (или така е качен) и с много малко кадри. За това ти се струва, че има лаг.

Както и да е. Това не е важно. Лаг със сигурност няма да има в 1+6. Лошото е, че ноч ще има.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#43

Дааам, може.
А, поправете ме ако бъркам, не бяха ли пуснали анкета дали потребителите искат или не ноч? Мъча се да го приема това модно течение, ама още немога.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#44

(2018-04-11, 20:54:30)boris.stz написа:  Дааам, може.
А, поправете ме ако бъркам, не бяха ли пуснали анкета дали потребителите искат или не ноч? Мъча се да го приема това модно течение, ама още немога.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Не бой се, наръпаните, като решат да го прекратят, защото и сред техните сектанти всява смут, ще го спрат и другите производители.
Цитирай
#45

Вероятно OnePlus 6 ще се предлага и в синьо: https://www.gizmochina.com/2018/04/15/on...lue-color/

 
Цитирай
#46

https://m.weibo.cn/status/GciCaxxTv
Pete Lau пусна снимки от 1+6 в weibo акаунта си.
Цитирай
#47

OnePlus 6 ще предложи водоустйчивост.
https://www.gsmarena.com/oneplus_6_final...-30570.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#48

Само да не се окаже че е само splash proof като от Oneplus 3 насам.... Айде да излизат заедно с LG G7 да си направя сметката струва ли си

Четох в текрадар че цената на 8 рам /256 памет ще е 570 евро., което е доста добре. Дори да отиде към 1150лв. пак е прилично. Също така изглежда че ще си е изцяло водоустойчив. Тая голяма надежда да е със стерео говорители, но ме съмнява

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#49

Потвърдиха стъкления гръб: https://www.xda-developers.com/oneplus-6-glass-back/
Очаквах, но се надявах на керамика. Може би ще предложат по-късно и такава версия както направиха с OnePlus X. Пък ако има версия с дървен гръб ще е супер.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#50

В интерес на истината металната конструкция с матирано покритие ми се вижда най-удачно от всичко до сега което съм ползвал. Телефона е адски хладък и комфортен в ръката, с това стъкло 100% ще е по-топъл и ще се хлъзга и цапа лесно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)