Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6 представен на 16.05.2018

Какво ще рече ексклузивно? Екклузивен е Авенджърс едишъна. Белия вариант си е стандартен, имаше си го на сайта от самото начало, но без наличности. Сега му пускат наличности.
Цитирай
Аксесоари

(2018-06-01, 07:29:23)e34v8 написа:  При Епъл, целият процес по отключването е доста муден и изисква още една стъпка. Налага им се да го направят максимално сигурно, поради липсата на пръстов скенер (най-бързото и удобно нещо към момента). Имам познати с Х, въобще не си ползват лицевото разпознаване, точно защото много ги бави.

При 1+ е заложено на скорост, но и самите те си казват, че за сигурност, по-добре да се ползва пръстовия отпечатък.

Аз имам познати идея си нямаха за Siri,а смениха по 3-4 модела Iphone.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2018-06-04, 11:45:33)GH0STFACE написа:  Какво ще рече ексклузивно? Екклузивен е Авенджърс едишъна. Белия вариант си е стандартен, имаше си го на сайта от самото начало, но без наличности. Сега му пускат наличности.
В лексикално значение думата "ексклузивно" в случая може да значи и "лимитирано".  От днес, 5 юни, е пусната и версията Silk White на модела, която се води лимитирано, ексклузивно издание, но има същата цена като черните Mirror Black и Midnight Black: 

 
Цитирай

Навсякъде признават, че 1+ не са говорили празни приказки със слогана си "The speed you need" . Snapdragon 845 си е звяр и 1+ са се възползвали максимално. Дори и в един от най-големите Епъл канали му се радват.


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

(2018-06-05, 19:46:11)NoMaD написа:  В лексикално значение думата "ексклузивно" в случая може да значи и "лимитирано".  От днес, 5 юни, е пусната и версията Silk White на модела, която се води лимитирано, ексклузивно издание, но има същата цена като черните Mirror Black и Midnight Black: 

Ексклузивно, ще рече за определен пазар, за определено време, в определено количество.

1. OP никъде не са обявили, че ще има каквото и да е ограничение
2. Белия си се продава навсякъде, наравно с другите цветове
3. И не на последно място...кой знае кой им управлява youtube канала и защо е решил да пише "limited edition", като той не е лимитед...което е видно и от онлайн магазина им. Ами, не е limited edition просто.

[Изображение: 22018663.png]

Аз освен наименования на цветовете, нищо по-различно между различните варианти не виждам. Limited edition - Avengers както виждаш не се предлага в този магазин.

В крайна сметка, разтегнахме едни локуми, за едното нищо. Исках просто да ти покажа, че с копи/пейст на линкове не става само. Трябва и малко да се разсъждава.
[-] 3 потребители изказват благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • anatol06, ronnie72, vlaf
Цитирай

Едно доста добро подробно ревю. OP6T не може да дойде По-скоро....

https://youtu.be/tMwRVlW0huo

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Като хардуер и особено дизайн (биг ноч!), 1+6 изглежда по-доброто предложение от Mi8. А за бързината и оптимизацията на софтуера на 1+ няма смисъл да говорим.


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Това не беше ли новия iOS, който е 40% по-бърз?


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

По-бърза е за по-старите устройства най-вече, и разбрахме, че OnePlus са по-бързи от Apple и Samsung, но дотам, като видиш OnePlus 6, колко е окастрен, за сметка на OnePlus 6T, който ще дойде по-късно, което според мене е тъпа стратегия, да правят така, но те си знаят, и да цената е по-малка, но предпочитам да дам повече пари, но всичко да си има.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Няма такъв телефон, който си има всичко. Едни имат едно, други друго... За сметка на това, едни са по 1000$, а други по 500$. Няма телефон, който да ги оправдае тези 500 отгоре. Поне това е моето мнение.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Аз изчаквам 6T за да го напазаря за Баба ми. Първият и смартфон беше OnePlus One който все още е напълно работещ. После взехме 3Т за нея като излезе, сега идва ред за 6Т. Макар 6цата да е скастрена тук там от някой екстри си остава един страхотен телефон за парите си и
съмм убеден че тези скастрени екстри ще присъстват в 6Т и това ще и бъде новият телефон за следващите 2 годинки Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

млада баба имаш Smile
На ОП6 ме радва дизайна и затова , че не сложиха задните камери в края- адски е грозно.
Вечерните снимки изглеждат доста подобрени.
Според мен за тази големина на екрана трябваше поне 3500-3700 батерия да сложат.

                                                                    
Цитирай

Баба ми е на 73 и хабер си няма от технологии но иска най-новото. На iPad си гледа сериалите и най-новия onePlus иска......

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2018-06-22, 19:36:49)hazART написа:  По-бърза е за по-старите устройства най-вече, и разбрахме, че OnePlus са по-бързи от Apple и Samsung, но дотам, като видиш OnePlus 6, колко е окастрен, за сметка на OnePlus 6T, който ще дойде по-късно, което според мене е тъпа стратегия, да правят така, но те си знаят, и да цената е по-малка, но предпочитам да дам повече пари, но всичко да си има.

То това е и целта. И феновете ще ги дадат тези пари. А други фенове отдавна са спрели да кълват бързината - "този е по-бърз с няколко секунди на това приложение или няколко милисекунди за съвсем обикновени задачи" - нищо съществено. Здравина, батерия, камера - най-важното, което все още не подобрява значително никой производител, а някои дори изостават в един или повече от тези аспекти.
Цитирай

Тоя телефон е за масата хора които търсят ''оптималното''
Цена, бързина, оптимизация. С всичко останало като - Камера, звук, екран и някоя друга липсваща функция е направен някъв компромис.
Сравних го със Ноте 8-мицата, и освен една идея по-добра камера, (in low light) и по ярък дисплей с друго кой знае какво не го превъзхожда.
А за OnePlus и техния софт, няма смисъл да коментирамe.
Направен да работи, без ислишни и ненужни товарещи ос-а shits. (simple af)

Evolution of my Phones: Sony Ericsson K850i » Nokia N95 Black » HTC HD2 » HTC Desire HD » Galaxy S II » HTC One X » Galaxy Note II » LG G2 » HTC M8 » Galaxy Note 7 » OnePlus 3 » Galaxy Note 8 » OnePlus 6 (Silk White)
RIG: ASUS ROG G703GI
Цитирай

Няма как да е оптимален, а да има компромиси с едни от най-важните компоненти. Това е противоречие.
По-скоро е практичен.
Това, че има добра оптимизация съвсем не означава, че телефонът е оптимален.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • Dowper, fifth_root
Цитирай

Oneplus отново показват как се прави.


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на e34v8 за това мнение:
  • GH0STFACE, ShaSh
Цитирай

Червеният цвят, който ще излиза на 10.07 изглежда супер.
Надявам се 6T да има този цвят още при излизането
https://www.oneplus.com/bg/oneplus-6

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Аз не разбрах какво му липсва че толкова бил окастрен?Безжичното зареждане ли?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2018-07-07, 17:09:49)007 написа:  Аз не разбрах какво му липсва че толкова бил окастрен?Безжичното зареждане ли?

+ стерео говорители и водоустойчивост
Цитирай

Ей сега заради тези липси не мога да заспя.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Всички, които му направиха ревю подчертаха много стабилно липсата на стерео говорители и не малко от тях безжичното зареждане, голяма част също така шанаджийската втора камера, която не прави нищо.
На 99% съм сигурен че от Oneplus ще оправят тези неща поне в 6Т, предвид че досега прилично си слушат обратната връзка.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Интересна статия : https://m.androidcentral.com/oneplus-6-v...le-pixel-2

И все пак, аз бих предпочел Pixel 2XL.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

и аз, но само ако са на сходна цена Wink

                                                                    
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)