Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P10 проблем с Viber
#1

Здравейте.
Замених старото ми LG G3 с нов Huawei P10 VTR-29.
Много съм доволен но имам проблем с провеждане на разговорите с Viber.
Звъни много тихо и като вдигна не чувам нищо или само отделни срички. Това се случва независимо дали съм свързан с интернет през Wi-Fi или с мобилния ми нет.
Съобщенията са без проблем.
Има ли някой подобен проблем?
В момента съм с Андроид 7.0

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай
Аксесоари
#2

От известно време Вайбъра хич го няма.На моменти е при мен.Веднъж не мога да се свържа-нито аз с абоната,нито той с мен...само си звъним един на друг и като вдигнеш няма никой.В следващият момент има перфектна връзка...и така.Както се случи.Иначе съобщенията са си без проблем.
Цитирай
#3

Направих поне два ъпдейта на Viber но засега няма промяна. Деинсталирах го и пак го инсталнах но все още е невъзможно провеждането на разговор.

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай
#4

Аз затова си държа тука една стара версия на Viber,основно заради това,че показва онлайн статуса на абонатите.Но освен това няма и никакви проблеми с разговори и прочие.Работи си до Android 8 без никакви ядове.Не мисля да актуализирам,докато се държи добре.
Цитирай
#5

От настройките на Viber ,отвори обажадния и махни отметката на Viber im.Това помага ако има смущения в разговорите провеждани през СИМ картата. Но пробвай.
Цитирай
#6

(2018-04-27, 07:24:44)dinkogospodinov написа:  От настройките на Viber ,отвори обажадния и махни отметката на Viber im.Това помага ако има смущения в разговорите провеждани  през СИМ картата. Но пробвай.

Благодаря за съвета.
Опитах веднага но за съжаление не се получава.
Провеждането на разговори е невъзможно засега.

(2018-04-23, 02:27:50)alekros написа:  Аз затова си държа тука една стара версия на Viber,основно заради това,че показва онлайн статуса на абонатите.Но освен това няма и никакви проблеми с разговори и прочие.Работи си до Android 8 без никакви ядове.Не мисля да актуализирам,докато се държи добре.

Благодаря за версията която ми изпратихте.
Опитах с нея но пак нестава.

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)