Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZE500KL - дублирани групи контакти
#1

Работата подозирам тръгна от там, че на GPS-а като го включвам и изключвам след някакъв ъпдейт навремето, явно съм се съгласил да отива по подразбиране на прословутата "висока точност", а не да мога да си го настроя да си седи на "GPS only". Та някъде четох някаква процедура (съжалвам, направих я четейки от екрана, без да запомня какво точно правя) за изчистване на определени данни на гугъл плей и така уж пак щяло да ми излезе това питане и да го откажа. Да но проблема с GPS-а не се оправи. За смета на това, обаче ми се дублираха групите контакти в указателя. В смисъл имам два пъти Faworites, два пъти Co-Workers и т.н. с еднакво съдържание. Нова група ако създам, си я прави само една. И най-тъпото е, че в началото имам два еднакви реда Frequent контакти. Не е нещо фатално, но дразни. Та ако някой има идея как най-чисто да оправя указателя, ще се радвам да помогне. Хрумва ми да изтрия дублираните, но двата реда Frequent са твърдо набити и ще си останат, няма триене там.
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато включваш услугата за местоположението от щората (бързи настройки), винаги се включва на "висока точност" - така си е зададено от Асус и не може да се променя.
Колкото до контактите - влез в настройки>приложения и изчисти данните на приложението "Контакти".

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)