Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 5 Plus- Аксесоари
#26

А случайно активен кейс ,нещо някой да е тествал. Че от г2 насам тва най ми липсва

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

Във EMAG ги има в момента горепосочените аксесоари, днес си поръчах от там за 16.лв 360 градосовйя пластмасов протектор.

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#28

Взех си стъклен протектор за 8 лв и за 10 кожен калъф тип книга, като може да се говори в затворено положение.. и така.. с такъв тип калъф е максимално защитен телефона.
Ако някой го интересува за аксесоарите, които съм купил, да пише на лично!

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#29

(2018-05-20, 22:44:50)ivoslavitrifonov1975 написа:  Във EM@G ги има...
(2018-05-22, 16:04:01)georev написа:  Взех си...

Колеги, пуснете линкове тук в темата, нали за това е форума за да си помагаме.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#30

Някой да е срещал тук такъв кейс или да има? Смарт Кейс
Цитирай
#31

Виждал съм подобен за самсунг, но капака му не е ативен и неможе да се прави нищо през него. За нашите телефони не съм засичал

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#32

(2018-06-05, 16:58:30)hapi6 написа:  Виждал съм подобен за самсунг, но капака му не е ативен и неможе да се прави нищо през него. За нашите телефони не съм засичал

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Посочения линк е точно за нашите телефони  но не намирам видео да видя как точно работи.
Цитирай
#33

Здравейте, някой да е пробвал слушалки за Редмитата, най-вече ме интересува за музиката, на кои работят пауза, следваща песен.

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#34

Стига да имаш поне един бутон работят и двете неща. Два пъти бързо натискане е е следваща песен. В настройки на слушалките има проверка на бутоните
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • tiefighter
Цитирай
#35

А три пъти бързо връща предната песен.
Цитирай
#36

не случайно питах, защото имам оригинални слушалки от айфон (3 бутона) и не хваща нито един.

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#37

Слушалките от айсиктир, са само за айсиктир. Big Grin Техните неща, често не работят на други телефони. Пробвай все пак Настройки-допълнителни настройки-слушалки. Там провери.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • tiefighter
Цитирай
#38

Колеги, ще взимам Ноте 5 про като втори Ми телефон удома.
Остава ми излишен един стъклен протектор за Redmi 5 plus.. Ако някой му трябва да се обажда...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#39

Не са ли съвместими?
Цитирай
#40

Този с какво се различава от този който hapi6 е постнал в по преден пост? Като качество какво мислите?
https://www.aliexpress.com/item/ZNP-Temp...39.90158.0

Huawei Mate 20

Huawei Mediapad М5
Цитирай
#41

Мисля че не се разлипават даже е от същият търговец. Аз съм доволен от стъклото. Малко повече отпечатъци събира, но се свиква. Иначе псва перфектно

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#42

(2018-06-19, 12:55:22)sindel написа:  Този с какво се различава от този който hapi6 е постнал в по преден пост? Като качество какво мислите?
https://www.aliexpress.com/item/ZNP-Temp...39.90158.0

Аз не съм много доволен. Бях взел такъв за Redmi 5. Имаше едни кръгове в средата, дето се виждаха само на луминисцентна светлина. Ако искаш добро стъкло, вземи това цък

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#43

Опитвам да свържа телефона с bluetooth слушалка и смарт часовник едновременно, но не се получава. С всяко от устройствата поотделно работи без забележки. В настройки на bluetooth не намирам подобна опция. Надписът "Свързан" може да стои само срещу едно от устройствата. Идеи?

   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#44

Мисля, че трябва да свържеш първо часовника. Докато си работиш с него свързваш слушалката и докато слушаш музика или чакаш разговор или какъвто и да е типа на тази слушалка виж дали получаваш известия на часовника.

При мен се получава с банд 3 и bluetooth receiver-a на Xiaomi.

Може да има значение с коя версия на блутуут са устройствата, с които се свързваш
Цитирай
#45

Взех си тези слушалки:
https://www.ozone.bg/product/marley-smil...ca-bt-sin/
Бутоните си работят нормално, както казахте, но не ги разпознава в допълнителното меню.
Бяха намалени на 60лв. Някой ако ги иска да се обажда. Ще ги връщам др. седмица. Не съм ги зареждал още - имат си още заряд. Само съм ги пробвал.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#46

(2018-06-19, 07:50:06)suffer написа:  Не са ли съвместими?

Различни са, купих вече Note 5 , сензорите горе са завъртяни точно обратно и няма как да завъртя да залепя стъклото - иначе са едакви н аразмер - да.
Та ако някой иска темперирано стъкло да се обажда. Аз поръчах за Ноут-а вече..

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#47

Последно се обзаведох с тези:

Xiaomi Pro HD Earphone In-Ear

за 14 дни дойдоха.
Тука вече няма компромиси Wink
всичко си разпознава, бутоните си усиват, следваща песен... и т.н.

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#48

Здравейте, спрях се на този кейс. Задната картинка е гланцирана и прави впечатление, че ти е от началния екран, а вечер свети. На пръв поглед интересен и евтин кейс. [Изображение: 656ee92777bad99252b9aca293cbf9c3.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Здравейте,

Прецака ми се матовото фолио върху екрана и много ме е яд. Има ли начин да се купи отнякъде у нас? Ако не, който е с стъклен протектор, тъчът работи ли добре, има ли проблеми?

С матовото фолио беше перфектно, защото не задържаше никакви следи от пръсти, както е със стъкленото, ама хлапето го задра с нокът и уйде.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#50

(2018-11-06, 14:36:02)IoPetrov написа:  Здравейте,

Прецака ми се матовото фолио върху екрана и много ме е яд. Има ли начин да се купи отнякъде у нас? Ако не, който е с стъклен протектор, тъчът работи ли добре, има ли проблеми?

С матовото фолио беше перфектно, защото не задържаше никакви следи от пръсти, както е със стъкленото, ама хлапето го задра с нокът и уйде.
В момента съм с черен стъклен протектор и лепилото е на всякъде, а не само отстрани и пасва чудесно. Проблем с тъча нямам, но си остават пръстовите отпечатъци. Закупен е от тук за 15лв.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на niki_26 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)