Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 5 Plus- Аксесоари
#51

В Алиекспрес има всичко за 3-4 лв. Погледни там, би трябвало да намериш каквото ти трябва.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-11-06, 14:43:26)nedko1999 написа:  В Алиекспрес има всичко за 3-4 лв. Погледни там, би трябвало да намериш каквото ти трябва.

Това у нас ли е?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#53

Колега виж стъклото което е първият пост на темата то е от китайците. Аз лично съм много доволен от него. Моето го смених принудително, защото го натиснах точно на ръба с една монета в джоба и се спука. Иначе трудно се драска, здрави е телефона е падал 3-4 пъти от около метър. Обаче остават отпечатъци. Като го свалиж го погледнах на светлина за 10месеца почти не се беше надраскало стъклото, а работя в изключително прашна остановка и постоянно го бърша в дрехите



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#54

Благодаря, но не съм купувал от вън, не ми се занимава за нещо такова дребно, затова попитах за тук.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#55

За тук - да провериш, в китайските магазини или във веригите за техника където се продава модела, дали имат аксесоари за него друго не мога да те посъветвам.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#56

(2018-11-06, 15:41:36)IoPetrov написа:  Това у нас ли е?

У нас са скъпи. Поръчай си от Али, има всякакви стъклени протектори. Че дори и glass case, аз си поръчах такъв. Ако ги пуснеш с безплатната доставка, ти излизат около 3-4 лв. Тук под 15 лв., не съм виждал.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#57

Взех си за 12 лв. и съм доволен засега.

(2018-11-06, 18:33:42)hapi6 написа:  За тук - да провериш, в китайските магазини или във веригите за техника където се продава модела, дали имат аксесоари за него друго не мога да те посъветвам.



Изпратено от моят Redmi 5 Plus.

Във веригите цените са гадни и невинаги има или ако има, няма избор.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#58

Преди седмица си купих това зарядно и съм много доволен. За пръв път ми се включи функцията "бързо зареждане".


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на зенит-е за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)