Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Huawei P20 Lite ] - Софтуерни Актуализации

И при мен дойде и за абонатите на виваком имаме активно wifi voice


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Аз нещо не виждам GPU Turbo....

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

(2019-06-05, 13:18:42)slavimilchev написа:  И при мен дойде и за абонатите на виваком имаме активно wifi voice

Има в менюто опцията или вече работи самата услуга?

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

(2019-06-05, 14:37:19)batala написа:  Има в менюто опцията или вече работи самата услуга?

И двете има я като опция и се активира с смс
Цитирай

Мда модела вече е качен на сайта на Виваком като официално поддържащ услугата интересно с много стара версия на софтуера.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

До колегите с 9.1. В бета програмата ли сте?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Всъщност никъде не пише, че става въпрос за бета, но и аз си мисля, че е точно това

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Хм май е тръгнал ъпдейта към 9.1

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

На Теленор съм и сега го ъпвам.
Цитирай

Колеги телефона се ъпдеитна до 9.1 ,но сега има проблем. Имам някакъв досаден бъг при който дисплея си намаля яркоста сам ,дори и при изключени power saver i auto brightness. Дисплея е максимално ярък за няколко секунди след като телефона се отключи.
Може ли някой да помогне ?
Цитирай

От къде се активира дарк мода, че не го намирам?
Цитирай

(2019-06-05, 21:19:48)innerhollow написа:  От къде се активира дарк мода, че не го намирам?
Smart assistant- accessibility - color inversion

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

Това с инверцията на цветовете не ме устройва. Прави черен фона в настройките, ама снимките стават баси мазалото. Искам друго предложение.
Цитирай

Другата възможност е тема, в приложението themes има голям избор.

(2019-06-05, 14:49:59)slavimilchev написа:  И двете има я като опция и се активира с смс
Има ли икона различна от тази на volte, която показва, че wifi voice е активно?

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай

(2019-06-06, 14:46:46)cinzano написа:  Другата възможност е тема, в приложението themes има голям избор.

Има ли икона различна от тази на volte, която показва, че wifi voice е активно?

Да


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavimilchev за това мнение:
  • cinzano
Цитирай

(2019-06-05, 18:32:52)oxwewe написа:  Колеги телефона се ъпдеитна до 9.1 ,но сега има проблем. Имам някакъв досаден бъг при който дисплея си намаля яркоста сам ,дори и при изключени power saver i auto brightness.  Дисплея е максимално ярък за няколко секунди след като телефона се отключи.
Може ли някой да помогне ?

При мен отдавна забелязах такова нещо, но понеже се случва много рядко, реших че аз нещо си въобразявам  Big Grin но явно не е само при мен..
Цитирай

Доколкото разбрах е някакъв бъг и оправия няма...
Цитирай

(2019-06-06, 14:46:46)cinzano написа:  Другата възможност е тема, в приложението themes има голям избор.

Има ли икона различна от тази на volte, която показва, че wifi voice е активно?

С тема не ме устройва. Тя променя само icons и wallpapers. Аз искам да смени белия background.
Цитирай

Дайте ми линк за някоя тема, която прави бекграуна черен навсякъде, а цвета на текста да се вижда.
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai....bluesmoke
Цитирай

(2019-06-10, 18:48:12)plevel12 написа:  https://play.google.com/store/apps/detai....bluesmoke

Благодаря, но тази нещо не става. Когато я приложа всичко става в черно и текста в набрани не се вижда. А от Huawei ми отговориха, че опцията в менюто е само за OLED дисплеите.
Цитирай

Аз съм с тази тема, дано ти свърши работа, нещо немога да я кача, от магазина теглиш huawei themes, и търсиш OnePlus 7 Pro Dark
Цитирай

Каквато и теми да сложа все едно и също.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...taleclipse

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

(2019-06-11, 23:34:23)androns написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...taleclipse

Мерси, но отново е същата история в набрани не виждам списъка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)