Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Huawei P20 Lite ] - Софтуерни Актуализации

Здравейте колеги, туко що получих ъпдей 156. Някой да сподели отвизи преди да го актуализирам, интересувам се най-вече от батерията как се държи.

Huawei P20 Lite - Klein Blue
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-10, 09:45:32)Skalata96 написа:  Здравейте колеги, туко що получих ъпдей 156. Някой да сподели отвизи преди да го актуализирам, интересувам се най-вече от батерията как се държи.

Приятел ти си явно от първите, и май ще се наложи ти да споделиш мнение  
При мен актуализация идва чак след 18 число на месеца.
Цитирай

Аз съм на 156 от 3 дни и мога да кажа че няма абсолютно никаква разлика. Все пак ъпдейта е само google security patch и не влияе на батерията.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

От днес 156 телефона е от вива корекция на сигурността.

Samsung S23+
Цитирай

От вчера и моя е със 156 (Теленор). Както беше писано, корекция на сигурността на Гугъл.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

От няколко дни съм с 156 и забелязах че батерията не държи както преди до момента само това да са ми наблюденията!
Цитирай

(2018-10-15, 15:37:17)stugutka написа:  От няколко дни съм с 156 и забелязах че батерията не държи както преди до момента само това да са ми наблюденията!

И аз имам такова наблюдение, 
но мислех че е нещо при мен така
Цитирай

Мда, батерията почна още по-стремглаво да пада. Да им такова и актуализацийте!
Цитирай

И при мен се забелязва по-бързо падане на батерията.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

От 150 си е така батерията, не е от сега...

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Значи е масов проблем, да се надяваме че ще го оправят!
Цитирай

Здр. Преди два дена взех тел. и съм със 144 версия значи да не бързам да го актуализиран щом така бързо пада батерията.
Цитирай

(2018-10-20, 07:52:12)hari87 написа:  Здр. Преди два дена взех тел. и съм със 144 версия значи да не бързам да го актуализиран щом така бързо пада батерията.

Според мен телефона трябва да се обновява, иначе защо са обновленията?

The Truth is out there.
Цитирай

Ок но при теб има ли го този проблем с батерията защото аз си оставих p8-цата най вече заради батерията и ще е тъп да кара п20 колко п8
Цитирай

Не мисля, че трябва да се взираш толкова в батерията. Няма кой знае колко голяма разлика, а и телефона зарежда много бързо. Просто спри излишните работи.

The Truth is out there.
Цитирай

Вече съм с 162 Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-10-23, 21:02:43)odar написа:  Вече съм с 162 Wink

И как се получи?

The Truth is out there.
Цитирай

В общи линии, съм разочарован - след ъпдейтите батерията почна да кара по 4 дни. А аз съм свикнал по 3. Мошенници, измамници....върнете ми парите.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-10-25, 12:22:11)imthedevil написа:  В общи линии, съм разочарован - след ъпдейтите батерията почна да кара по 4 дни. А аз съм свикнал по 3. Мошенници, измамници....върнете ми парите.

Тоя телефон въобще ползва ли се за нещо друго освен разговори?  Big Grin

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

(2018-10-26, 09:52:33)sisozhekov написа:  Тоя телефон въобще ползва ли се за нещо друго освен разговори?  Big Grin

Ами...как да ти кажа. Освен за разговори, се ползва за игра, активно браузване, музика, стримване на такава по блутуД към уредба и толкоз. Не съм активен юзър като цяло.
Цитирай

Никой не изказа мнение за 162 как се държи тел.
Цитирай
Photo 

Нищо особено


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз не намирам разлика от преди!
Цитирай

Някой има ли информация, кога се очаква Android 9 за Huawei P20 lite? Или поне GPU-Turbo? П10 лайт вече получи турбото...
Цитирай

И мен ме интересува, но за сега от никъде нищо...

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)