Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Huawei P20 Lite ] - Софтуерни Актуализации
#76

Скороста за мен се промени, по бърз ми се струва. Батерията наистина отслабна сякаш.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

При мен така и не се появи актуализация.
Цитирай
#78

Не е само при теб и при мен няма.

Samsung S23+
Цитирай
#79

И при мен,а в Полша са на 154.

The Truth is out there.
Цитирай
#80

Аз днес получих ъпдейта, за сега нямам наблюдения откъм батерия и как се държи телефона, все едно и също си е Big Grin
Но, докато си ровичках из менютата видях една функция която имаше стария ми телефон Samsung Galaxy s7 edge, а при този липсваше, става въпрос за "Режим на деактивирано докосване"
намира се в настройки>интелигентна помощ точно под "Умен капак"



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#81

Сега го получих каде е това GPU Turbo

Samsung S23+
Цитирай
#82

Актуализация 150 вече и за Теленор

M4 AQUA-
Цитирай
#83

Пичове разбрахме вече че я има тая актуализация... Дайте някво мнение при кой как се държи телефона след нея
Цитирай
#84

И аз днес получих ъпдейт до версия 150, но няма GPU turbo...

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай
#85

Разлика в бързината няма... Батерията пада по-бързо....
Цитирай
#86

Честно казано аз не виждам абсолютно никаква разлика. Нито в бързината, нито в батерията.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай
#87

До колкото разбирам това GPU TURBO Работи само през приложението за игри казва се Game Suite и то не със всички игри а само тези които го подържат.Така че не търсете такава опция по менютата няма я.

Samsung S23+
Цитирай
#88

(2018-09-19, 17:21:45)msd77 написа:  До колкото разбирам това GPU TURBO Работи само през приложението за игри казва се Game Suite и то не със всички игри а само тези които го подържат.Така че не търсете такава опция по менютата няма я.
Това е така, но самата функция липсва в game suite...аз съм се интересувал преди да напиша нещо  Smile
Цитирай
#89

Не липсва доло в ляво се променя слагаш го на режим на игра Smile

Samsung S23+
Цитирай
#90

(2018-09-19, 18:00:33)msd77 написа:  Не липсва доло в ляво се променя слагаш го на режим на игра Smile
Тоя режим на игра го е имало винаги. Тествах го на същия режим на Asphalt 9 и PUBG , за които е спвциално gpu turbo и няма никаква разлика
Цитирай
#91

А каква разлика очаквате?
Цитирай
#92

Така го дават аз не играя игри но ми беше любопитно и това което открих като инфо е че ср задеиства от там.

Samsung S23+
Цитирай
#93

(2018-09-19, 21:36:23)bodonance написа:  А каква разлика очаквате?
Ами например устройството да загрява по - малко в посочените игри и да намали консумацията на батерия?
Цитирай
#94

Наистина от вчера забелязвам че батерията пада по-бързо от преди иначе ми се струва една идея по-бърз от преди.
Цитирай
#95

Мда, като бързодействие - никаква разлика с преди. Като батерия - преди (при моя начин на ползване) караше 3 дни, сега преко сили изкарва 2. ХуЯвей, излагате се!
Цитирай
#96

Аз от сутринта съм с 156


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#97

Нещо пропускат 154 обаче... Подобряване на съвместимостта на мрежата с мобилния оператор... Директно на 156 и само google security.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

(2018-10-01, 19:18:08)odar написа:  Аз от сутринта съм с 156

А как го инсталира?

The Truth is out there.
Цитирай
#99

Ами изписа ми че има нова версия, дадох и да се инсталира и така.
Нищо необичайно. Телефона не е от оператор, от ЕМАГ е купуван, ако е от значение.
Цитирай

Явно е от значение. На мен преди две седмици ми дойде 150.

The Truth is out there.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)