Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Режим "не ме безпокойте" се активира сам.
#1

Здравейте, от известно време имам проблем с така нареченият режим "не ме безпокойте" този режим, се активира без аз да го задавам. Това се случва понякога и съответно не чувам когато ме търсят по телефона или ми пишат. Няма дори вибрация... някой от вас срещал ли е този проблем? Имам и още един проблем когато имам прпуснато повикване, не мога да го махна от слайд бара (мисля, че така се казваше на това дето се плъзга). Този проблем пак се случва от време на време. Телефона е htc m9, андроида 7. тези неща се появиха след слагането на андроид 7.

Samsung Galaxy S II android 4.1.2. JB official - HTC ONE m9 android 6.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво значи "...след слагането на 7.."?Ти ли го флашна или мина ъпдейт по ОТА?Ако си го флашнал ти,сложил си неподходящ ром-върни стоковия,с който беше апарата.Ако си ъпдейтнал по ОТА,направи хард-ресет,предполагам че не си правил след ъпдейта.Задължително е след вдигане на версията.
Цитирай
#3

По OTA ъпдейтнах, не съм правил хард-ресет.
Значи от това е проблема? много ще се радвам ако някой сподели дали е имал същия проблем, защото ми създаде проблеми, сред хора които обичам. Искам да разбера и дори да докажа, че нямам вина.
Много благодаря Smile и весели празници.

Samsung Galaxy S II android 4.1.2. JB official - HTC ONE m9 android 6.0
Цитирай
#4

Виж в настройките да не е зададено по default от 00.00 до 7.00 да е в този режим.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Имам HTC 10 с андроид 8 и при мен се активира режим не ме безпокойте.Но установих че при натискане на бутона за намаляване на звука до изключването му и повторно натискане на бутона пак за намаляване на звука се включва режима не ме безпокойте.

(2018-04-07, 21:24:41)bobit написа:  По OTA ъпдейтнах, не съм правил хард-ресет.
Значи от това е проблема? много ще се радвам ако някой сподели дали е имал същия проблем, защото ми създаде проблеми, сред хора които обичам. Искам да разбера и дори да докажа, че нямам вина.
Много благодаря Smile и весели празници.

Huawei P30
Цитирай
#6

(2018-04-07, 21:24:41)bobit написа:  По OTA ъпдейтнах, не съм правил хард-ресет.
Значи от това е проблема? много ще се радвам ако някой сподели дали е имал същия проблем, защото ми създаде проблеми, сред хора които обичам. Искам да разбера и дори да докажа, че нямам вина.
Много благодаря Smile и весели празници.

Жена ти те е заподозряла, че докато не вдигаш оправяш любовница ли?
[-] 1 потребител изказва благодарност на alisali1234 за това мнение:
  • Pacogamer
Цитирай
#7

https://soringpcrepair.com/how-to-disabl...n-android/

Ето възможност за решение на проблема.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#8

Наистина?!Ъпваш тема на 5 години?По-добре късно,отколкото никога,а?!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)