Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплей p9
#1

Здравейте, 
Екрана каза пук, но телефона работи. Може ли да ми препоръчате дисплей  
Харесах си този, какво мислите?
   https://m.ebay.co.uk/itm/Original-LCD-Di...Swb3laE5rb
Или
https://m.ebay.co.uk/itm/New-Original-Hu...SwHLNZQxgs

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай го в сервиз на Huawei да ти го направят те. С тея купените от нета, често дават проблеми... После да не те боли главата, че уж да спестиш някой лев, да се изръсиш два пъти. Smile

Huawei P9
Цитирай
#3

Още съм на ръба да сменя целият телефон.
100+лв не ми се дават, предполагам толкова ще е.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#4

Не е точно по темата, но аз да питам възможно ли е да се смени панела само? Също така възможно ли би било човек сам да го направи, а ако не, то колко би струвало?

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай
#5

Аз мисля сам да го сменя. В тубата има няколко видео, които са много подробни, така че мисля Да се справя :-)
Потърси в ибей само за рамка, аз също може би ще я сменя.

Аз пак да потърся мнение за екраните, които съм избрал?

Поръчах си този. Цената в Huawei сервиза е 250лв. чака се поне седмица за доставка.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#6

Мда, смених го и сега трудно работи. Когато натискам с по-голяма площ от пръста има проблем.
Най-вече като въртя между екраните. Ако докосвам едвам едвам с върха на пръста няма проблем,
но когато скролвам между екраните проблема го има. От друга страна в twrp всичко работи много гладко.
Сега нито да го продавам, нито да си го правя :/

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)