Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P Smart- Софтуерни актуализации
#76

Аз съм записан в програмата от месеци. Хоризонта и е до май месец. Ако следващия месец не получим 9-ката, се отписвам.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
Аксесоари
#77


Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Plamenchooo за това мнение:
  • HERUS
Цитирай
#78

Мда, минаха тестовете и вече се разпространява по региони:

https://www.huaweicentral.com/heres-the-...oid-9-pie/

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#79

Чакането продължава, дано вече му се вижда края, че нямам търпение да я видя тази 9ка, дали наистина е толкова добра.
Цитирай
#80

По-добра е, но не бъди с огромни очаквания. Вижда му се края - в Италия и Германия собствениците на P Smart вече са с 9.1. Това трябва да дойде и при нас.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#81

Нямам големи очаквания, още от преминаването от 5 ца към 6 ца андроид, където бяха оакали прехвърлянето на файлове към SD картата, вече не очаквам нищо. Ако в едната ОС има нещо ок в следващата версия 100% няма да е както трябва, ако едно оправят друго развалят. Чакам да видя тук какво са развалили.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pantaleeva за това мнение:
  • beatfan
Цитирай
#82

Момчета, само при мен ли дойде някакво мижаво ъпдейтче за сигурност, за април, голямо чакане на тая 9 ка, голямо нещо
Цитирай
#83

Не е само при теб спокойно
Цитирай
#84

И аз го получих а за пая по-добре да изчакаме отколкото да е бъгав.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#85

Доста бързо пристигнаха корекциите този месец - още на първо число. Очаквам и 9.1 до края на месеца. Тъкмо следващата седмица приключва програмата Beta.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай
#86

HERUS а дано до края на месеца го получим тоя пай. Plamenchooo прав си така е
Цитирай
#87

Прекалено много бавят 9-та те сякаш роман пишат

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



[-] 1 потребител изказва благодарност на nasich73 за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай
#88

От Huawei В отговор на въпроса Ви, според официалната информация пускането на актуализацията за Европа ще започне през Юни\Юли месец. Периодът за разпространение e предварително конфигуриран според определени параметри (регион, сериен номер на устройства и др.)което може да доведе до закъснения по-дълги от един месец.

Вашият модел Huawei P Smart 2018 трябва да може да получи Андроид 9.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikolai_Gatev за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай
#89

Изтрил съм приложението Beta, когато дойде ъпдейта, ще e OTA. Пускането на 9-ката за някои модели може да съвпадне с премиерата на Android Q, която е насрочена за август... Възможно е нарочно да бавят, едва ли не са готови със стабилна версия. Като забавят, ще накарат хората да се замислят за нов телефон. Нищо, че "стария" им е на между 6 месеца и година. Wink

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#90

Това го правят всички производители на мобилни телефони. Не ъпдейтват софтуера на по евтините и стари модели, в същото време приложенията в плей стор са съвместими с новите версии на Андроид, така в един момент апарата остава без памет, ъпдейт на приложенията става невъзможен и човек се принуждава да си вземе по нов модел телефон. Видях го при Леново, Ксиоми, Асус. В Италия преди няколко месеца съдиха Епъл и Самсунг за умишлено състаряване на софтуера с цел закупуване на нови устройства от потребителите, дори Самсунг бяха осъдени. Успешна маркетингова стратегия за консуматори.
Цитирай
#91

Имам 2 телефона P Smart 2019 който грубо купих преди по-малко от месец и двата при пускането им се обновиха с версия 9.0.1.
Цитирай
#92

(2019-05-19, 13:04:36)koko76bj написа:  Имам 2 телефона P Smart 2019 който грубо купих преди по-малко от месец и двата при пускането им се обновиха с версия 9.0.1.
В тази тема не говорим за P Smart 2019, а за предшественика му, обикновения P Smart, пуснат края на 2017, който все още е с версия на Андроид 8.0.0. Това е причината за нашите вълнения.
Цитирай
#93

Някой има ли представа дали за вбъдеще ще има поддръжка и дали ще има поддръжка за новозакупените и все още нерегисрирани тел. на Хуауей.
Ако някой си закупи тел. след 20.05 нека сподели.
Цитирай
#94

(2019-05-20, 13:29:59)magicman написа:  Някой има ли представа дали за вбъдеще ще има поддръжка и дали ще има поддръжка за новозакупените и все още нерегисрирани тел. на Хуауей.
Ако някой си закупи тел. след 20.05 нека сподели.

Доколкото прочетох Гугъл ще продължат поддръжката на вече закупените и използвани Хуавей устройства. " Πpитeжaтeлитe нa cмapтфoни нa ĸитaйcĸия пpoизвoдитeл c пpилoжeния нa Gооglе щe мoгaт дa пpoдължaт дa изпoлзвaт и дa cвaлят арр-oвe нa aмepиĸaнcĸия пpoизвoдитeл, e пoтвъpдил гoвopитeлят нa ĸoмпaниятa пpeд Rеutеrѕ.

"Зa пoтpeбитeлитe нaшитe ycлyги, Gооglе Рlау и зaщитaтa, ocигypявaнa oт Gооglе Рlау Рrоtесt, щe пpoдължaт дa фyнĸциoниpaт нa cъщecтвyвaщитe вeчe Нuаwеі ycтpoйcтвa", твъpди тoй."
Цитирай
#95

(2019-05-20, 13:29:59)magicman написа:  Някой има ли представа дали за вбъдеще ще има поддръжка и дали ще има поддръжка за новозакупените и все още нерегисрирани тел. на Хуауей.
Ако някой си закупи тел. след 20.05 нека сподели.

Ще има ъпдейти на Андроид и в бъдеще. Може да си спокоен.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#96

През HiCare го получих


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Plamenchooo за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай
#97

И аз го получих.Инсталирам и да видим ще бера ли ядове...С последната актуализация на УИН 10 брах доста такива/Не беше официална/версия...Инсталирам и ще споделя как се държи.

Обнови се до 9.1.За сега се държи добре.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Redmi 11s 5G
Цитирай
#98

Бета ли е?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#99

(2019-06-05, 17:50:11)Plamenchooo написа:  През HiCare го получих

И как е 9-та стабилна ли е сподеви да видим

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай

За сега нямам проблеми и изглежда доста красиво. Не съм му връщал фабрични, само му изчисних кеш партишъна.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)