Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промяна яркостта на дисплея.
#1

Здравейте.

Наскоро мина ъпдейт около 2.5GB. След него имам проблем с яркостта на екрана. Рядко използвам автоматична яркост, обикновено я регулирам ръчно. Въпреки това яркостта варира по неясен признак. Без явна причина яркостта при ярка светлина намалява, после след непостоянен период може пак да се увеличи. Когато е намалена слайдера не и влияе накъдето и да го завлека. Ако сложа чекче на автоматична яркост пак няма ефект. Ако заключа и отключа в началото светва нормално, после пак затъмява. По неясен признак после се оправя. В общи линии живее собствен живот. Не съм сигурен, но сякаш по-често се случва когато е подложен на ярка светлина, но и да покрия датчика за светлина не се променя нищо. 

Това се появява при ползване на всякакви приложения и определено е след ъпдейта. Телефонът ми е Р10.

Съвети?

HTC - Desire HD          [b]Samsung G SIII[/b]
Samsung SIII NEO     [b]Samsung SV
Huawei P10[/b]
Цитирай
Аксесоари
#2

Това си е от самият потребителски интерфейс EMUI . И при мене при Орео имаше проблеми . Затова се върнах на Нугът . Реално никой няма да ти отговори поради "причината" , че на другите телефоните са им добре и проблема е в твоят телевизор . Или трябва да ползваш външна програма като lux lite която до някъде оправя проблема или да се надяваш от Хуавей да го оправят ( чакам аз да го оправят от септември 2017 ) ... При нугът се намаля яркостта при фейсбук , набиране и хром . При Ореото са го оправили ама от нищото както ти казваш започва да се променя в някои приложения . Има опция в настройките да се увеличава при директна слънчева светлина ама не оправя проблема !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#3

Не е от нищото,а при точно определени условия и приложения.Все пак не може да се спре.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Привет,
При мен също го прави и е доста дразнещо. Пробвах с ресет и без обичайните приложения
- но нищо не се промени.
Цитирай
#5

Май, май това става само при загрят телефон и екран. Преди лг г3 имаше такава "екстра", която целеше да няма проблеми с екрана.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#6

Абсолютно не.Прави го примерно като пуснеш приложението OLX.Ако искаш измръзнал телефон ако искаш 10 пъти го пусни същата работа.Превключиш ли на приложението екрана става по-ярък всеки път.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)