Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Черна ивица между дисплей и панел P10 lite
#1

Здравейте, колеги!
Днес забелязах лека черна ивица между дисплея и панела. Обикаля дисплея от всички 4 страни. Цвета на моя е син, имам под ръка и черен при който тази ивица не се забелязва. Някой да е обръщал внимание дали я има, ползвам го от септември 2017 и сега я забелязах?[Изображение: f9c155d0d1f8b9df8f51c3e6f4fb3ea5.jpg][Изображение: 95ffe865562ea16f8bdef9c5d9a36487.jpg][Изображение: b622104fc2e75816c8bd1f3efa21afcb.jpg]

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефоните от доста време се правят така като цяло, не знам за какво служи. Особено на бял телефон много си личи. На черен трябва да огледаш добре, за да я забележиш.
Цитирай
#3

(2018-04-09, 13:18:53)Stiliyan03 написа:  Телефоните от доста време се правят така като цяло, не знам за какво служи. Особено на бял телефон много си личи. На черен трябва да огледаш добре, за да я забележиш.
Благодаря, успокои ме! Не знам как не съм обърнал внимание толкова месеци...

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

По- интересното е, че на едно определено място цветът от екрана се размазва нагоре към рамката.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#5

Аз на моя телефон нямам такъв проблем
Цитирай
#6

Да, наистина и аз имам такава ивица, хахаха. Почти не си личи. Просто трябва отдолу да заредите бял или друг светъл фон, после на хубава дневна светлина да се загледане и ще я видите. Много странно.
Цитирай
#7

Това не е ново, на бял телефон и с бял фон се забелязва най-вече, на iPhone 6 бял особено бие много на очи. На черен и с 2.5D стъкло като 10 lite не се личи, дори не се бях загледал, вярно е така, а го имам от юли 2017 Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)