Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 8 (OREO)
#1

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=93242

направил съм обща тема, но за ми 5 може да се обсъжда и тук
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз се записах , благодаря за инфото! Smile

 Xiaomi Mi5 Prime 3/64 , Mi9 SE 6/128 , GTR 3 Pro Infinite Black
 кешбек :  Backit , MegaBonus
Цитирай
#3

Работи ли ви Face unlock? При мен - не. Пише Security issues и не приема въвеждане на снимка. Освен това ми се струва, че Ореото е по-бавно от Нугата. Не знам дали не трябва да направя една чиста инсталация (с форматиране на Data). До сега използвам автоматичния инсталатор.

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай
#4

момчета опитвам се да инсталирам през ОТА нов ъпдейт и за първи път ми дава следната грешка накрая:
Error while downloading!
MD5 sum does not match..

Какво е това?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#5

Това е бъг в еу рома. Ота няма да стане. Сваляш и инсталираш ръчно през twrp.
Ако не си с xiaomi.eu -не знам
Цитирай
#6

MI5 с новата версия на андроид не се спогажда, от личен опит поне за сега. Постоянно ми гърмеше грешка с gps, блутута се включваше и изключваше когато сам си пожелае, системния лаунчер взе да дава постоянно грешки и също така, и не на последно място апарата се самоизключваше сам без каквито и да е било видими причини.
След една седмица ходене по мъките се върнах на старата версия на андроид, и сега апарата работи без каквито и да е било проблеми
Поздрави
Цитирай
#7

Преди малко ми дойде нов ъпдейт 8.4.12_v9-8.0. Дадох на телефона да инсталира и влезе в bootloop. Реших да потърся във форума и се оказа, че и други са в моето положение. Дали ако изчистя датата ще се оправи или ще се наложи ръчна преинсталация (нямам backup)?

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)