Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro

Най-точният съвет е, да си ползва гаранцията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

За всички продукти на Huawei на които им изтича гаранцията до 15 март 2020 е удължена до 15 юни.Да се възползва

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Има ли някой който е на теленор и да е забелязал в последно време че обхвата не е добър. От известно време съм все с една чертичка у дома. Навън не съм се заглеждала. А до преди известно време дори у дома беше докрай пълна скалата. С huawei P20 pro съм.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 870d33129160dc5f136a7f6612272e26.jpg]

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай

Да,така е.У дома всички сме на Теленор,и от известно време забелязваме това.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Значи не е от телефона. Не е само при мен. Защото от телефона съм меко казано адски доволна и досега не ми е направил и един проблем а вече е почти две годишен.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай

(2020-06-09, 14:49:03)dalinda40 написа:  Има ли някой който е на теленор и да е забелязал в последно време че обхвата не е добър. От известно време съм все с една чертичка у дома. Навън не съм се заглеждала. А до преди известно време дори у дома беше докрай пълна скалата. С huawei P20 pro съм.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 870d33129160dc5f136a7f6612272e26.jpg]
Изключи си wi-fi-я и ще се оправи, проблема не е в опертора....

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай

Е досега нали все така е било. И каква е логиката да си спирам уй фай като съм у дома. И от както имам телефона все така е било, навън на данни, у дома уай фай, и обхвата е бил перфектен. А сега не е. Няма логика в това което казваш.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай

Не търси логика, споделяш проблем, и на мен ми направи впечатление че ми увисва сигнала, но в момента в който изключа wi-fi-то и се възтановява, друго не мога да ти кажа....

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай

Здравейте, напоследък доста често ми се случва, когато звъня, отсрещната страна не ме чува, но аз чувам. Това се случва само ако аз звъня. 
Дали е проблем с телефона или е от оператора или сим картата нещо и някой друг имал ли е подобен проблем и съответно някакво решение.
Цитирай

(2020-08-12, 12:47:55)vankata написа:  Здравейте, напоследък доста често ми се случва, когато звъня, отсрещната страна не ме чува, но аз чувам. Това се случва само ако аз звъня. 
Дали е проблем с телефона или е от оператора или сим картата нещо и някой друг имал ли е подобен проблем и съответно някакво решение.

P20 Pro.
Нямам такъв проблем в Русе с А1.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)