Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro

Можеш да си инсталираш glance plus.

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
Аксесоари

Някой знае ли HUAWEY ID какво точно ти дава и има ли смисъл да правя регистрация?
Цитирай

Здравейте! От скоро разполагам с телефона.. до сега нямам ядове но от скоро започна да ми прави следния проблем.. след използване на слушалки или след зареждане.. микрофона спира да работи и при разговор,човека с който разговарям не ме чува.. някой имал ли е подобен проблем? Четох по чуждестранни форуми,че и други хора имат същия проблем
Цитирай

От 20-ина дни имам апарата и днес, при позвъняване от хора от семейството забелязах, че снимките на контактите им ги няма.
Много странно, защото от "Любими" (или Favorites) на двама души са останали снимките, а на други 7 липсват.
Сега започвам да се ровя да видя дали и други снимки ги няма (по спомен, разбира се), но са изчезнали директно и от контактите в Gmail.

Изключително много ме подразни това, честно... Sad
Цитирай

Този Gmail, ьакачен ли е за iPhone-а? Там има ли ги снимките ? Възможно ли е при някакъв merge на контакти снимките да са се затрили?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Да, имам го и на iPhone, но като апликация за имейлите.
Контактите в Gmail никога не са се синхронизирали с iPhone и при iOS няма изобщо такава възможност.
Един и същи контакт на Андроид и на iPhone са ми с различни снимки и на другото устройство нямам проблем.

пп. От доста години ползвам две устройства с iOS и Андроид, но такъв проблем за първи път ми се случва сега.
Цитирай

(2018-09-16, 18:15:48)algor написа:  Контактите в Gmail никога не са се синхронизирали с iPhone и при iOS няма изобщо такава възможност.
Е как да няма, винаги си е имало, но трябва да въведеш Google акаунта си в настройките, а не във външното приложение Gmail. На мен винаги ми се синхронизират към Google акаунта контактите и така ги имам и на iPhone и на андроид телефон. Докато на андроид няма как да синхронизираш iCloud акаунт.
[Изображение: 23363708.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Явно не е от синхронизицаията, но не съм съгласен, че няма и никога не е имало, защото такава има:
[Изображение: b10066dbdbca8d306c7aaeef1ba07795.png]
ПП: не видях горния пост..

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Ок, моя грешка, ама си признавам, че нямам идея кога се е появила тази възможност.
Както и да е, извинявам се.
При мен е така:
[Изображение: image1.png]

Това, надявам се, изключва омацването да е станало заради акаунта на iPhone, а още повече казах по-горе, че на двата апарата едни и същи контакти са с различни снимки и в момента.
Цитирай

Абсолютно си прав. Но аз и в iPhone форума срещам подобни опалквания. Все си мисля, че грешаката не в нас, колкото и да е досадна и единствено оства ръчно да се коригират снимките . Според мен.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Колеги появи се голям проблем спря да ми работи бутона в средата не реагира изобщо и във момента е загрят(много) върнах два пъти на фабрични но не помогна явно е за сервиз става въпрос за п20 про а едва съм го ползвал 3 месеца жалко за тая цена от 1670 лв. Да остана разочарован. При вас да се е срещал такъв проблем? Също забелязвам че и батерията се топи бързичко
Цитирай

Звъни на горещата линия и пращай. Няма какво да чакаш. Опиши проблема на един лист. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Така мисля и аз жалко за толкова кратко време флагмански телефон за ремонт
Цитирай

Винаги ще има дефектни бройки. Кофти е като си падне на теб!

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Защо по повечето сайтове пише че е 4x2.40 GHz Cortex-A73,
а диагностичните апликациите показват 4x2.36 GHz Cortex-A73.?

Различните ъпдейти ли променят честотата му?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Някой да има проблем с темите?На мен ми показва само няколко теми-локал.С Р20 съм,не е купуван от България.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
Цитирай

(2018-10-13, 18:53:52)skysoft написа:  Защо по повечето сайтове пише че е 4x2.40 GHz Cortex-A73,
а диагностичните апликациите показват 4x2.36 GHz Cortex-A73.?

Различните ъпдейти ли променят честотата му?

Процесорът си е на 2.36GHz, но обикновено го закръглят на 2.4GHz.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
[-] 1 потребител изказва благодарност на silverfox за това мнение:
  • skysoft
Цитирай

Здравейте, искам да попитам какви са ви впечатленията от различните цветове на P20 pro. Следващата седмица ще си взимам и се чудя кой от 3-те варианта да избера Smile До колкото ми казаха в магазина, където го гледах, върху този twilight остават много петна от пръсти по задния капак.. Така ли е при всички или само при него?
Цитирай

(2018-10-20, 14:06:41)VeselinST написа:  Здравейте, искам да попитам какви са ви впечатленията от различните цветове на P20 pro. Следващата седмица ще си взимам и се чудя кой от 3-те варианта да избера Smile До колкото ми казаха в магазина, където го гледах, върху този twilight остават много петна от пръсти по задния капак.. Така ли е при всички или само при него?

Аз съм с красивия ? остават отпечатаци но в комплекта е с прозрачен оригинален силиконов гръб и няма проблеми

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2018-10-20, 14:06:41)VeselinST написа:  Здравейте, искам да попитам какви са ви впечатленията от различните цветове на P20 pro. Следващата седмица ще си взимам и се чудя кой от 3-те варианта да избера Smile До колкото ми казаха в магазина, където го гледах, върху този twilight остават много петна от пръсти по задния капак.. Така ли е при всички или само при него?

Препоръката ми е да отидеш в магазина и да ги видиш на място и там сам ще разбереш кой да избереш.
Аз се бях засилил за черен или син, но в магазина като видях двуцветния си харесах него и не съжалявам.
А за цапане и следи от пръсти, всичките се цапат и остава отпечатъци от пръсти.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2018-10-20, 14:06:41)VeselinST написа:  Здравейте, искам да попитам какви са ви впечатленията от различните цветове на P20 pro. Следващата седмица ще си взимам и се чудя кой от 3-те варианта да избера Smile До колкото ми казаха в магазина, където го гледах, върху този twilight остават много петна от пръсти по задния капак.. Така ли е при всички или само при него?

И аз съм на мнение, че е най - добре да ги видиш и да прецениш. Аз исках да взема twilight, но на живо синият ми хареса доста повече. Иначе отпечатъци остават доста.
Цитирай

Здравейте, току що се връщам от магазина и си взех синият Smile Някакви съвети и препоръки за начално ползване ? Първоначално зареждане и такива неща Smile
Цитирай

Изчакваш да покаже пълен заряд батерията - това е. За калибриране на батерията ти трябва няколко цикъла разряд-заряд.

 
Цитирай

Колко пъти видя зарядно, го бутам веднага, да няма изненади ?

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Колеги, някой знае ли програма когато ми звънят да ми изкарва контакта на голяма снимка? SyncME вече не го прави тва нещо. С п9 и п10 плюс беше ок...Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)