Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro

https://play.google.com/store/apps/detai...ts.manager

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-20, 18:12:52)Диан написа:  Колеги, някой знае ли програма когато ми звънят да ми изкарва контакта на голяма снимка? SyncME вече не го прави тва нещо. С п9 и п10 плюс беше ок...Smile
Че те не излизат ли на голяма снимка?

P20 Pro Twilight
Цитирай

(2018-11-20, 21:42:16)Pusheka написа:  Че те не излизат ли на голяма снимка?
Ако си синхронизирал от Гугъл акаунта ти ги показва на малка. Ако пък създаваш нов контакт и му избереш снимка от галерията то е на цял екран.
Поне при P20 е така.
Цитирай

Като отвориш конкретен контакт със снимка и изчакаш около 10-15 секунди се отваря и става голяма. Веднъж като стане голяма, вече си излиза на цял екран. Някои от малките не "порастват", тогава редактираш снимката и си става голяма (не намалява след това).

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Не става голяма, пробвах. Иначе със SyncMe бях синхронизирал със Фейсбук и той сам си сменяше снимките на контактите след като си заменят профилната снимка и излизаха на голям екран като ми звъннат. Smile
Цитирай

При мен стават, само 3 снимки от всичките ми контакти със снимки не "пораснаха" и ги смених. Вече са си големи.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

И при мен са си на цял екран.

P20 Pro Twilight
Цитирай

Сега пробвах, някои станаха някои не. Примерно от 20 контакта то на 4 станаха големи.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

добре де, на мен ми излизат на цял екран, но са тъмни, като на заден план стоят, как да го оправя това, виждат се като през тъмно фолио

ето за какво говора и е много дразнещо

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2018-11-21, 13:16:06)Sokolchev написа:  добре де, на мен ми излизат на цял екран, но са тъмни, като на заден план стоят, как да го оправя това, виждат се като през тъмно фолио

ето за какво говора и е много дразнещо
При изходящо повикване е така и не може да оправи (няма настройки), но при Р9 даже не си личи какво има на снимката. Докато при входящо няма проблем и при двата телефона, явно е традиция при Хуавеите. Но като алтернатива може да се ползва някаква външна програма/апликация при които избора е голям.

Само да допълня за външните програми, че някои от тях се държат странно при различните модели телефони, а при други не. Трябва да си ги тествате една по една докато си харесате някоя.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

при входящо ми е по абсолютно същияначин, пробвах няколко външни програми но нищо не ми допадна, странни са

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Готов съм, SyncMe вече бачка обаче иска да се лог-неш през браузъра преди да синхронизира Фейсбук. И сега всички снимки са ми на голям екран и са със хубаво качество. Smile
Цитирай

Някой купувал ли док за свързване към телевизор с цел телефона става като компютър от Ali и може ли линк. Поне да знам, че като ще поръчвам ще върши работа. Smile
Цитирай

Да вършат чудесна работа. Търсиш type-c  към HDMI .

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Аз използвам такава играчка. Върши чудесна работа и на П20п. И на Ноут 9...
Купена от Технополис...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

може ли снимка на това устройство

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...68&page=10


S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Става и само с кабел, но в бг трудно се намира

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Не е трудно. Има ги на много места кабелите. Но към това, което съм постнал може и зарядно да се включва и други удобства...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

(2018-11-29, 11:59:24)nedelchev nikolai написа:  Не е трудно. Има ги на много места кабелите. Но към това, което съм постнал може и зарядно да се включва и други удобства...
Къде е поста?

P20 Pro Twilight
Цитирай

(2018-11-29, 12:30:50)Pusheka написа:  Къде е поста?
https://forum.androidbg.com/showthread.p...68&page=10

тук и по-нагоре човека го е поснал само линка.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Ползвам Мейт 10 про, но предполагам че нещата са същите. При мен става с кабела за зареждане връзката с монитор и за мишка се ползва екрана, но с док може да се включи и зареждане, мишка и др. Пoлзвам Huawei Mate dock 2.
Купуван от България за под 40лв.
Цитирай

Аз ползвам такова https://m.bazar.bg/obiava-23201953/usb-t...mi-adapter

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2018-11-29, 11:59:24)nedelchev nikolai написа:  Не е трудно. Има ги на много места кабелите. Но към това, което съм постнал може и зарядно да се включва и други удобства...

Линк може ли за кабел?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Може. Ето - https://4sales.bg/usb-type-c-km-hdmi-kab...laten-1203

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)