Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro

Здравейте. Huawei p20 pro има ли реплика? Изпадат изгодни предложения на телефона в olx с гаранции и задавам този въпрос за да не попадна на фалшификат. Какво трябва да се гледа при купуването от olx и подобни . Благодаря ви.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Не, няма реплика на този модел. От продавалник по възможност нов или малко употребяван с остатъчна гаранция.

 
Цитирай

Разглеждах, че има и запечатани даже с гаранция от оператор. Благодаря за отговора.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При моя p20 pro има странен проблем с youtube. Гледам някое клипче и по някое време екрана забива на определен кадър но аудио то си върви нормално. Интересното е, че сменям с друг клип и отново на екрана е кадъра от предния клип. Всичко се оправя след като изляза от приложението. Телефона е на 1 месец и много ми харесва. Някакви идеи относно моя проблем?
Цитирай

Преинсталирай  youtube явно проблема е само при теб.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Изтрий кеша на телефона, също и приложението. Рестартирай и пак го инсталирай.
Цитирай

Деинсталирах актуализациите но няма промяна. А самото приложение не ми дава да го деинсталирам.
Цитирай

Изтрий кеша и рестарт и пак не помага, така ли?
Цитирай

Изтрих кеша но не съм рестартира. Деактивирах youtube после го активира. И пак заби макар и след по дълго време.
Цитирай

Това със забиването на клиповете през мобилен нет ли ти се случва или през WiFi, или и през двете?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

През WiFi съм сигурен, че забива. Но за мобилния имам съмнение. Имам служебен телефон и п 20 го ползвам основно в къщи. А дали може да се деинсталира youtube?
Цитирай

Ако е стоково приложение, само чрез root, иначе опитай да го спреш чрез настройките на Google Play.

 
Цитирай

Питам, защото и аз имах такъв проблем с Тубата. Също ми забиваха и клиповете във Фейсбук или изобщо не тръгваха. Оказа се, че е от настройките на рутера. Пипнаха нещо дистанционно от оператора, който ползвам и всичко тръгна гладко.

You Tube е стоково, да. Можеш да деинсталираш актуализациите, но не и приложението. Можеш да го спреш също.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Ще пробвам само през мобилен да видя как ще се държи. А иначе за root на телефона ще изчакам. Благодаря за отговорите и хубав петък ?
Цитирай

Намери и инсталирай YouTube Vanced, може да работи по - добре и няма да имаш реклами. А и работи на минимизиран екран или когато е заключен телефона.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

И аз имам същия проблем с YouTube(с YouTube Vanced е същото), и го прави независимо от това дали е през WiFi или през 4G+, така е още откакто го купих през Юли.
Опитвал съм всичко изброено по-горе, но без резултат, явно проблема е хардуерен.
Цитирай

Да се надяваме след ъпдейт към последния андроид да нямаме проблем. Понеже си мисля, че е софтуерен проблема.
Цитирай

аз нямам проблеми, гледам си нон стоп ютюб и нито забива нито прекъсва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

И аз не съм имал проблеми с вградения YouTube. Инсталирах YouTube Vanced, и спрях вграденото приложение, заради рекламите и възможноста за работа и на заключен екран.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Здравейте, колеги.

Искам да споделя едно интересно наблюдение, което направих скоро.

Както повечето mobile geeks знаят, дуото P20 & P20 Pro официално нямат Gorilla Glass защита, а използват някакво custom стъкло на Huawei. Всички големи сайтове го потвърдиха още при първите пълни ревюта на устройствата, потвърди го и небезизвестния JerryRigEverything във видеото си, в което изрично казва и доказва, че стъклото не е Gorilla.
On top of that има официален туит на Huawei India, в който казват също, че не е Gorilla. цък


Тъй като знам, че в сайта на Gorilla Glass има пълен списък на на всички марки и модели, които имат тези стъкла, съм проверявал няколко пъти преди да си купя моя P20 и съм на 100% сигурен, че у-вото P20 Pro не присъстваше. Ами вече присъства. Според сайта им, P20 Pro има Gorilla Glass 5. Не знам дали тази опция е market- dependent или не, дали всичките P20 Pro са със GG5 или от скоро е влязло в производството вграждането на това стъкло, може само да спекулираме. 

Също така съм на 90% убеден, че до скоро Mate 20 Pro също до скоро се твърдеше, че е без Gorilla Glass стъкло. Ами вече също присъства във списъка на сайта.

Ето линка, може да се уверите. Не знам,  дали някой от Вас ако е звънял на Huawei BG и дали ги е питал по този въпрос, ще е интересно да се осведомим за тяхното мнение, каква принципно е защитата на P20/ P20 Pro.

Vorsprung Durch Technik
Цитирай

Мисля, че нещо си се объркал. В линка, койти си дал изобщо не пише, че става дума за Gorilla Glass 5. Там пише нещо съвсем различно. Това, че НЕ е Gorilla Glass 5 не означава, че въпреки всичко стъклото в P20 Pro не е производство на Corning Gorilla Glass.
https://www.corning.com/gorillaglass/wor...ass-5.html Ето това е списъка, на всички продукти с Gorilla Glass 5.

LG G2 & LG Leon ---> HUAWEI P20 Pro
Цитирай

Виж пак Цък

Vorsprung Durch Technik
Цитирай

честно казано ми е все тая дали е горила, маймуна иле просто стъкло Smile вече 2 пъти имаше среща с теракот и нищо му няма

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

От къде може да се види колко време е говорено по телефона, има ли някаква статистика някъде? Входящи-изходящи... Става дума за 20 Про.
Цитирай

Система -> За телефона -> Състояние
[Изображение: Screenshot-20190311-134900.jpg]
Всъщност, това е времето на работа на телефона, а не на обажданията.

А аз да питам, включили ли сте това и има ли разлика в звука при разговор с включена опция?
[Изображение: Screenshot-20190311-135356.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)