Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro

По принцип няма да ме притеснява че ще стърчи още малко
По скоро дали няма лесно да пада ако често влиза в джоб телефона
Това повече ме притеснява
Едва ли ще повлияе на качеството на снимката, това е другото пък
Цитирай
Аксесоари

Вече осем месеца са залепени и не са падали все още.И по джобове и в тесни чантички го слагам и не са мръднали.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

Привет, някой има ли възможност да извлече инсталиращия файл(апк-то) на стоковото приложение за времето? Деинсталирах го по погрешка, а никъде в нета не мога да го намеря, за андроид 9 става дума.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

https://drive.google.com/file/d/1h6lWi03...p=drivesdk

Ето, опитай да го изтеглиш и инсталираш.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogov67 за това мнение:
  • venko1407
Цитирай

Не знам защо не става, изписва "приложението не бе инсталирано". Такива теглих от нета и все не можеха да се инсталират, затова питах ако някой може да го екстрактне, за да бъде точно за този модел.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

Това е екстрактнато от моя телефон, не знам защо не се инсталира. Може да ти се наложи да правиш ресет, след него ще го имаш със сигурност.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogov67 за това мнение:
  • venko1407
Цитирай

Във форума на XDA четох, че има 2 начина
- влизаш във приложението "App Gallery" и търсиш там
- ресет на устройството
Вярно, беше във форума на мате 20 про, но то е същото! Smile
Аз лично също пробвах да инсталирам някое от стандартните приложения на хуавей, но без резултат, като например деинсталирах приложението "Компас" и сега няма откриване и инсталиране, единствения вариант е друго приложение или ресет



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



[-] 1 потребител изказва благодарност на mom4ev за това мнение:
  • venko1407
Цитирай

В app gallery го няма същото, а ресет мисля, че не си заслужава. В крайна сметка щом няма друг начин, ще слагам друго приложение.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

Simple Gallery: Photo Manager & Editor
https://play.google.com/store/apps/detai...ls.gallery

Пробвай тази Галерия може да ти допадне, аз от доста години не ползвам стоково приложение Галерия.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2019-05-17, 20:28:58)skysoft написа:  Simple Gallery: Photo Manager & Editor
https://play.google.com/store/apps/detai...ls.gallery

Пробвай тази Галерия може да ти допадне, аз от доста години не ползвам стоково приложение Галерия.

Има ли бг език
Цитирай

НЕ, само английски.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Колеги, ще се отразят ли по някакъв начин рестрикциите срещу Huawei на нашите телефони?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Поне за сега на вашите няма, защото когато решението е взето, вие вече сте имали телефоните. И така ще си продължат поддръжката, за разлика от новите телефоните, с които не е ясно какво ще стане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Бижу
Цитирай

Имам питане - след последния секюрити ъпдейт (270) как се държи батерията ви? Имам чувството, че почна да пада още по-бързо и някак си ме дразни това (не, че имам какво толкова да направя).
Цитирай

И аз имам чувството че малко по-бързо пада.
Цитирай

Не малко по-бързо. То е очевидно, че пада значително по-бързо. Не знам какво са направили, мислех да правя хардресет, но щом и при вас е така значи....
Цитирай

Кой е този ъпдейт

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай

9.0.0.270(C432E5R1P9)
И при мен пада по-бързо.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Аз съм още със 240 ама телефона е английски.

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай

Не знам, аз мисля че няма проблем и не пада по бързо. На 35 процента съм, със работещи уайфай а навън данни, не ги изключвам изобщо. Всичко ми е пуснато. И съм го използвала доста днес. Над 7 часа екран до тук. [Изображение: 2bce665e1d9d35482810c49c3b3badf9.jpg][Изображение: 5cd26e252b9dcd9ba2ff710271c9c6ed.jpg][Изображение: fbec17f1bf693cd1a32d5569c0abaded.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай

При мен всичко е изключено (просто такъв ми е стила на ползване) и съм на 5 часа екран и оставащи 30% заряд. Няколко ъпдейта назад във времето, тоя телефон (при същия начин на потребление) изкарваше с 1 заряд около 2 1/2 дни. Сега кара ден и половина макс.
Цитирай

Допълвам от днес, вече съм над 9 часа екран и е на 17 процента. За мен това си е много добро поведение на батерията, на фона на използването на телефона днес и не само днес. [Изображение: 281ab7b26775a571e9f113372c539176.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай

(2019-03-18, 13:01:00)nanobanano написа:  Пускате си Always On Displey и забравяте за лед индикатора.

Имам един върпос свързан с този Always on Display. Има ли начин да направя часовникът 24 часов режим на работа? Навсякъде другаде няма проблем, но в Always on Display е 12 часовата опция.
Цитирай

(2019-05-29, 16:35:31)fossa написа:  Имам един върпос свързан с този Always on Display. Има ли начин да направя часовникът 24 часов режим на работа? Навсякъде другаде няма проблем, но в Always on Display е 12 часовата опция.

Засега няма, това си е софтуерен бъг

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-05-29, 17:13:14)Sokolchev написа:  Засега няма, това си е софтуерен бъг

Мерси. Надявам се при следващия ъпдейт да го поправят, защото не ми харесва така Smile .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)