Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro
#51

(2018-05-11, 20:41:31)Бижу написа:  И аз имам цветни петна на този прозорец и гледам, че са съвсем същите цветове и на същите места. Явно е фон. С Р20 Рro съм.
[Изображение: Screenshot_20180511-213849.jpg]

Това е нормално защото е от приложението.След последната актуализация е така .

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте колеги, абе как да оправя тая клавиатура, че да не ми подсказва за думите които пиша, какво ли не опитах.
Цитирай
#53

На прима виста погледнах и не можеш Smile
Цитирай
#54

Изтеглих си друга клавиатура, на Гугъл и си я настроих.
Цитирай
#55

Отиваш Settings->System-> Language & input-> SwiftKey Keyboard
И от там вече са настройките
Цитирай
#56

Ето[Изображение: ef990773c913b27d109078439f14777f.jpg][Изображение: 6bc2dccb0b66788155391dac4a2d4d5f.jpg][Изображение: ddb3de8fb8163034158fdb685cdbbba6.jpg]
Цитирай
#57

Тия настройки при мен не сработиха колеги.
Цитирай
#58

Swiftkey клавиатурата е еднаква при всички устройства с андроид. Аз съм си спрял поправката на думи.
Цитирай
#59

Здравейте, и при вас ли фугата между страничната лайсна и дисплея е по голяма при камерата, или само при мен?
Цитирай
#60

(2018-05-21, 10:59:55)vovalinder написа:  Здравейте, и при вас ли фугата между страничната лайсна и дисплея е по голяма при камерата, или само при мен?
И при мен е съвсем леко по- голяма, но тази между задния панел и лайсната, но не мога да съм сигурен, може би просто е илюзия

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Цитирай
#61

Грешката е моя, между лайсната и гърба е но спокойно без натиск влиза хартия в тая фуга, мисля да го върна все пак нали е прахо и водо устойчив да не стане беля.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#62

При мен няма растояние.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#63

И при мен няма забележима фуга!

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Върнах го днес, ще видим.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#65

Желая успех и дано ти го заменят!

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Снощи 2 пъти и днес 2 пъти ми се рестартира телефона. Ползвам едни и същи приложения и до сега съм нямал проблеми. На МенТел съм, някви идеи? Б120 Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#67

Като за начало му сложи друга сим карта и виж дали ще има същия проблем.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#68

Ами то не се знае дали въобще е от оператора. За 5 дена ползване не се е рестартирал, а тук за няколкото часа - 4 пъти. Направих му Factory reset, дано няма проблеми. Ако има - на сервиз (макар, че и те ще му върнат фабрични и ще кажат, че нищо му няма).

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#69

На телефони ми се е случвало от заминала сим или мемори карта да се рестартират. След смяната им всичко се оправя. Няма да влизам в подробности, просто опитай.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#70

От вчера до сега няма проблеми. Друга карта не мога да ползвам, защото няма как. Ако им пак такова нещо ще отида да си сменя картата.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#71

Вчера се рестартира пак, днес смених картата. Да видим.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#72

Ако продължава пак искаш замяна, не ремонт.
Цитирай
#73

Съмнява ме да ми го заменят, ще има да ме въртят тия от Виваком. Ще искат да го пратят на ремонт. А и аз съм го ползвал 1 седмица телефона, само първите 48 часа може да искам замяна.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#74

Кажете друга програма освен Sync Me, с която да си синхронизирам контактите с Facebook. Какво и стана на тая програма не знам, още с P8 я ползвам и всичко е наред. Сега като синхронизирам ми изкарва 3 контакта, а като започна да търся във Facebook - нищо.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#75

При мен пак се рестартира за 2 дни 3 пъти и ще го пращам за ремонт с нагласата, че ще ми кажат, че нищо му няма. Такова усещане имам. Въпроса е, че ако се окажа прав какво правя след това? Не може да стоя на този телефон и постоянно да му треперя дали няма да се рестартира. С п8, п9 и п10 плюс съм нямал такива проблеми, но за жалост сега такъв ми бил късмета.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)