Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro

nedelchev nikolai дава обективни мнения на база пряк допир и усещане с два модела телефона. Това, че се е опитал да обясни с метафора разликата между телефоните няма смисъл да се започва спор по отношение на метафоричните субекти в сравнението. Аз лично много се радвам на подобни сравнения направени на база пряко впечатление, а не чул и попречел от някъде. Тези сравнения за мен имат стойност и като цяло са много полезни на хора пред дилемата, кой апарат да си вземат. Като цяло и двата телефона в мнението на nedelchev nikolai са много добри и всеки един има предимства и недостатъци пред другият.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • nedelchev nikolai
Цитирай
Аксесоари

(2018-07-16, 09:01:12)skiman написа:  Пххахаха Q7...мда. Като Q7- цата ти спре малко преди Пазарджик и ти светне един червен надпис на таблото STOP без видима причина, и после чакаш 2 часа репатрак решаваш, че е по-добре да се върнеш на "скапания" френски автомобил. Защото все пак целта е да стигнеш до Бургас, а не да си останеш по средата на магистралата.
Това е лична случка. След което Q7-цата беше върната в магазина и бе заменена с Пежо.

оф топик. Моля за извинение.
Как да ти кажа...те и лъвчетата  спират и пак същото и пак личен опит ?

Пс: Освен това, никъде не съм писал, че френските автомобили са скапани (самият аз имам два), просто класата е друга...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Аз едно не схващам. Защо във всяка тема за Huawei, се появяват собственици на самсунг и се започва хвалебствия и сваляне на звезди? От друга страна в темите на самсунг, не пише никой от собствениците на Huawei и да обяснява, колко кофти телефони са самсунг?
Просто ми е странно.
Цитирай

Като имах Samsung, пишех в раздела на Samsung. Сега съм избрала да съм с Huawei, чета и пиша тук. Хората, обаче са жадни за внимание... А не е като да не сме виждали Samsung, с нищо нито ме изненадват, нито ме информират... Оставих S7 Edge, за да си взема P20 Pro. Как не схващат, че е личен избор и защо смятат, че се нуждаем от просветление? 
Дали да не вземе някой модератор да позамете и да ги посъветва да си стоят в техния гьол?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2018-07-16, 08:51:25)nedelchev nikolai написа:  ... Но когато се качиш в едно Ауди-Q7 от същата година на производство разбираш защо е три пъти по - скъпо и какво е класова разлика ... 

Е като са различни класове е нормално да има класова разлика ...

(2018-07-16, 09:15:41)ivanov_km написа:  nedelchev nikolai  дава обективни мнения ...

Мнението ясно ..като дупето е ... всеки го има и аз му го уважавам ... Да разбирам го, че ноут 8 му харесва повече и нямам проблем с това ...
Проблема идва от това, че сравнението не му е обективно и не е много на място ... Съвсем едно е да сравняваш Q7 2017 със ситроен С4 2017 или някое пеженце от 2/3** сериите и съвсем друго да го сравняваш с DS7 Crossback 2017, който му е в класа и струва сходно като цена ... Сега като се казва "френски автомобил" нека поне се упомене кой е автомобила, че има "френски" и "френски"  ...
Обратното също е валидно ... DS7 Crossback да го сравняваш някое малко ауди а2/3/4 ... не е много обективно нали ... класове споменаваме уж ...
Ето нагледно:

От горното остава да си изберете само визията ...лукс и комфорт на сходно ниво с превес на едно или друго във всеки модел ...
Същото е и 2та телефона ...едини ще снима по добре, ще свири по добре през слушалки ... другия ще има по добро видеозаснемане и с-пен ... Всеки според нуждите и предпочитанията избира ...

(2018-07-16, 09:21:24)nedelchev nikolai написа:  Как да ти кажа...те и лъвчетата  спират и пак същото и пак личен опит ?

Всичко спира ...
Цитирай

Така ,
За тези  който ме пращат да пиша в темата на Самсунга.- уважаеми съфорумци, аз също съм и притежател на Хуауей и мисля това ми дава право да пиша в тази тема колкото и на всички останали негови притежатели !
На хората преминали от Samsung S7 на P 20 pro ще напиша следното.- P 20 pro е по - добрият апарат без съмнение !
Аз съм написал личното си мнение и съм сравнил два свои апарата  като нито веднъж не съм написал, че П 20 про не е достоен апарат ! 
Постарал съм се да бъда достатъчно обективен и без излишен фанатизъм съм написал лично мнение... 
Извинявам се ако на някого не му харесва, че не изпадане в екстаз от П 20 про, но това не пречи на никого да го прави ...

bodonance, нали разбираш, че сравнявам флагман на Хуауей с устройство, което е на почти една година и не е последното на другата фирма?!?!

Пс: По никакъв начин не съм свързан с бизнес с телефони. Купувам си ги за собствена употреба и нужди...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 4 потребители изказват благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • eksoldier, ivanov_km, scorceni, stenlius
Цитирай

Ти просто си поредният, който ни храни с инфо за Samsung. Нали се сещаш, че който не знае, а се интересува, ще отиде да прочете. Другите информатори ги затриха. Щом имаш и Huawei, ок, но тук  темата е "Отзиви за Huawei", а не "Сравнение на Huawei с други марки" .

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Оценката колко е добър един телефон винаги минава през някакво сравнение иначе как да стане? Никой не очаква телефон от премиум серията на който и да е производител да е пълен провал от към качество и възможности. Поради този факт е необходимо да се премине към сравнение с нещо конкурентно. Вместо по нашите форуми да толерираме лично направено сравнение, направено на база пряк опит, ние тук "фенски" се нахвърляме точно на тези отзиви. Сега обективно, не обективно нека сам да си прецени. Факта, че човек купува дадено устройство и налива едни 1400+ за него е красноречив факт, че устройството му харесва. И като завършек на тази моя писаница искам да кажа, че няма как на днешно време да се даде оценка "Телефонът Х е най-добрият телефон за У годината" Радвайте се на лични сравнения и не се опитвайте да убеждавате др. страна, че даденият телефон е изцяло по-хубав от др.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • genchev.style, scorceni
Цитирай

(2018-07-16, 11:04:24)nedelchev nikolai написа:  bodonance, нали разбираш, че сравнявам флагман на Хуауей с устройство, което е на почти една година и не е последното на другата фирма?!?!

Колега сравнението между тях го разбрах, и е страхотно ... Посочил си кое в кое устройство ти харесва повече или по малко ... Също така си имаш мнение кое устройство ти харесва повече ... Уважавам ти мнението независимо дали съвпада с моето мнение или не ...

Забъркването на автомобилите беше някак не на място и не много адекватно и именно това пиша ... особено пък ако имат разлика няколко пъти в цената ... Именно за което ти дадох пример с близки по цена и клас автомобили, където  споменатия от теб автомобил има "истински" конкурент ...
Цитирай

Бижу,
Аз всъщност написах много хубав отзив за апарата!
И за пореден път - апарата е много добър...

Имам въпрос, който ще задам тук за да не отварям нова тема - има ли секретна папка този телефон? П20 про имам в предвид.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

В Mate 10 Pro ситуацията е следната. При теб не би трябвало да е по различно. Не съм правил папка, защото си ползвам сензора и няма кой да пипа. [Изображение: 299f770132cb330d62f378946b6035b5.jpg][Изображение: 8232abbe0b23ebb532806735302a8ab3.jpg][Изображение: da4520d6057e88f989f64b54b3a7a37b.jpg][Изображение: e750b6ced24bf44297d7507e508704d6.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • nedelchev nikolai
Цитирай

Самсунгите имат екрани и шарени менюта - в това водят и хората им харесва.+ им е ,че са с блутут 5 ,а хуавей още на 4.2...
Видео заснемането водят пак самитата.Като цяло самсунга водят с малко в повечето неща с малко ,но са от тези неща дето хората им се връзват ,а че на батерия няма кой да ги бутне и на флагманите си идват с кейс и не се занимаваш да даваш още 100лв за кейс и външна батт Smile
Но като функций вече много се изравниха телефоните - моя стария хонор 6 го гледаха като нло ,че я имаше опцията да се връзва wi-fi ,ако вече си бил вързан към тази мрежа и да се разкачва после като си далече от нея.Сега ги имат всички телефони това и редица други неща като менидъжъра за сканиране дето преди всеки имаше клеан мастер и се оплакваха ,че нямат памет :Д

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Здравейте, има ли начин за смяна на шрифта, или да се изтегли от някъде?
Цитирай

(2018-07-18, 11:50:19)nastykb написа:  Самсунгите имат екрани и шарени менюта - в това водят и хората им харесва.+ им е ,че са с блутут 5 ,а хуавей още на 4.2...
Видео заснемането водят пак самитата.Като цяло самсунга водят с малко в повечето неща с малко ,но са от тези неща дето хората им се връзват ,а че на батерия няма кой да ги бутне и на флагманите си идват с кейс и не се занимаваш да даваш още 100лв за кейс и външна батт Smile
Но като функций вече много се изравниха телефоните - моя стария хонор 6 го гледаха като нло ,че я имаше опцията да се връзва wi-fi ,ако вече си бил вързан към тази мрежа и да се разкачва после като си далече от нея.Сега ги имат всички телефони това и редица други неща като менидъжъра за сканиране дето преди всеки имаше клеан мастер и се оплакваха ,че нямат памет :Д
Ама и си вярваш сигурно? Тези кейсове, които слагат в комплекта не струват и 2$.....минали са покрай качествен кейс. Разликата в живота на батерията между S9+ и Mate 10 pro(посочвам тези модели, защото ги използвам в момента) не е толкова голяма, а да не забравяме ,че дисплея на Самсунга е 2K. Да батерията на Mate-а със сигурност е по-добра, това няма как да го отреча . И двете компании правят много добри модели, не е нужно във всяка една тема да се сравняват.
Цитирай

(2018-07-18, 15:32:57)vovalinder написа:  Здравейте, има ли начин за смяна на шрифта, или да се изтегли от някъде?

  Шрифта се сменя като задържиш пръст върху иконата теми, но няма голям избор.
  А как се добавя нов - вече не знам.
[-] 2 потребители изказват благодарност на exte за това мнение:
  • enigma79, vovalinder
Цитирай

За кейса си купих 3 по скъпи и още си карам със оригиналния в комплекта. За 2 долара си е чудесен. Имаш и фабричен протектор - който вече мен не ме кефи никак де.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Аз ползвам тоя който ми дойде с мейта и си ми харесва много, силиконов прозрачен.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

https://www.olx.bg/ad/thin-fit-ultra-tan...7qoYl.html
Препоръчвам този, много добре приляга, минимум увеличава обема, не пречи на стъклени протектори.
Цитирай

И автоматично става като всеки друг телефон за 200 лв... Аз лично предпочитам прозрачния кейс който хем пази, хем не крие дизайна.
Цитирай

На мен не ми е приоритет да демонстрирам с какъв апарат съм, този който е в кутията ми е като от зрънчо, луфта му е доста сериозен и се личат прашинките и боклучетата които се събират.
Цитирай

Никой не е казал, че тва трябва да е приоритет. Аз си купувам телефон и според дизайна, за тва всъщност и не взех 20 про, а мейта, харесва ми много повече. И когато го напъхаш в кейса който си предложил казах какво става. Идеята е на мен да ми харесва, не да впечатлявам някой. В крайна сметка не хората ми избират телефона...
Цитирай

Ами идеята е същата като твоята, вземам това което на мен ми харесва, а на мен ми харесва кейса който съм предложил, не задължавам никой да го купува, просто предлагам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Здравейте,

Имам Mate 10 Pro , в магазин на Теленор видях P20 Pro и имаше Live Wallpaper някакво цвете, възможно ли е да се качи този Live Wallpaper на Mate10 Pro?

Благодаря!
Цитирай

https://www.theandroidsoul.com/download-...wallpaper/

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай

Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)