Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Комплексен проблем с новия ми S9+
#1

Колеги здравейте. Изключително съм доволен от телефончето, но започна да ми прави магарии Bu
   
 
Когато оставя телефона вечер зареден на 100% сутрин като го светна е паднал на 90% това нормално ли е?
Камерата, също ми се стеува, че не се представя на ниво, сравнена със камерата на седмицата на мой познат, снима малко бавно, тоест явно нещо не може да фокусира като хората?
Най-досадния проблем ми е, че между 5-10 секунда на разговора не ме чуват Sad .
Дайте съвет как да преборя неволите, че телефончето е уникално, но с тези дребни ядове ме ядосва Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

Това с прекъсването по време на разговор и при мен се случваше. Сега след последния ъпдейт мисля, че понамаляха тези проблеми.
Цитирай
#3

С изключен AoD за една вечер ми падат между 2-3%, не е нормално цели 10% за една нощ да паднат.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#4

Влез в настройките в поддръжка - батерия и виж консумацията - кое приложение харчи от батерията....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#5

(2018-04-11, 09:52:20)Lion написа:  Колеги здравейте. Изключително съм доволен от телефончето, но започна да ми прави магарии Bu
   
 
Когато оставя телефона вечер зареден на 100% сутрин като го светна е паднал на 90% това нормално ли е?
Камерата, също ми се стеува, че не се представя на ниво, сравнена със камерата на седмицата на мой познат, снима малко бавно, тоест явно нещо не може да фокусира като хората?
Най-досадния проблем ми е, че между 5-10 секунда на разговора не ме чуват Sad .
Дайте съвет как да преборя неволите, че телефончето е уникално, но с тези дребни ядове ме ядосва Sad

Аз съм с S8. При мен батерията е по същия начин. В 23ч го изключвам на 100% В 7ч е на 91-92%

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)