Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за HTC Desire 500
#1

Здравейте какво е необходимо за да се префлашне този телефон защотото е останал в режин на рекавъри и като се включи не иска да зареди операционната система а стои да вляза в рекавъри като му задам Bootloader и се рестартира и до там като вляза в рекавъри и просто ме връща наново и не се влиза и там и се разбих да търся тема как се префлашва и с карта памет мъчих и не става тръгва да зарежда да се преинсталира и след малко оп пак това на снимката ...Помогнете зная че е стар телефон,но все още работи ..


Прикачени файлове
.jpg bootloader-htc-desire-500.jpg Размер: 47.26 KB  Сваляния: 36
Цитирай
Аксесоари
#2

Рековерито явно си работи...защо не му пуснеш хард-ресет?Ако имиджа е в ред,ще си запали веднага!
Цитирай
#3

Вибрира ли като го включиш?
Цитирай
#4

Снимаката е примерна не е това което показва като го включа вибрира и веднага влиза в рекавърито обаче ме притеснява един надпис най горе с червено Locked Това какво е закючено Fastboot ли?Защото търся теми за заключено рекавъри или Fastboot...За хард ресета за този модел не съм запознат как става от компа а през рекавърито като му дам и веднага ме връща в менюто като го включа.
Цитирай
#5

Колко пъти вибрира?
Цитирай
#6

Както при включване..
Цитирай
#7

Значи трябва да отключиш bootloader и да намериш правилния софтуер за тоя тел.
Цитирай
#8

Ще потърся при руснаците ...

Ами мъчих го , но така и не намерих драйвери,които да работят на Windows 10 кажете какво да се инсталира на компа правя всичко по описание на руснаците и накрая като дам на диспечера да инсталира непознатото и неправилно инсталирано ми дава ерор 43 това е липса на нещо друго???
Цитирай
#9

Може да има хардуерен проблем в телефона, конектори, кабели, и т.н.
Трябва да се огледа всичко и с подходящо оборудване. Не всичко опира само до преинсталация
Цитирай
#10

Аз гледам чуждите форуми и те се оплакват от драйверите на Htc.
Цитирай
#11

Виж това https://forum.xda-developers.com/htc-one...1-t2858337   дано да ти е от полза.Прочети и това https://blogs.msdn.microsoft.com/usbcore...h-code-43/
Цитирай
#12

Здравейте, моя проблем е следния. Телефона не се използваше около 4 месеца, батерията беше извадена. Наложи се да го използвам включих го и ми дава това което е по долу на снимката. Каквото и да дам като опция дали хард ресет или друго всичко пробвах пак там ме връща. Става въпрос за HTC desire 500. Пррди това ди вървеше безупречно.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

Същия проблем при мен заключен бутлоудер и край не можах да го отключа и на сервиз ходи и замина в коша опитай като мен с гледане на клипчета из тубата ако не захапе в коша или ако си го искаш по добре смени платката,но аз бях на мнение че не е рентабилно да се дадат 50 лв като телефона идеален е 60-70 .. Успех!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)