Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лоша предна(Селфи) камера на Mate 10 pro
#1

Здравейте, от известно време имам мейт 10про, и предната камера, въобще не ми харесва, няма никаква острота, едно леко смешно примерче, като си оставя мустак и се снимам става все едно съм се изцапал под носа Big Grin а всички красоти, бокета и т.н неща са изключени, и цветовете са едни преувеличени, Вие доволни ли сте от вашата предна (селфи) камера? Някой би ли постнал някое селфи.. Преди месец имах P10 и неговата камера беше в пъти по добра.
Цитирай
Аксесоари
#2

Зле е, даже доста.
Не ползвам предните камери на телефоните, но като сравня тази със стария си телефон например (iPhone 6) ... трагедия.

Снимките излизат прегорели и бледи, това е по-дразнещо от липсата на острота.
А като гледам как "валят" ъпдейти с корекции на проблеми ... надали някога ще се сетят да подобрят софтуера за тази камера.

 
Цитирай
#3

Ами изключете портретния режим, който е ОН по дефаулт.
Цитирай
#4

(2018-04-12, 20:06:08)emzo написа:  Ами изключете портретния режим, който е ОН по дефаулт.
Всичко изключвам както съм написал, ако има друг начин ще бъда благодарен да споделиш. Smile

(2018-04-12, 20:06:08)emzo написа:  Ами изключете портретния режим, който е ОН по дефаулт.
Всичко изключвам както съм написал, ако има друг начин ще бъда благодарен да споделиш. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)