Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой браузър използвате?
#1

Кой браузър използвате на Samsung Galaxy J7 2017? Имате ли наблюдения за работата на телефона като скорост и батерия при използване на различни браузъри и какви са впечатленията ви?

Android4e
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добър е стоковия.
Цитирай
#3

Аз ползвам Chrome и съм доволен. Не съм ползвал браузъра на Samsung за това не мога да кажа кой е по добър от двата..
Цитирай
#4

Аз ползвам тоя на Самсунг.
Не мисля, че различните браузъри ще окажат някаква разлика в изтощаването на батерията.
Даже и да има такова ще е от порядъка на 1-2%, което е нищо при тази мощна батерия.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#5

Аз използва или браузъра на Samsung или Google Chrome. Ползвал съм и други или по-скоро съм пробвал, но не са ми били толкова удобни. Според мен всичко е до вкус и предпочитания. Основните неща ги има всеки бразър. Някой имат и допълни опции дето другите нямат, но как да е. А до батерията не съм отделял време да ги съпоставям по това кой ще точи повече. Някаси си мисля, че за икономия на батерия Opera Mini може би би бил икономичен, но знам ли.  

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#6

Brave консумира до 35% по-малко ресурси при обработка на тежки страници от Chrome, и до 50% по-малко от Firefox.
[Изображение: e5c38462de42.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#7

Здравейте! Аз използвам браузъра на samsung преди бях на chrome ама се отказах от него,защото много вируси ми излизаха на телефона. Тези вируси са ,че съм спечелил iphone xs max и там разни други глупости. Това много ме ядосваше и заради това се наложи да отида на samsung браузъра. От него много съм доволен нямам забележки така , че за мен samsung браузъра е по-добър.

Лека вечер от мен!

Lol :лол
Здравейте хора много обичам да се занимавам с телефони заради това членувам в android.bg. Едно от любимите ми занимания е да чета различни характеристики на телефоните.


Цитирай
#8
Lightbulb 

Брейв Браузър - brave.bg
Браузърът който ще разцепи хром
Цитирай
#9

Кой мобилен браузър си заслужава да бъде използван през 2020 година: https://androidinsider.ru/soft/kakie-mob...-godu.html

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)