Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представиха гейминг смартфона Black Shark с цена 800 лв.!!
#1

[Изображение: 28lvpet.jpg]



Xiaomi току що обявиха новия гейминг хит Black Shark със шокиращата цена от само 800 лв. за топ модел с последния върхов процесор Снапдрагон 845!! Други характеристики: течно охлаждане, батерия 4000 mAh, бързо зареждане 18 W през Quick Charge 3.0, двойна камера, версия с 8 GB RAM, Bluetooth gaming controller. Огромната батерия осигурява поне 5 часа нон-стоп игра на “King of Glory”. Още инфо: https://www.gsmarena.com/xiaomi_blacksha...-30525.php https://www.gizmochina.com/2018/04/13/black-shark-gaming-phone-officially-unveiled-with-snapdragon-845-shark-gamepad-2999-yuan-477-pricing/

[Изображение: 9vfac2.jpg]
[Изображение: 20571g8.jpg]


Цитирай
Аксесоари
#2

Ето новият производител, който ще бърка в з******** на другите докато не им отхапе голямо парче от дела. На първо описание дори е доста впечатляващ, дори да има недостатъци, то само с обявеното дотук на тази цена е силно изпълнение.
Цитирай
#3

На тая цена няма кво да се случи ...!Страхотна машина..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

Изглежда страхотно и като характеристика е добре. Идеална цена и няма ноч. Определено си струва парите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#5

Black Shark е 6-инчов геймърски смартфон от Xiaomi: http://www.mobilebulgaria.com/news/42993...д-400-евро

 
Цитирай
#6

В Европа, ще се предлага ли въобще?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

В Централна и Източна Европа, Xiaomi продават официално телефоните си само в Полша. Би трябвало да можеш да го поръчаш оттам.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

А магазините в Гърция и Румъния какви са, неофициални ли?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#9

Макар и да не е с новото съотношение на дисплея, телефона е идеален за цената си, спрямо това, което предлага. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Мен пък изобщо не ме кефи новото съотношение на екраните. Хубаво е, че не всички преминават към него.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#11

Телефона е на много добра цена и с много добри характеристики. Единственото притеснително нещо е операционната система, която се нарича Joy UI.
Цитирай
#12

Операционната система е Андроид, а както си личи и от името, това UI е някакъв нов потребителски интерфейс различен от MIUI. Та няма нищо притеснително ще има на разположение всички игри от маркета.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#13

Цената няма да бъде такава, тази цена е за Китай от официалните им магазини . В алито ще бъде поне с 100$ от горе или повече ,което пак е добре Smile . Толкова ли по-евтин излиза този FHD+ дисплей от 2К ,всички китайци него използват . А разликата в качеството се "усеща" . Xiaomi са много добра алтернатива на голямите .
Цитирай
#14

Много ми хареса телефончето, различно от другите и интересно. Разбира се не защото е геймърско, хардуера е на ниво виизията интересна и точно да го заклеймя като ''моя нов телефон'' и хоп Joy OS.
Може и да е добра ОС, но за мен Xiaomi=MIUI ...

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#15

И аз съм на същото мнение. Затова изразих притеснение по горе. И не става въпрос, че няма да има на разположение всички игри в Google Play, а затова че тази операционна система Joy UI e някаква новоизмислена. Нищо , че е базирана на Android Oreo. Притеснителното е поддръжката на тази система. Най-много да има 2-3 ъпдейта и това ще му е.
Цитирай
#16

Мм да, поредния грешен и необмислен ход на Шиаоми, а с MIUI продажбите щяха да са в пъти по големи.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#17

Ако е успешен ще му портнат MIUI, официално или не.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#18

Най-много ме радва дизайна, хардуера и цената са си супер. Добро попадение, ей такива неща ще вадят Xiaomi докато не последват Huawei. Не си мислете, че това го правят от благотворителност - ако това излезе успешно, Black Shark 2/3 (примерно) ще не по-долу като цена от S9 и компания.
Huawei минаха по тоя път "първо евтини, после Premium", Xiaomi са следващите.

И все пак, 400 евро и SD845 , страхотен дизайн без актуалните notch, зверски извивки, извращения в резолюцията и т.н. - просто страхотно. А хардуерно "на хартия" дори минава актуалните смартфони, с цена , доста по-долу от техните. Което е и целта де, но все пак - страхотно.
Цитирай
#19

Няма да споря с теб, но Ми Микс вече трето поколение си върви на една цена Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#20

Точно така, бизнес модела на Xiaomi е съвсем различен и няма нищо общо с този на Huawei. Почти 5 години вече съм с телефони на Xiaomi, цените са едни и същи. Именно това ги прави различни и уникални, привличайки все повече клиенти, разочаровани от алчноста на другите фирми. Xiaomi имат и много други предимства- MIUI, изключително дълга софтуерна поддръжка и ъпдейти, достигащи до 5 години! Очаквам да продължат по същия път и все така да ни радват!!


Цитирай
#21

Joy OS = MIUI + специфични гейминг функционалности.

Това е логически извод, защото кой луд ще тръгне да прави изцяло нова ОС, при вече разработена такава. Да не говорим за поддръжка и т.н.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#22

Иска ми се да си прав, но след като не го виждам в секцията за сваляне на МИУИ за сега мисля , че грешиш:
http://www.miui.com/download.html

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#23

Със сигурност ще има собствена секция за сваляне. Това нищо не значи. Все пак телефонът работи със специфичен хардуер. Ще изчакаме първите ревюта.

Мернах цена за предварителна продажба $769. Официално няма да се предлага извън Китай, та цените, предполагам, ще са спекулативни.

Изпратено от моят Nexus 7 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#24

(2018-04-16, 16:17:56)milenvn написа:  Точно така, бизнес модела на Xiaomi е съвсем различен и няма нищо общо с този на Huawei. Почти 5 години вече съм с телефони на Xiaomi, цените са едни и същи. Именно това ги прави различни и уникални, привличайки все повече клиенти, разочаровани от алчноста на другите фирми. Xiaomi имат и много други предимства- MIUI, изключително дълга софтуерна поддръжка и ъпдейти, достигащи до 5 години! Очаквам да продължат по същия път и все така да ни радват!!

Не са достатъчно големи, за да имат друг бизнес модел. Ще си говорим пак след време...
Цитирай
#25

Ако Joy OS е базирано на онова същото което беше преди 5-6 години, си беше клонинг на IOS. Дълго време и MIUI си беше също клонинг. Всички знаем как китайците обичат да взимат наготово. Според мен, новия интерфейс ще си е MIUI оптимизирано за геймъри.

Вечния бетатестер!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)