Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на LG G2.
#1

Здравейте, искам да си ъпдейтна сегашния андроид 4.4.2, но телефонът упорито ми казва, че няма налични ъпдейти. Пробвах с Force ъпдейт и с някакъв трик с набиране на код, но нищо не проработи. Моля за помощ Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

За този модел ота ъпдейта е само до андроид 4.4.2 има и официална версия на андроид 5.0.2 която се инсталира само чрез юсб кабел.
До преди 2 седмици го ползвах телефончето с къстом ром LineageOS бившото (cyanogenmod).
Но за зла участ го изпуснах и му счупих дисплея (тъча) и взех решение да си взема нов телефон.
И да си призная това за мен е най великия модел телефон, силно се замислям дали да не си поръчам един reforbished от aliexpress Smile не мога да свикна с новия, опитвам се да му дам шанс но уви за 14-15 дни не ме грабва по никакъв начин, единствено снимките са по добри и само това!

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#3

С какво го смени колега?Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#4

(2018-04-18, 21:34:33)donscot написа:  С какво го смени колега?Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Huawei p20 lite Smile

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#5

Супер, със здраве да ползваш!
Цитирай
#6

(2018-04-18, 20:17:50)mi5ko написа:  И да си призная това за мен е най великия модел телефон, силно се замислям дали да не си поръчам един reforbished от aliexpress Smile не мога да свикна с новия, опитвам се да му дам шанс но уви за 14-15 дни не ме грабва по никакъв начин, единствено снимките са по добри и само това!

Съгласен съм, че телефона е уникален. Аз го ползвам вече над 3 години, но му дойде време за смяна. Иначе ъпдейта исках да го направя просто от любопитство, понеже никога не е ъпдейтван. Решил съм да го сменя с Xiaomi Redmi Note 5 Pro, който е в същия клас като твоя Хуауей.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)