Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro
#76

(2018-07-08, 08:18:22)vla написа:  При мен също има ъпдейт. Честно казано не мисля, че има значение, от кой оператор е взет, защото ако е взет от наш оператор то със сигурност е за европейския пазар. По-скоро ъпдейтите се определят от ревизията на апарата.

Темата с ъпдейтите при Хуауей вече е дискутирана отдавна, тя не е подчинена на никаква логика а се определя единствено по IMEI номера и не зависи от никакви региони и ревизии на апартатите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на xelibry за това мнение:
  • vla
Цитирай
Аксесоари
#77

Поне новият ъпдейт има ли автоматичен слоу моушън?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Цитирай
#78

Има. До колкото го разгледах засича по някакъв нячин движение и автоматично си го засбема. Не знам до колко добре ще сравотва в реални ситуации, времето ще покаже.
Цитирай
#79

И при мен дойде току що, тегли се. P20 Pro от Теленор.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#80

Здравейте, купен от Виваком.
Още нямам ъпдейт.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#81

И аз съм от Виваком, току що инсталирах ъпдейта.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#82

Само за прото ли е този ъпдейт.
Цитирай
#83

Да бе, какво нещо, начи! Скубем си косите от мъка, ама чакаме, кво да праим... ???

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#84

Забелязвам при новия ъпдейт пак не е оправен бъга за автояркоста. Аз махам автомачитната яркост. След рестарт на апарата отметката е чекната (включена). При вас така ли е?

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай
#85

А защо рестартираш апарата, или поне защо толкова често, че това те дразни?
Цитирай
#86

Колеги ще попитам пак, тъй като пича с нота нафлуди здраво темата. Ъпдейта само за прото ли е.
Цитирай
#87

(2018-07-10, 10:48:03)strash0 написа:  Колеги ще попитам пак, тъй като пича с нота нафлуди здраво темата. Ъпдейта само за прото ли е.

Нямам представа, но аз съм с про от Теленор и нямам ъпдейт още, въпреки че има доста хора с теленорски които го имат вече.
Цитирай
#88

(2018-07-10, 10:48:03)strash0 написа:  Колеги ще попитам пак, тъй като пича с нота нафлуди здраво темата. Ъпдейта само за прото ли е.

Би трябвало и твоя модел да го получи. Поне предните 2 ъпдейта дойдоха заедно на двата модела. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#89

Здравейте, преди малко и аз получих ъпдейт.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#90

И при мен има проблем с Автоматичната яркост на дисплея.... Включва се сама... Някой знае ли как се оправя това... Забелязах че и Wi-Fi се включва само... Много дразнят тези дреболии!

P20PRO
Цитирай
#91

За яркоста това е още от предния фърмуер, на мен лично много ми липсва отметката ѝ във Нотификейшън центъра и дано я върнат. За wi-fi влез в настройките и го спри, защото където намери се включва сам.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#92

Аз искам да попитам нещо от 2-3 часа имам P20-ката интересува ме как мога да си намаля големината на иконките? Благодаря!

"It's only a game if you win, but if you lose, it's a stinking waste of time."  Angel
Цитирай
#93

Не можеш, ако е което си мисля, виж дали тази настройка не е това, което търсиш като ефект Smile

[Изображение: Screenshot_20180717-231726.jpg]
Цитирай
#94

Аз обаче нещо не съм доволен от този HDR на автоматичен режим след последния ъпдейт. Едно време със Snapseed го правих на режим HDR. Много насища снимката и честно казано се губи самата и реалност, и ако ти засече "зеленина" става - мармалад. Дано го оправят иначе ще се върна на B128 или B120 направо. Някой да има наблюдения ? Също и вечерните снимки има разлика, особенно небето - има твърдо много "шум" може би заради по-голямото исо, на b128 го нямаше. Довечера ще пусна 2 снимки - едната на 128, а другата сега с 131.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#95

Връщане няма.
Нещо четох, че пипат по буутлоадъра.

Хдр режима не ползвам, в найт фото разлика не виждам.
Цитирай
#96

Нямах предвид HDR режима, а автоматичен. Ако ти остане време примерно пробвай да направиш една на авто и една с друга телефон. Втората я редактирай със Snapseed на HDR режим и ще видиш, че разликите са минимални. На 120 и 128 беше ок, дори и при 5х зуум забелязвам шум. Това си е техен патент по-принцип - в налаото снима ок, а след някой друг ъпдейт в желанието си да я подобрят я развалят и след това пак я оправят. Тва са моите наблюдения след 4 телефона ползване предимно на камерата. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#97

E да де ама точно при Хуавей, не знам да се ползва автоматичен HDR режим.
Цитирай
#98

Исках да дам за пример HDR режима в самата програма. Добре, да го го кажем така - когато направиш снимка и не ти изпише "прилага се филтър за изостряне, моля дръжте телефона стабилно" снимката става ок, а когато ти го изпише става - като мастилена. И това го изписваше при много ниска осветеност. Това го нямаше на 120 и 128, тоест го изписваше суууупер рядко, а сега почти винаги.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#99

Ako трябва да съм искрен, не забелязвам такъв ефект, но може просто аз да не го забелязвам.
Цитирай

Първата снимка не ми изписва "Прилага се филтър за изостряне...дръжте устройството стабилно". На втората го изписва.[Изображение: 31114601f17cef715339c5fe166bfbf8.jpg][Изображение: ecba1af08a6436f758699c9f13f52cf3.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)